dainius dabašinskas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „dainius dabašinskas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „dainius dabašinskas“.

VSD vadovai, bendradarbiavę Su CŽV, veikė be valstybės vadovų žinios

Generalinėje prokuratūroje ištyrus ikiteisminio tyrimo medžiagoje esančius duomenis apie Valstybės saugumo departamento (VSD) ir JAV centrinės žvalgybos valdybos (CŽV) bendradarbiavimą konstatuota, kad šių duomenų pakanka išvadai, jog VSD ir CŽV bendradarbiavimą koordinavusių, jame dalyvavusių VSD vadovų Mečio Laurinkaus, Arvydo Pociaus ir Dainiaus Dabašinsko veikloje yra drausminio nusižengimo požymių, nes minėtieji pareigūnai neinformavo apie savo veiksmus aukščiausių valstybės vadovų.

Atšaukiamas ambasadorius Ukrainoje D. Dabašinskas (papildyta)

Užsienio reikalų ministras nusprendė iš ambasados Ukrainoje atšaukti buvusį Valstybės saugumo departamento (VSD) generalinio direktoriaus pavaduotoją Dainių Dabašinską.

Audronius Ažubalis - pirmtako pėdomis?

Vos prisiekti spėjęs Užsienio reikalų ministras Audronius Ažubalis, tik ką praėjęs prezidentės Dalios Grybauskaitės filtrą, gan įdomiai pasisakė apie vieną iš šalies vadovės reikalavimų. Jis pareiškė neskubėsiąs iš diplomatinės tarnybos atšaukti liūdnai pagarsėjusio “valstybininkų” pulkininko Dainiaus Dabašinsko.

A.Ažubalis atšaukti D.Dabašinsko iš Ukrainos neskuba

Naujasis užsienio reikalų ministras Audronius Ažubalis teigia, kad dėl tolesnės ministro patarėjo ambasadoje Kijeve, buvusio Valstybės saugumo departamento (VSD) direktoriaus pavaduotojo Dainiaus Dabašinsko karjeros apsispręs, kai sulauks prokurorų atsakymo dėl jo veiksmų JAV CŽV kalėjimo buvimo Lietuvoje istorijoje.

Vygaudas Ušackas neskuba teisti Dainiaus Dabašinsko

Užsienio reikalų ministras Vygaudas Ušackas gavo savo patarėjo Ukrainoje, buvusio Valstybės saugumo departamento (VSD) direktoriaus pavaduotojo Dainiaus Dabašinsko laišką, kuriame pastarasis teigia, kad yra pasiruošęs atsakyti į visus galimus prokuratūros ar kitų institucijų klausimus, kurie gali kilti po Seimo Nacionalinio saugumo ir gynybos komiteto (NSGK) paskelbtų tyrimo dėl galimai Lietuvoje veikusio CŽV kalėjimo išvadų.

„Amnesty International“: tyrimas dėl CŽV kalėjimo Lietuvoje turi tęstis

Tarptautinė žmogaus teises ginanti organizacija „Amnesty International“ teigia, kad tyrimas dėl Lietuvoje veikusio CŽV kalėjimo turi tęstis, o su tuo susiję asmenys turi būti identifikuoti ir nubausti. Organizacijos atstovai taip pat pažymi, kad Seimo Nacionalinio saugumo ir gynybos komiteto (NSGK) atliktas tyrimas yra pirmas žingsnis atskaitomybės link. „Tyrimo išvados yra tik pirmas žingsnis atskaitomybės link.

Teisėsaugai siūloma pasidomėti trimis buvusiais saugumiečiais

Parlamentiniam tyrimui, iš kurio laukiama atsakymų dėl Jungtinių Valstijų Centrinės žvalgybos valdybos kalėjimų galimo buvimo Lietuvoje, artėjant finišo tiesiosios link Seimo Nacionalinio saugumo ir gynybos komiteto (NSGK) narys, opozicijos lyderis Valentinas Mazuronis sako manantis, kad teisėsauga turėtų pasidomėti buvusių Valstybės saugumo departamento (VSD) vadovų Mečio Laurinkaus, Arvydo Pociaus ir atleistojo generalinio direktoriaus pavaduotojo Dainiaus Dabašinsko veikla.

Politikų deklaracijose - krizės nuojauta

Į kairę ir dešinę bankų dalytomis paskolomis susigundžiusius gyventojus kritikuojantys politikai ir pareigūnai patys neatsispyrė lengviems pinigams. Daugelio jų deklaracijose nurodytos paskolos prilygsta ar net viršija turimo turto vertę. Šios kadencijos Seimo ir Vyriausybės nariai valdo kur kas mažesnius turtus nei jų pirmtakai. Parlamente išretėjo milijonierių gretos, o daugelis politikų ir pareigūnų, neatsižvelgdami į savo turto vertę, iki ausų prasiskolino bankams.

Lietuva neįperka saugumo

Finansinė krizė ir metų metais nespręstos valdymo problemos, neapgalvoti valdžių sprendimai sukūrė pavojingą padėtį – Lietuvos valstybės saugumu besurūpinantys asmenys perspėja, kad šalis nebeįperka savo saugumo.

Rusijai nereikia „apsišvietusių“ draugų?

Koncerno "Gazprom" dujų tarpininkės "Dujotekanos" vadovas Rimandas Stonys, specialiųjų tarnybų duomenimis, galėjęs siekti diriguoti šalies gyvenimui, naudodamasis aukščiausių pareigūnų užtarimu, artimiausiu metu įtakos gali netekti ne Lietuvos, bet Rusijos valia. Šios savaitės vienas svarbiausių krašto įvykių - užvakar į Lietuvą atvyko Kremliaus įtakoje esančios Rusijos dujų monopolininkės "Gazprom" valdybos pirmininkas Aleksejus Mileris bei jo pavaduotojas Viktoras Golubevas.
REKLAMA
REKLAMA
Į viršų