Skolų kamuojamos Lietuvos ligoninės priverstos pinigų darbuotojų algoms skolintis iš bankų. Šis paradoksas paaiškėjo peržiūrėjus pirmojo šių metų pusmečio ataskaitas. Aiškėja, kad žmonės gydomi tiesiog į skolą. Skola skolon, o kas nutiks gydymo įstaigoms paskelbus bankrotą?

Ligoninė (nuotr. Fotodiena.lt)

Ligoninė (nuotr. Fotodiena.lt)

Ir kaip tokia situacija apskritai susiklostė, atskleidė patys medikų atstovai. Anaiptol, Sveikatos apsaugos ministras Aurelijus Veryga kaltinimus beria pačioms ligoninėms ir jų steigėjoms savivaldybėms, kurios, esą, nemoka tinkamai paskirstyti išlaidų.

Taupymo sumetimais gydo „pačius pačiausius“

Valstybinės ligoninės atskleidžia skandalingus faktus: 60 procentų gydymo įstaigų yra ant bankroto ribos. Lietuvos ligoninių asociacijos prezidentas, Anykščių rajono savivaldybės ligoninės vyriausiasis gydytojas Dalis Vaiginas TV3 žurnalistams aiškino, kas lemia tokios situacijos susiklostymą. Medikas atskleidė ir apie patiriamą spaudimą iš ministerijos.

„Iš tiesų, priežastys įvairialypės: visų pirma – finansų srautai, infliacija, matyt, tai pagrindinės priežastys. Finansų srautai susiję su paslaugų apmokėjimo įkainiais, mažėjančiais pacientų srautais ir iššūkiais didinti darbuotojų atlyginimą.

REKLAMA

Ligoninė (nuotr. Fotodiena.lt)

Ligoninė (nuotr. Fotodiena.lt)

Vyriausybė nutarė, kad reikia didinti minimalų atlyginimą, bet papildomų lėšų tam nėra iš ministerijos skirta. Todėl atlyginimų medikams, slaugytojams ir kitiems sveikatos priežiūros specialistams kėlimas didina mūsų išlaidas“, - pasakojo asociacijos prezidentas.

Jis neslėpė ir apie patiriamą spaudimą iš ministerijos. „Paradoksalu, mus iki šiol skatino mažiau žmonių guldyti į ligoninę, rinktis kitas paslaugų teikimo formas ir dėl to taikė atitinkamą indeksavimo koeficientą stacionarinėms gydymo paslaugom.

2017 m. vasario 23 d. ministras pasirašė naują įsakymą, dėl kurio kuo daugiau guli ir gydoma pacientų ligoninėje, tuo mažiau gauname už tai pinigų. Bet pavyzdžiui, jeigu mes gydysime 150 ligonių, vis tiek gausime už 100. Kitaip tariant, tai yra nenaudinga įstaigai“, - tvirtina gydytojas.

Paklaustas, ar tai reiškia, kad gydomi yra tik „patys pačiausi“, jis nesiryžta neigti.

„Čia ne mano sugalvota, čia tokios taisyklės nustatytos, kad gydyti tik pačius sunkiausius ir jeigu galima parinkti kitas formas. Yra įvesta stebėjimo paslauga iki paros leidžia pacientą stebėti, nepaguldant į ligoninę, jis būna ligoninės ribose ar priėmimo skyriuje. Ten aiškinasi, reikia jį pasilikti ligoninėje ar suteikus pagalbą, atlikus tyrimus, išleisti į namus“, - sakė D. Vaiginas.

Pasak jo, esant neigiamam finansiniam rezultatui, ligoninių laukia tiesiog elementarus bankrotas ir kreditorių paieška. 

Bankrotas ištiks klausant ministerijos

Nors daugumos ligoninių steigėjas yra savivaldybė, įkainius ir finansavimo dalykus reguliuoja Sveikatos apsaugos ministerija. Pasak D. Vaigino, neigiami finansiniai rodikliai yra pas tuos, kurie klausė ministro ir padidino darbo užmokesčius. Panaši situacija yra ir ligoninėje, kurioje jis pats dirba.

REKLAMA

„Mes kaip ir daugelis ligoninių didžiausią dalį skiriam darbo užmokesčiui ir mokesčiams. Tai einamiesiems reikalams, tokiems kaip vaistai, pacientų maitinimas ir komunaliniai mokesčiai, tik keli procentai belieka.

Tačiau situacija dar prastesnė rajoninėse ar regioninėse ligoninėse. Matome iš rodiklių pirmo pusmečio, trys ketvirtadaliai baigė su neigiamu finansiniu rezultatu, kai tuo tarpu didžiosios universitetinės turi solidžius pliusus, tai bepigu jiems didinti atlyginimą. Visgi, 21 įstaiga nedidino po pirmo pusmečio atlyginimų, bet tada jau prie gėdos stulpo kala“, - pasakojo Lietuvos ligoninių asociacijos prezidentas.

Pasak jo, ministerija kaltina savivaldybes dėl darbo užmokesčio nedidinimo, bet jie nesupranta, kad toks kelias veda į bankrotą, nežiūrint realių galimybių. Gydytojo teigimu, problemos sprendimas yra, tik turi būti parengtas restruktūrizacijos planas.

„Jeigu ligoninių infrastruktūra Lietuvoje sukurta keturiems milijonams gyventojų, dabar turime ne pilnus tris, tai sveikatos įstaigų tinklas turi būti peržiūrėtas. Bet tai etapiškai turi būti daroma, o ne rankas sukiojant kaip dabar.

Darbuotojai ir pacientai turėtų žinoti ko laukti“, - įsitikinęs medikas. Pasak jo, kol kas Anykščių ligoninė nebuvo priversta dėl to atleidinėti darbuotojų, bet mažėjant paslaugų, mažės ir darbo vietų.

Pasenusios žaidimo taisyklės ir TOP 10

Medikų atstovai atvirai kritiką žeria ministerijai, kuri, pasak jų, vadovaujasi pasenusiais ir realybės neatitinkančiais reikalavimais. Į kuriuos pažiūrėjus iš vienos pusės galima susidaryti vaizdą, kad „uždusinus“ nepaskyrus tinkamą kiekį lėšų ligoninėms, jos pačios užsidarys ir problema išnyks kaip ir pačios įstaigos.

REKLAMA

„Padėtis blogėja, tai matosi iš rezultatų kelių metų. Ar guldyti į ligoninę pacientų neapsimoka? Taip, nes viršijam kvotą, mums daugiau neapmokės. Juolab yra paslaugų nomenklatūra nustatyta. Kaip pavyzdžiui, sumažėjo terapinių paslaugų kiekis, kaip galim įvykdyti, jeigu sąlygų nėra, gal iš tiesų reikalavimas pasenęs.

Sako su savivaldybėmis ligoninės kalbėtis, ministerija ir ligonių kasos žaidimo taisykles nustato, mes tik dirbti pagal jas stengiamės. Kainodara, paslaugų apmokėjimas sudarytas palankesnis didesnėms ligoninėms.

Pavyzdžiui, didesnės ligoninės gydytojui už konsultavimą sumoka didesnį užmokestį, nei už tokį patį darbą gauna mažesnės ligoninės medikas. Nežiūrima į realybę, kvotos ir reikalavimai yra seniena.

Apskričių ligoninės juk užgrūstos, jeigu tvarka nesikeis, nieko nebus. Restruktūrizaciją įvertinti reikia, nes nepasiekėm rezultatų jokių. Mažinimo keliu einam, bet sergamumas nemažėja, kur dės sergančius?“, - svarstė Lietuvos rajoninių ligoninių asociacijos valdybos pirmininkas Vygantas Sudaris.

Remiantis pirmojo pusmečio finansiniais rezultatas, prasčiausia padėtis šiose ligoninėse (skola šimtais tūkstančių): (respublikinėse) Panevėžio virš 943 tūkst., Kauno virš 715 tūkst., Kauno klinikinė virš 554 tūkst., (regiono) Alytaus apskr. V. Kudirkos virš 376 tūskt. ir Tauragės virš 248 tūkst., Visagino rajono virš 240 tūkst.; Karoliniškių virš 232 tūkst. ir Kauno Kalniečių virš 256 tūkst. poliklinikose, Vilniaus Greitosios medicinos pagalbos stotyje virš 223 tūkst. bei K. Griniaus slaugos ir palaikomojo gydymo ligoninėje virš 184 tūkst.

REKLAMA

Aurelijus Veryga  (nuotr. Tv3.lt/Ruslano Kondratjevo)

Aurelijus Veryga (nuotr. Tv3.lt/Ruslano Kondratjevo)

Ministras A. Veryga įsitikinęs, kad savivaldybė turėtų su ligonine spręsti, ką daryti ir kaip. „Yra atsakingų įstaigų, kurios savo išteklius peržiūri, o yra tokių, kurios nedaro nieko, ima paskolas ir nori išlaikyti savo statusą“, - tvirtino A. Veryga.

Vargu, ar tokiame mūšio lauke įkalinti medikai gali ramiai dirbti savo darbus ir stengtis vardan pacientų gerovės. Pokyčių ar bent minimalių poslinkių laukiama po trečiadienį Seimo Sveikatos reikalų komiteto posėdžio, kuriame ir bus tariamasi dėl asmens sveikatos priežiūros įstaigų finansinės padėties, sveikatos priežiūros žmogiškųjų išteklių pasiskirstymo tarp regionų, medicinos darbuotojų darbo užmokesčio.

P.Morkūnas
2017-10-04 09:56:56
O ar yra LT Sveikatos ministerija...jei yra, kam ji reikalinga, jei tokia padėtis?
Atsakyti
Patogiausias būdas sužinoti daugiau - sekti naujienas mūsų „Facebook“ paskyroje!
Vilike 2017-10-14 23:16:55
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Tegul sumažina Seima ir atsiras pinigų,nes Lietuvoje nebėra tiek gyventojų, sumažinti visas ministerijas,biurokratų iki 10000 ir atsiras tu pinigėlių, absurdas, gėda,kad 21 amžiuje dar reikia kalbėti,kaip išlaikyti ligonines,taip išeina,kad žmogus turi dirbti už dyką,dar didės emigracija,o greitai nebus ką ir ką gydyti    ATSAKYTI
ona 2017-10-13 19:34:38
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
ponas Veryga gal paklauskit onkologinių ligonių kaip jie maitinami Kauno klinikinėje ligoninėje, ryte rūkytos [atseit]dešrelės , vakare prabalintas vanduo ir rūkyta dešra ,o kitą dieną atvirkščiai.Paprašius pakeisti stalą gastro ligoniui atsakyta- nusipirk jei nepatinka.   ATSAKYTI
Ruslanas 2017-10-12 19:51:22
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Atsakykit i viena , prasau, klausima: Kaip gali but kad zmogus lauke menesi magnetinio rezonanso uzsirases pas gyditoja.(nemokamai). Ir kai ateina jo eile jam paskambina ir pasako kad dabar sugedes aparatas. Teks apsilankyt veliau. Bet kai eina pas privatu gyditoja (uz pinigus)jam iskart padaro ta tyrima. Su tuo paciu aparatu . Gal sitam klausime rasim ir atsakima. Aciu.   ATSAKYTI
froidas 2017-10-12 11:48:23
Pranešti apie netinkamą komentarą
-3
paskaičius komentarus, susidaro įspūdis, kad Lietuva paranojikų kraštas; psichiatrams darbo turėtų netrūkti...   ATSAKYTI
Stanislava 2017-10-13 18:15:58
Pranešti apie netinkamą komentarą
-1
SUTINKU 100proc su froidas  
Mama 2017-10-12 09:06:44
Pranešti apie netinkamą komentarą
-2
Visuomene sensta, mityba nekokybiskais produktais, ir dar milijonas kt priezasciu... naturalu kad zmones dazniau serga. Ne karta susiduriau su pasakymu "nera vietu" nors skyrius budavo pustustis.    ATSAKYTI
Jurgis 2017-10-09 20:04:01
Pranešti apie netinkamą komentarą
-2
Jeigu sveikatos ministru būtų ilgiau pabuvęs Andriukaitis būtų įvedęs tvarką,jog sakė kad reikia plėst rajoninėse ligoninėse paslaugas,suprato paprastus žmones,pradėjo apriboti privačiu klinikų apetitus,ten darbo laiko nebūtų dirbę tie patys ligonines gydytojai ir t.tbūtų įvesta tvarka,todėl buvo neparankus ir išsiuntė į europerlamentą,Veryga uždraudė alkogolį,bet leis augint kanapes parūkimui,atsieit vaistų tikslais,aišku būsi apsirūkes gal kuri laika ir neskaudes,ot Aukšto lygio ministras,ir iškur tokių profesonalų ministerija ištraukė,siaubas ima klausant,atsipeikėkit ponai,viską naikinat,kur dedat mūsų pinigus,keliates atlyginimus,perkatės vargšai iš mūsų pinigų telefonus,net ju nebeišgalit iš atlyginimo nusipirkt,vargšu,neišmanėlių ministerija,todėl socdemai ir bėga nuo ju kuo toliau   ATSAKYTI
Miglė 2017-10-12 21:53:36
Pranešti apie netinkamą komentarą
-2
Kai suries vėžio skausmai, pats keliais atšliauši kanapių gydymui...   
Ona 2017-10-09 19:49:10
Pranešti apie netinkamą komentarą
-2
Kaip gali bankrutuot ligonines,kaip neapsimoka kuo daugiau paguldyt ligoniu,kodel aš susirgus negaliu atsigult į ligoninę jog 43m dirbau ir mokėjau sveikatos draudimą,tai kur tie pinigai nueina,ir dabar žmogus ar turi darbą ar neturi,o sveikatos draudimą turi mokėti,gal jis net nesuserga,tai kur tie pinigai nueina,atsigulę į ligoninę dar perkames vaistus leidžiamus,lašines,o gauname nemokamai tik tabletikes,tai kur nueina mūsų sveikatos draudimo lėšos,tokie pinigai,o čia naikins rajonines ligonines toki sveikatos ministra tik į psihatrinę,jei nesupranta kur reiks gydytis kaimo,rajono gyventojams,ot profesenalų vyriausybė,greičiau juos vyt lauk,reikalaut priešlaikinių rinkimų,kol nepridarė dar daugiau nesamonių,nes nieko gero dar nepadarė   ATSAKYTI
Nerijus 2017-10-14 19:46:57
Pranešti apie netinkamą komentarą
-1
Labai paprasta. Jūsų neapsimoka gydyti. Įkainis , kurį gaus ligoninė jus tirdama ir gydydama yra mažesnis už išlaidas. Nuosolinga. Sulašins lašinę priėmimo skyriuje, suformins stebėjimą ir namučių svekti pačiai..Ir jokių asmeniškumų. Tiesiog taip yra.  
Jonas 2017-10-09 19:34:26
Pranešti apie netinkamą komentarą
-3
Konservatoriai išgriovė kolūkius,darbo vietas,kurių užteko visiems,tokių bedarbių tais laikais nebuvo.O dabar valstiečiai išnaikins rajonines ligonines,kad greičiau atsikratyt pensininkais,kurių gydyti nebeapsimoka.Todėl norint atsigulti į ligoninę turi greitają kviestis po tris,keturis kartus ir tai paguldo per nakti stebėjimui,ryte išleidžia ir žiurėk grįžes žmogus miršta.Kodėl klesti privačios poliklinikos,todėl kad savivaldybės jas remia,nes ten dirba tie patys gydytojai tik už kitus atlyginimus,kai tuo tarpu ju darbo laikas yra dar valstybinėje ligonineje ar poliklinikoje   ATSAKYTI
Liudmila 2017-10-09 16:46:25
Pranešti apie netinkamą komentarą
-3
Sveiki,uz tai ir neziuri gydytojai lygoniu isvaro vos velkancias nakti namo,ir dar pasisaipo is lygonio kad jis blogiau atrodo negu lygonis,praguliejau prijemime 5 valandas,1val pakol sulasejo laseline,o paskuj 3 val su tuscia laseline rankoj,atejo sesele dave lapa atsakyma ir viskas,nei gydytoja neatejo nepaiskino neko,darytas kraujo tyrimai,rengenas plauciu,taip kad dabar gydytojam nusispjaut i lygonius,tai kam tos lygonines.   ATSAKYTI
Jorė 2017-10-09 14:00:45
Pranešti apie netinkamą komentarą
-2
Apie sveikatą ministras nekalba.Jam rūpi kainų kėlimas.Gal nuo to nebebus ligonių
   ATSAKYTI
antoske 2017-10-08 15:07:09
Pranešti apie netinkamą komentarą
-3
nusivadovavo bukaprociai kas rinko situos klaunus    ATSAKYTI
Dalia 2017-10-08 12:01:10
Pranešti apie netinkamą komentarą
-5
Tokį ministrą lauk reikia vyti. Andriukaitis, būdamas ministru, teisingai svarstė apie rajonines ligonines, kad jose paslaugas reikia plėsti, sudarant tam sąlygas. Tai seimui nepatiko. Geriau tokį ministrą ištremti į euro parlamentą, kad seimūnai galėtų toliau žlugdyti viską kas jiems neparanku.   ATSAKYTI
Ttt 2017-10-08 08:46:02
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Maziau tegul vagia maista ,atskiedzia suktis ant kibiro o likusias namo tysia   ATSAKYTI
Liginine 2017-10-11 11:32:58
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Pavalgyk uz 1,78eur per para.   
Vilma 2017-10-08 08:17:28
Pranešti apie netinkamą komentarą
-2
Mano sunus gydosi Rokiskio psichiatrineje ligonineje.Gydosi penkti metai.Maistas tikrai labai skurdus.Vaisiu geriausiu atveju gauna du obuolius i savaite .Darzoviu irgi mazai.Sriubas labiau galima pavadibti sultiniais.Porcijos mazos.Mes kiekviena savaite siunciam siuntinius,bet ne visi ligoniai juos gauna.Kai i ligonine papuoli dviem savaitem tai galima ir nesiskust del maisto bet kai gydaisi metu metus tai liudna.   ATSAKYTI
Vanda 2017-10-07 21:04:19
Pranešti apie netinkamą komentarą
-3
Kaip teko guleti,ligonineje man tas maistas buvo,skanus,kaip siek tiek po ligos atsirado apetitas.Susidariau bendra vaizda,kad i ligonine atvaziuoja pavalgyti,o ne gydytis.Tai kiekvienai ligai yra taikoma dieta,o kaip zinome finansavimas mazas.vienam ligoniui 1,65.ar kaip kur dar maziau.O juk atveztas svieziai pagamintas lekstese,patiektas i lova.Nereikia nei uz elektra,moketi,nei vandeni,nei dujas.Indai suplauti.Tad pretenziju neturiu.Manau ,kad namuose sunkiai gyvenantis zmogus,ne visada ,turi karsta maista ir valgytu 3 kart per diena+priespieciams,kazka skanaus suvalgyti.Dekokim ka turim,nes gaunam uz dyka.O jei neskanu,firmas issikvieskit,pica ar kebaba pristatys,bet kainuos maziausiai nuo 5 iki 8 euru   ATSAKYTI
Ugne 2017-10-07 22:05:40
Pranešti apie netinkamą komentarą
-1
Ka uz dyka gaunam??? O kiek nuo atlyginimo PSD mokam?   
Rainis 2017-10-08 09:07:46
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Koks už dyką? O kokius mokesčius tamsta sumokate ar nesidomėjote??  
Linas 2017-10-08 09:50:21
Pranešti apie netinkamą komentarą
-1
Dėl maisto niekada visiems neįtiksi. Vienam košės užtenka, o kitas be picos gyventi negali.  
. 2017-10-08 11:49:23
Pranešti apie netinkamą komentarą
-3
Vat tokiu zmoniu is dalies ir gaila kaip "Vanda", ka cia ir be pridursi... Kur musu mokesciai? ! zmones noredami isgyventi Lietuveleje dirba dviejose darbuose ir moka dvigubus PSD t.y. kaip uz du zmones, tai kur tie pinigai?! Vat kol mes mastysime taip kaip gerb. "Vanda" tol ir mokedami nezmonisko dydzio mokescius gausime tai ka turime dabar t.y. visiska 0 su minusu, ka ir darome jau eile metu, statome statome ta Lietuvele o kaip ji grimsta zemyn i praraja taip ir grimsta. Baisu kas dedasi musu gydymo istaigose, kisininkavimas tapo savaime suprantamu dalyku, net vaikas ir tas zino, bet musu isrinktieji "nezino" ... visko neisvardinsi...  
Regina 2017-10-09 12:55:04
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
teisingai, maistas subalansuotas, nereiškia, kad kai kurie kaip namuose mėgsta persivalgyti.... svarbu gydymo kpkybė  
Marija 2017-10-10 09:41:04
Pranešti apie netinkamą komentarą
-4
Gal ponia Vanda ir gauna uz dyka, tik ne likusieji  
DJ 2017-10-06 20:39:54
Pranešti apie netinkamą komentarą
-2
Gyventojų mažėja, bet eilės pas medikus tokios, kad gali ir numirt kol sulauksi.   ATSAKYTI
Asta 2017-10-08 08:51:58
Pranešti apie netinkamą komentarą
-1
Tos eilės dirbtinės, kad žmogelis eitų darytis mokslai, toje pat poliklinikoje ir be eilių  
MR 2017-10-06 07:17:40
Pranešti apie netinkamą komentarą
-2
Mažas, piktas sudžius.   ATSAKYTI
Vanda 2017-10-05 13:27:47
Pranešti apie netinkamą komentarą
-4
O kas gydys pati ministrą? Jis lyg ir psichiatras, o jei apendicito priepuolis?   ATSAKYTI
Elina 2017-10-07 08:03:29
Pranešti apie netinkamą komentarą
-1
O valdžia turi savo ligoninę, net per televiziją rodė!!!  
Tikrai 2017-10-04 22:32:18
Pranešti apie netinkamą komentarą
-2
Tegu ne lėkštės rodo, o kokias algas issimoka, nieko negydydami   ATSAKYTI
Halibut 2017-10-04 23:11:49
Pranešti apie netinkamą komentarą
-8
Gal dirbi ir skaičiuoji tas algas?....  
Rima 2017-10-04 21:39:40
Pranešti apie netinkamą komentarą
-4
Medikai naudoja irangą ,operacines kaip savo nuosavas.Ligonius guldo tik kurie vokiukus neša....
Kažkada lėšos ir turės baigtis
   ATSAKYTI

Top Video

Tarasovai atvirai prabilo apie skyrybas: negailėjo kritikos strėlių
DABAR RODOMA
Tarasovai atvirai prabilo apie skyrybas: negailėjo kritikos strėlių
DABAR RODOMA
Neįtikėtina Algimantės kova: dvidešimtmetė net du kartus įveikė vėžį
DABAR RODOMA
Klientas nustėro: kartu su maistu – šokiruojantis radinys lėkštėje
DABAR RODOMA
„Tesla“ automobiliu į garažą važiavusi moteris nustėro: nuostoliai nejuokingi
DABAR RODOMA
Žvėriškas Sabonio pasirodymas prieš „Timberwolves“
DABAR RODOMA
Rusijos cirko pasirodymas virto tragedija: vaikai stebėjo paklaikę
DABAR RODOMA
Praeiviai nesuprato, kas vyksta automobilyje: pamatę iš arčiau – vos patikėjo
DABAR RODOMA
Moteris nežinojo, ko imtis: jos automobilyje – nemalonus radinys
DABAR RODOMA
Žiauriai nužudytos 17-metės sesuo prabilo apie lemtingus įvykius: atskleidė neviešintų detalių
DABAR RODOMA
Kamera užfiksavo mistinį vyro dingimą: spėlioja, kas ten galėjo būti
REKLAMA
Vidutinio greičio matuoklis (nuotr. Fotodiena.lt)
Teismas laikinai sustabdė maždaug 2,6 mln. eurų (su PVM) vertės 100 vidutinio greičio matuoklių įrengimo konkursą. Jį laimėjo Latvijos ir Lietuvos kapitalo bendrovė „Belam ...
Asociatyvi
Socialinės apsaugos ir darbo ministerija siūlo nepritarti dviejų konservatorių siūlymui mokėti 42 eurų šalpos išmokas vienišiems pensininkams, atsisakant jiems mokamos 26 ...
Aurelijus Veryga (Paulius Peleckis/Fotobankas)
Praėjusią savaitę Vyriausiajai tarnybinės etikos komisijai (VTEK) pranešė, kad priimdamas sprendimus dėl žmonos darbovietės, sveikatos apsaugos ministras Aurelijus Veryga ...
(nuotr. BFL)
Kol kas buksuojant planui sumažinti eiles gydymo įstaigose pacientų organizacijų atstovai atkreipia dėmesį į dar vieną problemą. Lietuvos pacientų organizacijų atstovų tarybos ...
Lenkijos premjeras Mateuszas Morawieckis
Lenkijos premjeras Mateuszas Morawieckis atšaukė penktadienį planuotą privatų vizitą į Lietuvą, patvirtino Lietuvos ministro pirmininko Sauliaus Skvernelio atstovas spaudai. ...
REKLAMA

TELEVIZIJA

TVPlay

Top Video

Tarasovai atvirai prabilo apie skyrybas: negailėjo kritikos strėlių
DABAR RODOMA
Tarasovai atvirai prabilo apie skyrybas: negailėjo kritikos strėlių
DABAR RODOMA
Neįtikėtina Algimantės kova: dvidešimtmetė net du kartus įveikė vėžį
DABAR RODOMA
Klientas nustėro: kartu su maistu – šokiruojantis radinys lėkštėje
DABAR RODOMA
„Tesla“ automobiliu į garažą važiavusi moteris nustėro: nuostoliai nejuokingi
DABAR RODOMA
Žvėriškas Sabonio pasirodymas prieš „Timberwolves“
DABAR RODOMA
Rusijos cirko pasirodymas virto tragedija: vaikai stebėjo paklaikę
DABAR RODOMA
Praeiviai nesuprato, kas vyksta automobilyje: pamatę iš arčiau – vos patikėjo
DABAR RODOMA
Moteris nežinojo, ko imtis: jos automobilyje – nemalonus radinys
DABAR RODOMA
Žiauriai nužudytos 17-metės sesuo prabilo apie lemtingus įvykius: atskleidė neviešintų detalių
DABAR RODOMA
Kamera užfiksavo mistinį vyro dingimą: spėlioja, kas ten galėjo būti
Eismo ekspertas apie trikojus: jie – ne prevencijai, o tik kad išplėštų pinigus
DABAR RODOMA
Eismo ekspertas apie trikojus: jie – ne prevencijai, o tik kad išplėštų pinigus
DABAR RODOMA
Taršos mąstą vadina teroro aktu – Vilniuje rasti dar neregėti kiekiai plastiko
DABAR RODOMA
Žada atrišti rankas aplinkosaugininkams: 3 įspėjimai leis stabdyti įmonės veiklą
DABAR RODOMA
Nukentėjusiosios jurbarkietės advokatas: jis pamatė, kad nėra kito kelio
DABAR RODOMA
Lietuvoje netrukus nebeliks mėtinių cigarečių, bet Baltarusija gamins daugiau
DABAR RODOMA
Gamta ir toliau stebina: viduržiemy biržiečiai miške spanguoliauja
DABAR RODOMA
Tragiškas rytas: Kauno rajone žuvo partrenktas vyras
DABAR RODOMA
Netoli Druskininkų sučiuptas uzbekas, bandęs neteisėtai pereiti sieną
DABAR RODOMA
„Dienos komentare“ – Dovilė Šakalienė
DABAR RODOMA
Pasieniečiai užfiksavo kuriozą: uzbekas manė, kad folija padarys jį nesusekamu
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų