A. Širinskienės kirtis G. Landsbergiui: politiko veikla turi korupcijos požymių

G. Landsbergio veikla pensijų fondų labui turi politinės korupcijos požymių – pensijų fondų investicijos pasieks karalienės Mortos mokyklą, savo pranešime teigia LVŽS frakcijos narė Agnė Širinskienė.

Teisės ir teisėtvarkos komiteto pirmininkė Seimo narė Agnė Širinskienė kreipėsi į Seimo etikos ir procedūrų komisiją, prašydama įvertinti, ar politinės korupcijos požymių turinti konservatorių lyderio G. Landsbergio veikla yra suderinama su jo, kaip valstybės politiko, statusu ir Politikų etikos kodekso reikalavimais, ypač su skaidrumo principo laikymusi.

Pasak A. Širinskienės, praėjusią savaitę paaiškėjo, jog konservatorių lyderis G. Landsbergis kartu su kitais savo frakcijos nariais kreipdamasis į Konstitucinį teismą dėl Seimo priimtos pensijų reformos, kreipimuisi panaudojo pensijų fondų advokatų parengtą tekstą, praktiškai jį visą pažodžiui perkeldamas į Konstituciniam Teismui išsiųstą raštą.

„Tai kas įvyko – beprecedentis atvejis. Konstitucinį Teismą pasiekė iš esmės verslininkų rengtas skundas – G. Landsbergis ir jo kolegos,  pasinaudojo savo tarnybine padėtimi ir įstatymo jiems suteiktą teisę kreiptis į Konstitucinį Teismą panaudojo ne gindami viešąjį interesą, o tenkindami privataus verslo interesus. Taip buvo pademonstruota visiška nepagarba Konstituciniam Teismui. Remiantis verslininkų rengtais tekstais stabdant pensijų reformą buvo pasikėsinta į pensininkų pajamas – bandyta užkirsti valstybei galimybę didinti pensijas. Po A. Kubiliaus Vyriausybės vykdytos naktinės pensijų reformos, kai buvo sumažintos Lietuvos žmonių pensijos, tai antras teisinio nihilizmo ir socialinės neatsakomybės pavyzdys“, – pažymi Seimo narė.


Rašyti komentarą...
N
Nu jo
2018-09-25 09:14:55
Pranešti apie netinkamą komentarą
Širinskienė ramiai ir po truputį sudoros pacuką... Tas gi cyps, muistytis, kol padus....
Atsakyti
-1

K
Kreta
2018-09-25 13:56:25
Pranešti apie netinkamą komentarą
Tai, viena iš Lietuvos Seimo egzistavimo laikotarpio, protingiausia Seimo narė ir dar MOTERIS, lenkiu jai savo jau žilsterėjusią galvą.
Atsakyti
-2

u
uteniškis
2018-09-25 16:52:21
Pranešti apie netinkamą komentarą
Nars Gabriukų smarkiai pakėla sanelia plaukuota runka, ale raiks lipt iš grūšes, brač...
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (7)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų