Lietuvoje siaučiant tymų protrūkiui, Tėvynės sąjunga-Lietuvos krikščionys demokratai siūlo taikyti draudimus ir apribojimus nuo tymų neskiepytiems vaikams ir jų tėvams. Tarp siūlomų priemonių – ir draudimas neskiepytiems vaikams lankyti valstybinius darželius. Tačiau sveikatos apsaugos ministras Aurelijus Veryga tokias priemones vertina skeptiškai ir mano, kad jos gali iššaukti atvirkštinę reakciją.

Sveikatos apsaugos ministras A. Veryga antradienį su Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) frakcija aptarė tymų protrūkio problemą Lietuvoje.

Apribojimai nesiskiepijusiems

TS-LKD kviečia politines partijas imtis veiksmų, siekiant suvaldyti tymų protrūkį Lietuvoje. Tarp konservatorių pasiūlymų – draudimas neskiepytus vaikus priimti į valstybines ikimokyklinio ugdymo įstaigas bei privalomi skiepai suaugusiems, dirbantiems su vaikais, kariams.

Taip pat siūloma neskiepytų vaikų tėvams nebemokėti vaiko pinigų, neįleisti į Lietuvą neskiepytų užsieniečių, atvykstančių iš šalių, kur vyksta tymų protrūkis.

REKLAMA

Siūloma, kad nepasiskiepiję, bet susirgę asmenys turėtų savo gydymą apmokėti patys, užtikrinti pakankamai vakcinų nuo tymų rezervą bei skirti lėšų informavimo kampanijai apie vakcinas ir imunoprofilaktikos svarbą.

„Turi būti kažkokia atsakomybė. Šie 8 punktai, kuriuos su frakcijos kolegomis išdiskutavome, siūlome apie juos diskutuoti ir siekti sutarimo, kad šita šiandieninė situacija šalyje būtų suvaldyta“, – konservatorė kalbėjo Radvilė Morkūnaitė-Mikulėnienė.

Siūlo diskutuoti atsargiai

Sveikatos apsaugos ministras Aurelijus Veryga skeptiškai vertina skatinimą masiškai skiepytis ir pastebi, kad privačios gydymo įstaigos iš gyventojų panikos pasidarė verslą.

„Labai teisinga raginti skiepyti vaikus, nes mes tų vakcinų turime, vaikams jų netrūksta. Bet raginimas masiškai skiepytis visiems sukūrė keistą situaciją. Dalis žmonių supanikavo, subėgo į privačias gydymo įstaigas ir pradėjo skiepytis. Aišku, tuo buvo pasinaudota, sukeltos vakcinų kainos net kelis kartus“, – kalbėjo A. Veryga.

Ministras pastebi, kad, nors vakcinų nuo tymų vaikams netrūksta, visi norintieji pasiskiepyti šiuo metu to padaryti negalėtų. Vis dėlto, anot A. Verygos, šiuo metu vysta diskusijos dėl papildomų vakcinų pirkimo.

„Vakcinų visiems revakcinuoti šiandien neturime, jei masiškai norėtume visus perskiepyti. Žmones paraginus reikia turėti ir garantiją, kad tie, kurie norės, galės gauti tą vakciną“, – sakė A. Veryga.

Skeptiškai ministras vertina ir kitas siūlomas spaudimo priemones, nes jos, anot A. Verygos, gali sukelti atvirkštinį rezultatą.

REKLAMA

„Manau, kad nepamatuotas spaudimas sukuria mums truputį priešingą efektą ir verčia grupes žmonių, kurie vadovaujasi ne moksliniais faktais, izoliuotis. Jos mobilizuojasi tam tikrai gynybai“, – kalbėjo A. Veryga.

„Išvartyti iš gaidžio“

Frakcijos posėdyje įsižiebė karšta diskusija apie kitą Lietuvos valstiečių ir žaliųjų frakcijos narį Dainių Kepenį, kuris viešai kritikuoja vakcinas ir teigia, kad šios sukelia sveikatos problemų. TS-LKD frakcijos pirmininkas G. Landsbergis sakė, jog šis „bando D. Kepenį išvartyti iš gaidžio, <...> bet turėtų prisiimti daugiau atsakomybės“ už jo žodžius.

Tačiau, A. Verygos teigimu, kiekvienas Seimo narys yra laisvas reikšti savo nuomonę.

„Nebandykite manęs supriešinti su mano frakcijos kolegomis, nes nepavyks to padaryti. Seimo nariai yra laisvi reikšti savo nuomonę. Šiuo klausimu, jau ne kartą esu sakęs, aš jam nepritariu. Bet Seimo narys yra laisvas turėti tokią nuomonę“, – sakė A. Veryga.

Tokia situacija pirmąkart per kelerius metus

Užkrečiamųjų ligų ir AIDS centro (ULAC) duomenimis, kasmet Lietuvoje nepaskiepyti nuo tymų lieka per 5 tūkst. vaikų. Per pastarąjį dešimtmetį tokių neskiepytų ir neatsparių tymų virusui vaikų susidarė daugiau nei 50 tūkstančių.

Paskiepijamų vaikų dalis mažėja nuo 2009 metų – 2009 metais siekė 97 proc., 2018 metais – 92,2 procento. ULAC pažymi, kad tai kelia realią grėsmę susirgti tymais žmonėms, kuriems skiepytis pagal amžių dar anksti, arba tiems, kuriems nesusiformavo imunitetas po skiepų.

Nuo šių metų pradžios Lietuvoje tymais susirgo 234 žmonės. Pernai per visus metus tymais Lietuvoje susirgo 30 žmonių. Toks tymų protrūkis stebimas pirmąkart po kelerių metų.

Asta
2019-03-26 09:55:37
Atimti tai NEgalima.... BET kad susirgus užkrečiama liga nuo kurios yra skiepai tektų apsimokėti tai būtų TEISINGA. jei laisva valia nusprendi, kad nesiskiepini, tai laisva valia sprendi gydaisi ar ne. Kodėl tada "priverstinai" gydyti žmogų nemokamai. Už sprendimus reikia atsakyti.
Atsakyti
Patogiausias būdas sužinoti daugiau - sekti naujienas mūsų „Facebook“ paskyroje!
B 2019-03-27 11:17:40
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Yey nereix sulen   ATSAKYTI
Diana 2019-03-26 22:33:26
Pranešti apie netinkamą komentarą
-1
Ko jums kliūna tie vaikai???? Darželinukai???
Absoliučiai iš poršto laužtas diskriminacijos kurstymas!!!!
NES:
ANTRÀ SKIEPÀ ( po kurio jau turėtú susiformuot atsparumas tymams) VAIKAS GAUNA 6-7 metus. T.y. Baigęs darželį. Todėl visi vaikai yra lygús tiek paskiepyti viena vakcina tiek visai neskiepyti. Reiškia jie visi gali ir užsikrėsti ir kitus užkrėsti.
Kai kam prireikė likviduoti pasibaigiančio galiojimo vakcinas, nes tai žiauriai daug kainuoja: nesurūšiuosi gi ju prie plastmasiù ar kompostukà?!? Reikia pagàsdinti žmones, apšneižti tuos kurie domisi, sukurstyt, suskaldyt visuomene- ir visi išsigandę lėks skiepytis, o farmacininkai kišenes krausis.
RŪPINATĖS MŪSU VAIKAIS?!?
UŽDRAUSKIT RŪKYMÀ IR ALKOHOLĮ!
Tai laisvas pasirinkimas?!? Kiek miršta nuo to brush?! Kaip valstybė gali leisti ir dar finansuot gydyma?!? O čia gasdina- gydykites patys! O kà jus gydyt?! Priverstiniais skiepukais?!?    ATSAKYTI
Lissa 2019-03-26 21:50:02
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Nori rasti moterį, vieną naktį? Sveiki atvykę į >>>> Sexcoss.Com   ATSAKYTI
Kukuku 2019-03-26 16:16:50
Pranešti apie netinkamą komentarą
-2
Drausti,bausti,atimti, eduoti,neleisti ,ka daugiau girdesi is sios esamos siuo metu valczios.bet uztad kalinius ,nuteistuosius reiketu uz nusikaltinus nebebausti ,o paleisti ztrodo taip nori valdantieji.man rodos as esu giliam kosmaro sapne ir nepabundu    ATSAKYTI
Jei atvirai 2019-03-26 15:17:50
Pranešti apie netinkamą komentarą
-20
iš nesveikų tėvų tai apskritai reikia atimti vaikus. Neskiepiji - vadinasi neprižiūri. Nu kuo tas vaikas išaugs su tokiu pauskvaišiu, kuris sako kad geriau mirt nei skiepytis, geriau jau tada vaikų namai   ATSAKYTI
tai 2019-03-26 14:49:03
Pranešti apie netinkamą komentarą
-12
jei susirgo neskiepyti vaikai tegul tėvai patys mokasi už gydymą į darželius taip pat nepriimti neskiepytų,niekas nuo tų skiepų nemirė,prie ruso visi buvo skiepyti ir nesigirdejo kad kas kur mirė ar susirgo,o jei buvo kokia komplikacija tai ir taip būna be jokių skiepų,italijoje griežtai visi skiepijami kerta per mokesčius,lengvatas kas nesiskiepija   ATSAKYTI
Koks Marazmas 2019-03-26 16:19:30
Pranešti apie netinkamą komentarą
-4
P. Veryga jus išvys draugaujat su sveiku protu?
Kodel tada nerūkantis mokieščių mokėtojai turėtu mokėti už rukuolių gydymą? Juk jie irgi samoningai sau kenkia. Kodel as tada turiu mokėti už alkoholiku ir narkomanu gydyma? Kodel aš turiu mokėti už parašiutininkų, motokroso ir lenktynių vairuotoju gydyma po sunkiu traumų? Tegul tada patis susimoka. Ta marazma kuri jus siūlote p. Veryga galima tęsti ir tęsti.
Pasiskaitykit geriau iš pradžių apie rūkymo žalą ir priverskit jos už tai mokėti...
"Rūkymo sukeliamos ligos ir sveikatos sutrikimai yra tokie:
• Vėžys (plaučių, burnos, lūpų, gerklų, skrandžio, inkstų, nosies ertmių, kepenų ir t.t.);
• Kvėpavimo sistemos ligos ir sveikatos sutrikimai (lėtinis kosulys, skrepliavimas; blogesni astmos gydymo rezultatai; padidėjusi tuberkuliozės rizika; poveikis rūkančios motinos vaisiaus kvėpavimo sistemai ir pan.);
• Širdies ir kraujagyslių ligos (išeminė širdies liga, aortos aneurizma, periferinių arterijų ligos);
• Kitos ligos (skrandžio opa, dvylikapirštės žarnos opa, komplikacijos po chirurginių operacijų, osteoporozė, sumažėjęs vyrų ir moterų vaisingumas, impotencija ir pan.)."  
Toma 2019-03-26 14:24:00
Pranešti apie netinkamą komentarą
-3
Manau kiekvienas turi teisę rinktis skiepyti ar ne.pvz meningokoko situacija nepasikeitusi jau
n metų,vakcina kenksminga,bet žinoma kas nesidomi ir neturi supratimo plos katučių,kad tik jų vaikus skiepija.   ATSAKYTI
Supermama 2019-03-26 15:36:40
Pranešti apie netinkamą komentarą
-13
Tokiom GoogleDoctorkom isvis nagus kapot, skleidzia erezijas, neskiepyja vaiku, o mes visi kenciam :/   
Zose 2019-03-26 14:09:50
Pranešti apie netinkamą komentarą
-9
Kas atsisako skiepų, ir jei susirgtu tokiu net y ligoninę nepriimti tegul gydosi patys jei tokie protingi aukščiau visko paskui per tokius ir kiti turi užsikrėsti!!    ATSAKYTI
Diana 2019-03-26 22:38:17
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Tuomet ir rukanciu, gerianciu, narkomanu, lenktyninku ir tt irgi nepriimti i ligonines-savo noru gi viska daro ir dar aplinkinius sargdina  
tikra tiesa 2019-03-26 12:34:44
Pranešti apie netinkamą komentarą
-5
Sveicarijoje yra istatymas: neskiepyti vaikai i mokslo istaigas neileidziami, kaip ir kitas istatymas : ebalsuoji rinkimose _ negauni pasalpu, socialiniu garantiju, nes tu matyt, ne tos salies pilietis. As uz tokius istatymus.   ATSAKYTI
Zombiai 2019-03-26 18:05:19
Pranešti apie netinkamą komentarą
-4
Tai ir gyvenkit Sveicarijoj  
Skiepas 2019-03-26 12:06:17
Pranešti apie netinkamą komentarą
-5
O ne geriau ir tikslingiau butu paskiepyti seima nuo tokiu...    ATSAKYTI
Tomas 2019-03-26 11:56:12
Pranešti apie netinkamą komentarą
-2
Konservatorių broilerei kepenei mes jiu neskaitom žmonėmis tai anzmogei brudai Lietuvai kenke parazitai gėda !!!   ATSAKYTI
tikra tiesa 2019-03-26 12:35:39
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
...siaip, Kepenis yra valstietis jei ka.  
Valerija 2019-03-26 11:55:21
Pranešti apie netinkamą komentarą
-11
O kas apmokės msno vaikui padarytą žalą DĖL PRIVERSTINIO SKIEPO ? AR VERYGA ? KUR ĮSTATYMAS,KODĖL TURI KAŽKOKS ASMUO MAN ĮSAKINĖTI DĖL PRIVERSTINIO SKIEPO. KAS ATLYGINS ŽALĄ,KO TYLITE ? SKIEPAS - NUODAS !!! NE VISI ORGANIZMAI TĄ VAKCINĄ PRIIMA. KITI IR NUO POLIOMELITO ŽIRNELIO TAMPA "DARŽOVE" !!!   ATSAKYTI
Ramas 2019-03-26 13:25:48
Pranešti apie netinkamą komentarą
-10
Jei tu gimus sovietu sajungoj. Tai niekas neklause tavo tevu. Buvai paskiepita ir baigta.
Taip kad as ir kad visi vaikai butu skiepiti. Ir pohuj tavo reikalavimai.   
Atsibusk RAMAI 2019-03-26 14:28:13
Pranešti apie netinkamą komentarą
-3
Dabar ne sovietai!!   
aa 2019-03-26 11:49:14
Pranešti apie netinkamą komentarą
-2
nereikejo isileisti emigrantu is kitu saliu be sveikatos pazymu kaip skiepu knigele ir plauciu nuotrauka iveze uzkrata,o dabar Lietuvos zmones kencia   ATSAKYTI
hmm 2019-03-26 11:23:22
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
taip del to ir as sutinku kad susimoketi uz gydyma jei susirgai ta liga nuo kurios atsisakei skiepytis butu teisinga,bet grasinti atimti vaiko pinigus,darzelius ir pan tai jau visiska nesamone...analogiska situacija butu kad jei seimo narys(iai) neteisinga sprendima priima rinkeju atzvilgiu tai surenkam tarkim kokia 30tukst parasu ir be jokiu kitu procesu von..tai butu grynai tas pats..nenoretumet konservai pazaist toki zaidima?a?kad siulot tokias nesamones...   ATSAKYTI
Rup 2019-03-26 13:19:06
Pranešti apie netinkamą komentarą
-1
Taip, ir dar visiems lt gyventojams sumoka is savo pinigu padaryta zala, be to kam dar tuos parasus rinkti... Suklydai - padengi zala ir von.   
Roma 2019-03-26 10:36:03
Pranešti apie netinkamą komentarą
-5
Pritariu BUMERANGUI, o valstybė nieko nesiūlo už suluošinimą, tėvų problema lieka iš kur paimti pinigų, kurie kainuoja tūkstančiais atsiradus ligai, kaip šalutiniam poveikiui po skiepo, labai paprasta piktintis visiems, kurie nesusiduria su tokia situacija.   ATSAKYTI
... 2019-03-26 11:30:39
Pranešti apie netinkamą komentarą
-14
klausk,jeigu salutinis poveikis buvotai esi kalta pati,reikejo vaika istirti ar jis niekam nealergiskas,o ne stumti dabar...kazkokia problema buvo jeigu vaiko organizmas kazkokiu daleliu neprieme,taip,kad jus tik matote,ka norite matyti...   
Asta 2019-03-26 18:39:27
Pranešti apie netinkamą komentarą
-2
Reikėjo laiku paskiepyti tada nereikėtu mokėti pinigu.Vaikams privalomi skiepai yra nemokami.  
Klaipeda 2019-03-26 10:34:29
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
LT tikra tiesa kysius dar ima ,cia i krauja iauge nieko nepadarysi jau    ATSAKYTI
R 2019-03-26 11:29:59
Pranešti apie netinkamą komentarą
-1
Neduok ir neverk.  
Pasipiktinusi 2019-03-26 10:30:33
Pranešti apie netinkamą komentarą
-7
Farmacininkai kuria liga kuria paleidzia ir turi jai vakcina, ta liga paskleidzia, kad zmones pirktu vakcina ir is jos uzdirbtu milijardus tai yra zmoniu isnaudojimas ir tai bus visa gyvenima. Kaip vakcinose yra vario ir visu kitu blogybiu juos kudikius skiepija ir poto po skiepu suserga autizmu,ir panasiomis ligomis ir zmones tiki kad tai nepakenks nei vaikam nei kudikiam patys tevai vaikus zudo leisdami juos skiepyti,o gydytojai poto sako kad kalti genai nors tai yra grynas melas. Nebutu farmacijos nebutu ir ligu ir zmones nesirgtu kaip ir vaikai.   ATSAKYTI
to Pasipiktinusi 2019-03-26 10:39:47
Pranešti apie netinkamą komentarą
-7
Mano pazytamu tarpe visi skiepyti taciau nezinau ne vieno autizmo ar kokios kitos panasios ligos atvejo. Jei jusu pazystamu tarpe tokiu yra - rasykit realius faktus o ne "viena boba sake". Kita vertus jokios problemos - nesiskiepykit, bet susirgus nereikalaukit nemokamo gydymo.
  
Skirta to 2019-03-26 13:18:48
Pranešti apie netinkamą komentarą
-4
As zinau daug atveju kai po skiepo menesiu kudikis mire, kai po skiepu kudikiui pastovus dermatitas ir kitos odos bedos o kudikiui tik 6 men. Kai po skiepo vaikas nustojo kalbeti arba susirgo autizmu. Jeigu jusu tarpe nera tokiu vaiku tai nereiskia kad ju apskritai nera. Kur garantijos kad nuo mmr skiepo nesusirgs artritu, psihoze ar kitom ligom kur vaisto aprasyme nurodyta "salutinio poveikio daznis nezinomas".
Santariskese kol gulejome ligonineje gydytoja 2 metu vaikui parekomendavo vaistu skirtu nuo 9 metu dar pasigincijau su ja kad netinka vaikui del salutiniu poveikiu ta dar apreke mane isizeide. Daviau vaistu vaikui akyse melinuot pradejo vaikas net sesele issigando.  
pasipiktinęs 2019-03-26 14:11:08
Pranešti apie netinkamą komentarą
-8
eik gal toliau poliruot savo aliuminio folijos kepurę  
LT 2019-03-26 10:26:29
Pranešti apie netinkamą komentarą
-3
Tvarka ligoniniu istaigose geriau darykite ,nes kysius daktarai tebeima ,neduosi tai pragulesi palatoja nieko nedarys ,tik ikisi i kisene tai laksto kaip patrake    ATSAKYTI
R 2019-03-26 11:26:01
Pranešti apie netinkamą komentarą
-1
Kalbat apie save.  
D 2019-03-26 12:16:20
Pranešti apie netinkamą komentarą
-1
Visi duoda o jie ima   
AT 2019-03-26 10:20:37
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
O tai ka nors kito be "atimti", "bausti", "drausti" nebesugalvojam? Geras pasiulymas - mokamos gydymo paslaugos susirgus ligomis nuo kuriu yra skiepijama. Nenori - nesiskiepyk, susirgai - mokek uz gydyma, laisvas pasirinkimas.   ATSAKYTI
joo 2019-03-26 10:52:06
Pranešti apie netinkamą komentarą
-6
Lygtai pasiskiepiję neserga...serga ir dar kaip, nes imunine sugriauta, daug dažniau ir įv. ligomis, nenorit paskaičiuoti, kiek valstybei kainuoja tokių zmogučių gydymas???Ir čia ne iš piršto laužta, matau kaip serga vaikai per žiemą skiepyti ir naudoja antibiotikus, o neskiepytų dažniausia ir didžiausia liga-sloga, kuri praeina per pora dienų be jokių vaistų ir gydytojų pagalbos....  
TO jo... 2019-03-26 11:34:13
Pranešti apie netinkamą komentarą
-9
nu nesvaik gerai imunine,kokia tada imunine ukrainieciu,kurie nesiskiepija del ysitikinomo,ka? jokia,va ir uznese sita liga...nevisprociai...cia didziausia rizika yra tiems kurie del ligos negali skiepytis ir vaikams iki 1.5m,bet jums nedasyla,jus varot savo pievas ir viskas...juokas ima,neskiepyti tik sloga serga :) oj...  
Xx 2019-03-26 10:19:55
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Vaiko pinigai yra vaiko negalima jų nemokėti,čia pažeidžiamos vaiko teisės.Mokami skiepai negali būti privalomi.O trečia negali būti verčiami skiepytis tie kuriems nuo skiepų pasireiškia šalutinis poveikis.Arba turi būti prieš skiepus vaikas gerai ištirtas ar nėra elergiškas tam skiepui,kai kurių tėvelių baimė yra pagrįsta.   ATSAKYTI
to Xx 2019-03-26 10:23:58
Pranešti apie netinkamą komentarą
-6
O kuo susijusios vaiko teises ir vaiko pinigai? Vaiko pinigai skiriami tevams palengvinti tinkama vaiko auginima (tame tarpe ir skiepai).  
Xx 2019-03-26 10:39:12
Pranešti apie netinkamą komentarą
-2
Kuo skiriasi,nes vaiko pinigai mokami nes siekiama mažinti vaikų skurdą ir socialinę atskirtį, didinama finansinė parama vaikus auginančioms šeimoms.Tai vadinasi pinigus atimti ir lai vargsta tie vaikiukai,čia ne vaikai kalti negalima šitokiais būdais kovoti su tuo.O daugelis vaikų yra alergiški skiepams nereikia atmesti ir to.  

Top Video

Praeities žvalgas. Lietuvis apsilankė apleistoje Estijos pionierių stovykloje: vaizdai sukėlė gailestį
DABAR RODOMA
Praeities žvalgas. Lietuvis apsilankė apleistoje Estijos pionierių stovykloje: vaizdai sukėlė gailestį
DABAR RODOMA
Farai. Ne iš kelmo spirta pardavėja tapo didvyre – lietuvės gudrybė sustabdė vagišių
DABAR RODOMA
Farai. Vairuotojo elgesys pareigūnus išvertė iš koto: mašina nevažiavo, o vyras „vairavo“
DABAR RODOMA
Pasidalijo, ką mama išdarinėjo lėktuve: dukrai teliko rausti iš gėdos
DABAR RODOMA
Pamačius, kaip bandoma išvažiuoti iš automobilių aikštelės aplinkiniai susiėmė už galvų
DABAR RODOMA
Košmaras autobuse: nufilmuota, kas dėjosi viduje per siaubingą avariją
DABAR RODOMA
Internautai negali patikėti savo akimis: neatskiria, kuri yra dukra, o kuri – mama
DABAR RODOMA
Prieš srovę. Po 12 metų kartu Dianos gyvenimas virto pragaru: istorija – pamoka kiekvienam
DABAR RODOMA
Prieš srovę. Gimtadienio šventė porai virto pragaru: atėmė keturis vaikus, tarnybos reikalauja tūkstančių
DABAR RODOMA
Visi mes žmonės. Skambinas įvardijo skyrybų su Krysko priežastį: galutinis taškas padėtas tik dabar
REKLAMA
Koronavirusas plinta (nuotr. SCANPIX)
Europoje fiksuojant vis daugiau užsikrėtimo koronavirusu COVID-19 atvejų Lietuvos vadovai ragina nepanikuoti, tvirtindami, kad kol kas ligos atvejų šalyje dar nėra. ...
(nuotr. 123rf.com)
Sveikatos politikai džiaugiasi – tauta geria mažiau, alkoholio daromos žalos sveikatai rodikliai mažėja. Tačiau gydytojai jau ne vienerius metus skambina varpais dėl naujos ...
Koronavirusas plinta (nuotr. SCANPIX)
Visame pasaulyje sparčiai plintantis koronavirusas (COVID-19) pasiekė Lietuvą. Naktį iš ketvirtadienio į penktadienį tai pranešė Vyriausybė. Patvirtinta, kad koronavirusu ...
Krepšinis (nuotr. stop kadras)
O štai Lietuvoje kone daugiausia aistrų dėl koronaviruso dabar kelia rytojaus Kauno „Žalgirio“ „Eurolygos“ rungtynės su Milano „Armani“ klubu. Į Kauną krepšininkų lėktuvas iš ...
Saulius Čaplinskas (nuotr. Fotodiena)
Šalyje nerimas dėl koronaviruso kyla. Visai neseniai buvo užfiksuotas ir pirmasis atvejis Estijoje. Prekybos centruose žmonės iš lentynų šluoja ilgiau negendančius maisto ...
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų