Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Prieš maždaug metus asmeninių finansų knygos buvo tokios, kur visiems iš eilės siūlyta tapti milijonieriais. Dabar jos panašėja į karo lauko būstinę, prikrautą konservuoto maisto, skirto atlaikyti ilgą kovą.
Tik kita vertus, tikroji daugelio tokių knygų vertė gali būti kur kas mažesnė, nei teigiama reklamose. Kai kurie autoriai siūlo nepakankamai tikslius patarimus, o kiti iš esmės perdirba ir pritaiko savo senesnius teiginius.
Tuo tarpu JAV leidyklos ekonominius sunkumus bando pakreipti savo naudai - knygynuose leidinių „Kaip susikrauti milijoną“ vietas užima knygos apie tai, kaip išvengti kracho.
Sunkmetį įveikti patariančių knygų kol kas neleidžia mūsų leidyklos.
Lietuvos leidyklų atstovai teigia , kad knygų, patariančių, kaip išgyventi krizę nesiūlantys, o populiarumu šiandien gali pasigirti psichologinio tipo literatūra.
Ar gerai, kai krizės metu žmonės ir labiau mėgstantyus paskaityti nyra į psichologinę literatūrą.
Viską galima iškęsti, bet kai tau 50 ir bet koks darbdavys pasako, kad tu per senas, nežiūrint įtavo patirtį bei išsilavinimą, tai velniop jį, visą valdžią, prezidentą ir visus, kuriems daugiau kaip 45-eri į taigą.Tai diskriminacija vykdoma visų klerkų panosėje.
Kiek žmonių, kuriems teko atsisakyti:

"alaus, čipsų, pasimatymų restoranuose, kavučių su draugėmis, naujų drabužių, kelionių, pramogų"

irgi daug... Va - jiems krizė jau ilgai trunka , bet jų toks gyvenimas - turi mažai ir reikai suktis, kaip pragyventi iš mažai
O kiek Lietuvioje yra žmonių, kurie galėtų pasakyti:

"Visąlaik gyvenau taip, tarsi už kampo krizė lauktų. Taupiau, neišlaidavau, visuomet turėjau santaupų bent metams. Jei liga, jei nedarbas, jei kita nelaimė - tai bent šioks toks rezervas"

Kiek? Daug - visi tie, kurie gyvena nuo... iki ALGOS
dabar tikrai ne laikas migdyti žmonių budrumą psichologinėmis pasakomis

Skaitomiausios naujienos




Į viršų