Tomas Čyvas
2009.01.22 07:24

Nauja valdančioji koalicija Lietuvos žvalgų bendruomenei maloningai leidžia (o gal ir skatina) žaisti kagėbistinius žaidimėlius, tad gal kam nors bus įdomios jų taisyklės. Tarkim, reikia „sutvarkyti“ kokį netinkamą žurnalistą, oficialios valdžios ar įtakingos grupuotės dėdei arba tetai nepatikusį asmenį. Kaip tai daroma? Schema paprasta ir - įgudus ją taikyti - nesunkiai paleidžiama konvejeriu.

Pradžioje būna žodis. Jį iš dar didesnio viršininko paprastai išgirsta koks nors padalinio vadovas. Pavyzdžiui, 9-osios Konstitucijos pagrindų apsaugos valdybos viršininkas - nesvarbu, ar tai būtų Ričardas Rupkus, ar Imantas Melianas, ar Aidis Mieželis, ar dar kokia nors persona tikru, o gal išgalvotu asmenvardžiu.

Gavęs užsakymą susidoroti, toks viršininkėlis gali nesunkiai įjungti mechanizmą. Pavaldiniui pavedama surinkti fiktyvią anoniminio šaltinio, kurio patikimumo niekas niekada gyvenime netikrins, „informaciją“.

Etatinis ar neetatinis slaptasis bendradarbis už pinigus arba kitą valiutą pristato „operatyvinę informaciją“ - esą kokiame nors bare arba pirtyje girdėjo, kaip žurnalistas A kalbėjo su piliečiu B ir, padauginęs gėrimų, pernelyg atviravo. Pavyzdžiui, emocingai išsirėkavo, kad valdžia, o dar geriau - konkretus Vyriausybės, Seimo valdybos arba prezidentūros „valdžiažmogis“ visai išėjo iš proto ir jau esą pakankamai žmonių, kurie galanda šakes ir kirvius. Ko apie valdžią nepriburnoja įkaušęs žmogus, kai padidėję mokesčiai priverčia rinktis: ar mokėti būsto paskolos, ar komunalinius mokesčius. Be to, panašaus pokalbio gali apskritai ir nebūti - svarbu apie jį „operatyviai informuoti“.

REKLAMA

Gavęs tokią „žinią“ pareigūnas rašo vadovybei pažymą. Prie jos pagal vidaus reglamentus privalomai „atsigula“ dar dešimt lydimųjų raštų ir paaiškinimų - atsiranda byla. Šiek tiek padirbėjus (jei netingima) su viešai prieinama informacija ir nesunkiai žvalgams prieinamomis duomenų bazėmis ji sustorėja. Tuomet su grėsmingu ir įdomiu lydraščiu tas niekalas, papuoštas aukštų kontoros vadų rezoliucijomis, pateikiamas kuriam nors, dažniausiai - tam pačiam, iš patikimųjų būrio teisėjui. Daugelis buvusių pareigūnų pasakoja, kad teikimų pastaraisiais metais buvo tyčia duodama ypač daug - Temidės tarnų budrumui atbukinti. Teisėjas neturi savo operatyvinės tarnybos, laiko, jokios galimybės patikrinti šių fikcijų turinio. Jis mato daug susegtų, sunumeruotų lapų, didelių žmonių parašų ir skambių frazių apie grėsmę nacionaliniam saugumui. Argi teisėjas turi pasirinkimą? Sankciją klausytis telefono pokalbių, sekti elektroninį susirašinėjimą ir vykdyti kitokią stebėseną jis tikrai duos. Saugumiečių žargonu - objektui „pakabinami telefonai“ ir „pakabinamos šlepetės“.

Yra tekę girdėti, jog net Seimo Nacionalinio saugumo ir gynybos komiteto narės pokalbiai telefonu buvo taip talentingai iškarpyti ir pateikti Valstybės gynimo tarybai, kad iš konteksto išplėšta bei pakišta informacija ir šalies vadovui pasirodė grėsminga. Tik leiskite pakarpyti pokalbius, pasiknisti asmens duomenyse ir nebeliks jokių problemų nupaišyti spalvotą paveiksliuką, kurio viduryje bet kuris iš mūsų sėdės lyg grėsmingas Bin Ladenas.

REKLAMA

Lietuvoje kuriamas policinis režimas ne toks drąsus ir gabus, kad masiškai naudotų tai įkalinimams ar kitokioms represijoms - iki Putino Rusijos yra erdvės tobulėti. Tiesa, jei pavyks jus išgrūsti į Gudiją, galite ir pats išlipti pro 9 aukšto langą - ten tai organizuoti drąsiau.

Užtat mūsų saugumiečiai visiškai subrendę smulkioms niekšybėms. Tokia kaip mano aprašyta „byla“, pavyzdžiui, galėtų būti pakankama dingstis, kad apie ją informuotas Vadovybės apsaugos departamentas neleistų Seime, prezidentūroje ar Vyriausybėje akredituoti kokio nors „neteisingo“ žurnalisto. Neabejotina, jog oficialiai ar realiai Lietuvos valdžiai neįtikusiam asmeniui ir šiaip įmanoma, naudojantis tokia operatyvine veikla, sukurti visokių nepatogumų. To niekas nepatikrins, nes įstatymai parašyti taip, kad tai padaryti būtų neįmanoma. Operatyvinę veiklą teoriškai kontroliuoti galintys Seimo nariai patys turi teisę skaityti slaptą informaciją tik tuo atveju, jei tam neprieštarauja VSD. Jo nesutikimą galima apskųsti tik Valstybės paslapčių apsaugos komisijai, kuriai vadovauja VSD generalinis direktorius. Be to, net ir turintiems šią teisę parlamentarams, kaip byloja naujausia Lietuvos istorija, tas pats direktorius gali parodyti vidurinį pirštą, jeigu jam tai patinka. KGB still watching you. Būkite saugūs.

P.S. Todėl atomazga buvo logiška. Po Latvijos, Bulgarijos įvykių artėjančių riaušių debesys tvenkėsi ir Lietuvoje. Visi tai žinojo, išskyrus VSD. Kaip praėjusį penktadienį Lietuvos radijo tiesioginėje Tomo Dapkaus laidoje teigė premjeras Andrius Kubilius, Vyriausybės niekas neįspėjo apie riaušių pavojų. VSD ir departamento 9-oji valdyba apsijuokė, valdybos viršininkas A.Mieželis ir jį kuruojantis pulkininkas Dainius Dabašinskas, generolas Povilas Malakauskas vėl parodė savo nekompetentingumą. Nebeliko net nusikaltimų prevencijos, apie kurią, vadovaudamas Specialiųjų tyrimų tarnybai, mėgdavo tuščiažodžiauti P.Malakauskas. Dabar visos jėgos skiriamos anksčiau aprašytoms intrigoms.

sensacija
2009-01-22 08:35:09
VSD - kagiebistai, kuriantys butas nebutas pazymas. Tai iseina, kad Tomas Cyvas plauna Paksa?!
Atsakyti
Patogiausias būdas sužinoti daugiau - sekti naujienas mūsų „Facebook“ paskyroje!
Mr Vicky 2018-12-11 03:52:48
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Ar ieškote paskolos, kad atsiskaitytumėte už savo sąskaitas ir pradėtumėte savo verslą? Mes galime jums padėti su bet kokia suma, kurios jums reikia tik 3% palūkanų norma, jei jūs ketinate grąžinti laiku. Jei domina, susisiekite su mumis per [email protected] ir grįžkite su žemiau pateikta informacija ......

Reikalinga suma: =====
Trukmė: ====   ATSAKYTI
Gaura 2009-01-27 23:12:44
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Tomai, laikykis. Peedarai rengia prieš tau ofenzyvą.   ATSAKYTI
psichotronika 2009-01-26 11:21:58
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
www blogas lt / mindcontrol
Apie teisėgriovą Lietuvoje   ATSAKYTI
amas 2009-01-26 03:07:33
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
ne nu rimtai, cikagietis jau ne pirma karta ,apie savo paranoja rasineja. greiciausia yra koks sukrioses senbezda,nuo smetonos laiku autus neses is lietuvos,bl nors patyletum apie savo sizofreniskas mintis!!!
   ATSAKYTI
v 2009-01-25 22:53:19
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
NIEKAIP...   ATSAKYTI
klj 2009-01-25 21:09:53
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
PILNAI PRITARIU CIGAGIECIUI
MUSU ZMONIU YRA TOKIU BUKU KAD VISISKAI NESUSIGAUDO SITUACIJOJE
JIE NEPYKSTA ANT KIRKILO KURIS ISTEIGE LEO IR KITAS AFERAS
O PYKSTA ANT KUBILIAUS KURIS NORI PADETI PAKEISTI
IR NESUPRANGTA KAD DABAR KRIZE VISAME PASAULYJE
NESUPRANTA KAD KUB ILIUS TIK MENESI DIRBA IR VISKAS PRIDIRBTA SOCDEMU   ATSAKYTI
Zabas tam, kuris Čikagiečiui 2009-01-25 16:45:07
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Žinai, man ne viskas, ką rašo čikagietis patinka, bet tamsta išvis parašei taip "išamiai ir argumentuotai", kad turbt pats supranti, jog tokie pacypavimai tirai niekam "neatsibodo".   ATSAKYTI
Čikagiečiui 2009-01-25 16:40:16
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Emigravai, tai ir tupėk savo JAV, ėsk greitą maistą ir gadink orą ten, nekišk savo patarimų mums čia likusiems. Rašinėk apie Obamą ar ką panašaus. Nusibodo visokių šūd..ų postringavimai.   ATSAKYTI
Zabas paskutiniam 2009-01-25 16:18:01
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Todėl, kad "valstybininkai" sudarė sąlygas pasiimti savo dalį visokioms "Dujotekanoms" ir nužudė saugumo pulkininką Vytautą Pociūną, mėginusį tam kliudyti.   ATSAKYTI
2009-01-25 16:06:39
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
KODĖL LIETUVA PERKA IŠ RUSŲ DUJAS KAINOMIS PASAULYJE BRANGIAUSIOMIS?   ATSAKYTI
dimes 2009-01-25 03:55:32
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
(...) Gazpromo" tarpininkai, jų dosniai finansuojama žiniasklaida, buvusio premjero patarėjas Albinas Januška, Tarptautinių santykių instituto ir Lietuvos istorijos instituto politologai bei istorikai. Būtent ši grupė pernai pavasarį mėgino pasiekti, kad Lietuva nebereikalautų Rusijos pripažinti okupacijos faktą ir atlyginti jos padarytą žalą.
   ATSAKYTI
to cikagietis 2009-01-25 00:12:27
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Ką čia paistai nesąmones, kas gi suplanavo tą krizę jei ne JAV Federalinis Rezervų Bankas?Visai smegenys išplautos?   ATSAKYTI
Cikagietis 2009-01-24 17:34:40
Pranešti apie netinkamą komentarą
0

Ir dar:
Ziurint is Vakaru i Lietuvos spauda, yra aiskiai matomas straipsniu, temu identiskumas, "komunistines monopolines spaudos centralizacijos" principas.
t.y:
-uzdara akcine bendrove BNS/ELTA, rusu kgb priedangos firma, savo produkcija ibruka visoms Lietuvos informacijos skleidejams, spaudai, radijui ir TV.

Todel eilinis, izoliuotas nuo pasaulio informacines erdves LT skaitytojas, net isivaizduoti neisgali, kad rusu kgbist uzgrobta Lietuvos spauda ji patalpino i rusu propagandos dumu kamera bei nepasebimai ji vercia surusintu homosovietiku!


Smerkiu "revansho vardan" susiorganizavusia komunistine nomenklatura, rusu kgb agentu uzgrobtos LT spaudos,
- rusu kgb priedangos firmu BNS/ELTA

-trudymus, kenkima desiniuju partiju suformuotai LT Valdziai, ....

kuri isvalo rusu okupacijos mesla,
melo, klastos, propagandos kortu nameli,
Kirkilo paliktus spastus, bombas ir minas

ir atveria kelia Lietuvos integracijai i Vakarus.

Linkiu vienybes ir geriausios sekmes EU ir NATO Lietuvai, Seimui, Vyriausybei ir prasau, kad geros valios zmones juos remtu, ypac dabar, sunkiu pasaulines ekonomines krizes metu.

P.S.

Yra nesuprantas LT spaudos elgsena:
-komunistiniu siurbeliu reklama,
-saviizoliacija nuo Vakaru visuomes, nuo vakaru gyvensenos,
-uzkimsti puslapiai destruktyvia opozija, tariama kritika,
- kurstymai streikuoti, maistauti, protestuoti t.y. spyriotis Lietuvos vakaru keliui...

demaskuoja ir aiskiai parodo, kad Lietuvos spauda yra uzgrobta rusu kgb agentu,
- nusikalstamai, isdavikiskai dirba pries EU ir NATO Lietuva,
-plauna smegenis Kremlin dvoku,
- ir tarnauja Kremlin kgb chuntos propagandos vartais i Lietuva Lietuviu kalba.

O svarbiausia, kad si, gerai apgalvota Kremlin operacija "Lietuvos pavertimas rusija" yra vykdoma:
-centralizuotai, koordinuotai,vadovaujant is vieno centro,
-pritaikant mass psichozes, hipnozes ir itaigos principus,
-atvirai per visus LT laikrascius ir Interneta, radija, TV.

Eilinis zmogus negali suprasti ir pamatyti tos nematomos sistemos, kurioje jis yra uzdarytas ir nuosekliai verciamas i surusinta hoimosovietika, antivakarieti.

Uz tai puikiai matyti is toliau, kuomet komunistine nomenklatura, rus kgb agentu resvietizuojama Lietuva palygini su Vakarais.

Linkiu ir Jums atsimerkti, nepasitiketi BNS/ELTA brukama produkcija per visas LT informacines priemones, t.y. sudaro svetima, nepriimtina rusiska fona EU ir NATO Lietuvoje.

Belieka tik patiems issilaisvinti is BNS/ELTA rusu propagandos narvo ir isijungti i Vakaru informacine erdve o LT gyvenima lyginti ir vertinti su musu Vakaru sajungininku kasdienybe.

Kuo anksciau sudeginsime tiltus su su rusija, tuo bus visiems geriau.
   ATSAKYTI
Cikagietis 2009-01-24 17:30:34
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Aciu autoriui T. Cyvui uz puiku straipsni.

Ziurint i Lietuva is Vakaru poziurio tasko kaip i ivykiu visumos dali, Kremlin kgb chuntos pasiutliges akivaizdoje, yra matomas vaizdas:

Paciu laiku isaiskejo kita Kirkiline mina, t.y rusu kgb priedangos firmu gazprom/gazotekana-achema genialus planas kaip uzgrobti dar nepradeta statyti Suskystintu duju Terminala: be konkurso isteigus mazo kapitalo imone, jai perrasyti Valstybes akcijas!

-Kita Kirkiline mina- Ignalinos AE uzdarymo sabotazas: belikus 11 menesiu iki sustabdymo:
-nei EU skirtu pinigu,
-nei organizaviniu techniniu planu ar darbu!
-Dar kita Kirkiline mina yra Elektrenu elektrines neruosimas kurenti skystu Mazeikiu PKN Orlen kuru o … neafisuojantis rengtasi kurenti Griazprom dujomis t.y noreta dar labiau padidinti Lietuvos priklausyma nuo rusijos.

-Komunistines nomenklaturos 3 milijardu Litu bomba,- LT Biudzeto trukumas, jau issprogdintas, bet Lietuva isgyeno ir isgyvens.
-Kas kaltas?
Pats Kirkilas demaskavosi kad jis atstovauja rusija o ne EU ir NATO Lietuva:
-buvo paskirtas bute, atseit “ Griazprom premjer litvai”
-neslepe, kad turi gerus rysius su kremlin kgb rezidentu Sorge [zorge] Stonys,
-kirkilui tiko (!) rusu kgb agentas januska ir ji apsaugojo savo kabinete kaip “patarejas”. Visiskas panasumas: A. Litvinenko nunuodyjes kgbist “lugovoj” kremlin vadeivos putin, buvo prastumtas i “rusu duma”
-o kodel rusu kgb rezidentas “borisov” dar trinasi Lietuvoje, kada ji iskraustys su rusiskais vertaliotais- kledarais is Lietuvos?

Akivivaizdziai matyti:
-kuo energingiau LT Premjeras A. Kubilius imasi Lietuvos islaisvinimo is rusu energetines nelaisves,
-- tuo zveriskiau juos puola rusu kgb priedangos firmos,
- BNS/ELTA,
- lrtyas,
-delfi,
- respublika bei
- kremlin kgb chuntos agentu vadeliojamos intervencines parcyjos
- paks,
-psych,
-kirkilistai,..
- pajungiami rusu ambasdos neelgalus propagandistai “pissarnia”,
-renkami rusu 5 kolona,
-isdaviku dinastijos palikuoniai paleckai, sustauskai, murzos, ozeliai,
- buve kaliniai Seimo langu dauzymui, suirutei, repetuoja Valdzios uzgrobima.

Lygiagreciai vyksta sliauziamas gazprom/pazotekana BNS/ELTA perversmas, kuriu bustine galetu buti … VSD patalpose (!), nes ten, tarsi rusu kgbist ziurkiu lizdas

Rusu kgb agentu uzgrobta Lietuvos spauda mus kvailina aiskindamos, kad ju paciu organizuotas riauses, atseit “zmoniu nepasitenkinimas Kubiliumi” situacija!
O kaip apkaltinti LT spauda koloboravimu su Kremlin rezimu, riausiu kurstymu, LT visuomenes skaldymu ir priesinimu, jei juos ginsiantys advokatai yra rus kgb agentai ar suruseje stribu palikuonys, prijauciantys 1940-1990 m rusu okupacijai?

Jie pasake – ginsime nemokamai chuliganus: kuo daugiau naminiu teroristu bus laisveje, tuo bus maziau Euripos Sajungos Lietuvoje ir daugiau rusijos!

Todel zaviuosi A. Kubiliaus atkaklumu, vakarietisku darbo principu taikymu, jo erudicija, anglu kalbos mokejimu (Zr per YouTube) ir ypac jo dviem frazemis:

-1.Jei rusija valdo rus kgb, tai kodel Lietuvos VSD negali valdyti Lietuvos?

-2. Iki siol energetine kremlin kgb chuntos mafija valde LT valstybe, nuo siol Valstybe valdys Lietuvos energetika t.y. nukirsim Kremlin kgb ciuptuvus, laidus ir vamdzius.

Prasau bukime vieningi Vakaru dvasia ir paremkime A. Kubiliaus Vyriausybe, kuriai yra skirti didziuliai, neapsakomos svarbos uzdavinai, - Lietuvos kelio i vakarus komunistiniu kliuciu pashalinimas.
   ATSAKYTI
Kile - Bamba to Dimes 2009-01-24 16:04:39
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Kubilius nori išsiaiškinti Pociūno žūties aplinkybes? Nejuokink. Kubilius išdavė Pociūno atminimą savo draugystėmis su Kirkilu ir Malakausku. Susikompromitavę VSD vadovai iki šiol neišvaryti, neteisėtai atleisti dori pareigūnai - negrąžinti į darbą, dvylika slapiamų pažymų apie pirmųjų mūsų valstybės asmenų korupcinius ryšius ir jų bendradarbiavimą su Rusijos spec. tarnybomis - Seimui nepateiktos.
Atsipeikėk.   ATSAKYTI
as 2009-01-24 11:28:31
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
KA JI SAUGO UZMUST POCUNA PAVOGT BUTU ARBA ZEMES SKLYPU O juokingiausia tie anpeciai ka dar tardys tuos pacanus pavadins TEVYNES isdavikais o jei dojatokana papultu maksima galva padetu mano nuomone......   ATSAKYTI
2 dimes 2009-01-24 09:38:32
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
O tai ko Kubilius nedemaskuoja malakausko melu? Kodel dangsto? Ko bijo? Ko nereiskianepasitikejimo????   ATSAKYTI
dimes 2009-01-24 01:15:51
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Vėl bus bandomas daryti Pakso scenarijus...
Aš tai apstebėjau iš VSD.
Lietuvos Žiniose rašo, akd jis nežinojo apie tai, o Lietuvos Ryte jau skelbiama, akd žinojo. Gal kas gali paaiškinti - kas meluoja iš jų - Kubilius ar Makalauskas? Aš labiau linkęs pasitikėti Kubiliumi.   ATSAKYTI
dimes 2009-01-24 00:38:09
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Man įdomūs tiesiog keli dalykai:
- gal VSD viską ir provokavo? Turiu omenyje tuos riaušininkus. VST taip apt neaišku, kokie pareigūnai sėdi. Viskas daroma tam, akd Kubilius pasitrauktų iš savo posto. O kodėl tai daroma? Nes nori kurti Energetikos ministeriją, kuri turės suvaldyti Leo LT, ,,Dujotekaną". Mane juokina spaudoje pasirodantys straipsniai - ypač Tvaskienės - kad konservatoriai susiję su dujininkais. Juk tai absurdas. Kaip ir su Abramovičiumi. kai kam nepatinka Juknevičienės, Kubiliaus noras išsiaiškinti Pociūno žūties aplinkybes. jau vien dėl to yra užsipuolami konservatoriai. Miliūtė ir ta jų nemėgsta. Pasižiūrėkite, kaip pasikeitė LRT vedamų publicistinių laidų stilius po TS-LKD laimėtų rinkimų. Atrodo, akd viskas,kas yra valstybiška, yra atsisukę prieš naująją Vyriausybę - nacionalinis transliuotojas, Prezidentas, VSD... Jau nekalbu apie profsąjungas, Žurnalistų sąjungą... Planuojamas vertimas arba dar didesnsis skaičius užsakomųjų straipsnių. Bet aimė, kad dabar piliečiai turi internetą. O tai yra ginklas prieš mums brukamą informaciją.   ATSAKYTI
memelis 2009-01-24 00:37:52
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Tiesiai į dešimtuką.   ATSAKYTI

Top Video

TV3 Žinios. Pajūryje nebelieka vietos: poilsiautojų Palangoje ir Šventojoje daugėja kasdien
DABAR RODOMA
TV3 Žinios. Pajūryje nebelieka vietos: poilsiautojų Palangoje ir Šventojoje daugėja kasdien
DABAR RODOMA
TV3 žinios. Advokatas prabilo apie liudijimus, ką Pinikas darė prie žuvusios Didžiūnaitytės kūno
DABAR RODOMA
TV3 žinios. Nušauto policininko šeimą pasiekė piniginė parama: iš viso – kiek daugiau nei 33 tūkst.
DABAR RODOMA
TV3 Žinios. Dėl vietoj dušinių Palangoje išdygusio namo surengta akcija: žmonės atėjo pasiruošę išsimaudyti
DABAR RODOMA
TV3 Žinios. Kaimynai sukrėsti dėl pro langą iškritusio ir žuvusio penkiamečio: tėvai vaikais labai rūpinosi
DABAR RODOMA
TV3 Žinios. Su oro balionais į audrą patekę dalyviai papasakojo, ką patyrė skubiai leisdamiesi
DABAR RODOMA
TV3 Žinios. Punios šilas ir vėl specialistų akiratyje: šile įsisiautėjo kenkėjai
DABAR RODOMA
TV3 Žinios. Vos tik paskelbus sprendimą apie atidaromą sieną, lietuviai patraukė į Lenkiją
DABAR RODOMA
TV3 Žinios. Lietuva dėl Astravo sulaukė paramos iš Lenkijos: žada taip pat nepriimti
DABAR RODOMA
TV3 Žinios. Per Kuršių marias kelte plaukę keleiviai sulaukė netikėtos staigmenos
REKLAMA
Mindaugo karūnavimo dienos minėjimas (nuotr. KAM)
Mindaugo karūnavimo dieną Vilniuje – NATO naikintuvų skrydžiai,  XIV a. Garbės sargyba ir Lietuvos kariuomenės orkestras su atkurtomis LDK uniformomis.
Teisingumo ministerija (nuotr. Fotodiena.lt)
Teisingumo ministerija, pasibaigus dokumentų priėmimui, sulaukė penkių kandidatų paraiškų į Europos Sąjungos (ES) Bendrąjį Teismą. Apie tai BNS informavo ministerijos atstovas ...
Vilniaus oro uostas. Fotodiena/Justinas Auškelis
Latvijos oro bendrovė „AirBaltic“ pranešė nuo pirmadienio skraidinanti nauja kryptimi – iš Vilniaus į Kroatijos kurortą Dubrovniką.  Šiuo metu „airBaltic“ kasdien vykdo ...
Kinai aptiko naują kiaulių gripo atmainą: perspėjo apie naujos pandemijos grėsmę (nuotr. SCANPIX)
Kinų mokslininkai paskelbė aptikę naują potencialia pavojingą kiaulių gripo atmainą, kuri persiduoda nuo gyvūnų žmogui ir ilgainiui gali sukelti naują pandemiją. Tiesa, ...
Gaisrinė  (nuotr. Fotodiena.lt)
Telšių rajone pirmadienio popietę užsidegė grūdų sandėlis, praneša Bendrasis pagalbos centras.  12 val. 44 min. centrui pranešta apie gaisrą Viešvėnų seniūnijos Vembūtų ...
REKLAMA

×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų