Socialdemokratai išsprendė varginančią dilemą

Lietuvos socialdemokratų partijai (LSDP) savo sprendimais įtvirtinant sprendimą trauktis į opoziciją, kai kurie socialdemokratai dilemą – darbas ar partija – išsprendė ne pastarosios labui.

25

Socialdemokratų partiją praėjusį penktadienį paliko užsienio reikalų viceministrai Neris Germanas ir Darius Skusevičius, ministro Lino Linkevičiaus patarėjas Domas Petrulis, šiek tiek anksčiau – teisingumo ministrės patarėjas Nerijus Jukna.

Penktadienį prieš LSDP tarybos posėdį, per kurį turėjo būti balsuojama dėl „maištininkų“ šalinimo iš partijos, pareiškimus išeiti savo noru įteikė minėti trys užsienio reikalų ministro L. Linkevičiaus komandos nariai, BNS patvirtino LSDP atsakingasis sekretorius Linas Jonauskas

Lieka dirbti ministerijoje

Ministro patarėjas, buvęs Seimo narys D. Petrulis BNS sakė pasitraukęs iš LSDP, nes lieka dirbti ministerijoje.

REKLAMA

„Elementari politinė logika diktuoja tokį sprendimą, negali būti opozicinės partijos atstovas Vyriausybėje, todėl priėmiau sprendimą išeiti“, – sakė D.Petrulis.

Kartu jis teigė liekantis socialdemokratinių pažiūrų, tik nebesantis šios organizacijos narys.

(25 nuotr.)
FOTOGALERIJA. LSDP tarybos posėdis

„O kaip bus ateityje, pagyvensim, pamatysim“, – apie galimybes ateityje grįžti į partiją sakė D. Petrulis.

Ilgametis LSDP narys užsienio reikalų ministras L. Linkevičius sprendimą išeiti iš partijos priėmė iškart po partijos tarybos sprendimo trauktis į opoziciją.

Atsistatydino ministrės komanda

Socialdemokratų tarybai priėmus sprendimą palikti valdančiąją koaliciją, atsistatydino visa socialdemokratų į Teisingumo ministeriją deleguota ministrės komanda, taip pat ir ministrės Mildos Vainiutės patarėjas N. Jukna. Tačiau sulaukęs kvietimo grįžti į darbą N. Jukna nusprendė palikti partiją.

„Nusprendžiau pasitraukti iš partijos, kad tai nebūtų kliūtis man dirbti ministerijoje. Ministrė pakvietė prisijungti prie komandos ir toliau tęsti patarėjo darbą, nenorėjau, kad kiltų interesų konfliktas ar nesusipratimas su partija. Noriu būti reikalingas kaip kvalifikuotas teisininkas, padėti ministerijai spręsti problemas, susijusias su Kalėjimų departamentų, srityje, kurią kuruoju“, – pirmadienį BNS sakė N. Jukna.

Paskutinis lašas

Partiją paliekantis BNS patvirtino ir buvęs Seimo narys Mantas Varaška. Anot jo, paskutinis lašas, privertęs parašyti pareiškimą, buvo šeštadienio LSDP tarybos sprendimas išmesti iš partijos parlamentarą Antaną Vinkų.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų