Ruslano Kondratjevo nuotr.

Ruslano Kondratjevo nuotr.

Po vakarykščių riaušių sostinėje kol kas ramu, o policija perspėja nesirinkti vakare prie Seimo ir tvirtina, jog yra pasirengusi atremti naują smurto protrūkį.

Vilniuje penktadienį protestuojanti tūkstantinė žmonių minia buvo apsupusi Seimą, langus daužė sniego gniūžtėmis, kiaušiniais ir akmenimis bei skanduodama „Vagys, lauk“ mėgino veržtis į parlamentą. Iš minios paleistas šūvis išdaužė Seimo antrųjų rūmų langą. Protestuotojus policija bandė raminti ašarinėmis dujomis ir guminėmis kulkomis. Per riaušes ir po jų 151 asmuo suimtas, daugiau nei dvidešimčiai prireikė medikų pagalbos, tarp jų – ir 4 pareigūnams.

REKLAMA

Vyriausiasis policijos komisariatas praneša, kad kol kas situacija Vilniuje yra stabili, viešąją tvarką mieste prižiūri sustiprintos  policijos pajėgos. Anot VPK, policijos pareigūnai yra pasirengę atremti naujus riaušininkų veiksmus. Vilniaus apskrities policijos pajėgos yra mobilizuotos, pasitelktos pajėgos iš kitų apskričių policijos įstaigų, todėl žadama operatyviai reaguoti į bet kokius neramumus.

Naujausiomis žiniomis (apie 19.30 val.), vakare vėl prie Seimo besibūriavę jaunuoliai išsiskirstė, tačiau prie Seimo rūmų Viešojo saugumo tarnybos pareigūnai tebebudi.

Pareigūnai apjuosę visą Nepriklausomybės aikštę, riboja pėsčiųjų priėjimą prie Seimo pastato, arčiau praleidžiami tik žiniasklaidos atstovai.

Baiminantis naujų neramumų, naktį iš penktadienio į šeštadienį prie Seimo budėjo policijos ir Viešojo saugumo tarnybos pareigūnai, į pagalbą turėjo atvykti ir Valstybės sienos apsaugos tarnybos Specialiosios paskirties būrys.

„Balsas.lt“ žiniomis, kol kas draudžiamas transporto eismas Gedimino prospekto dalimi nuo Lukiškių iki Nepriklausomybės aikštės bei Goštauto gatve palei Neries upę prie Seimo rūmų.

Pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl riaušių kurstymo.

Seimo riaušininkai buvo išvaikyti, nors pavienės grupelės dar ilgai neapleido vietos. Dalis atstumtų riaušininkų siautėjo Gedimino prospekte ir Žvėryno mikrorajone.

Keliems protestuotojams visgi buvo pavykę įsiveržti į rūmus, tačiau jie greitai atsidūrė ant žemės su antrankiais. Anot mūsų korespondento vietoje, sulaikytieji akivaizdžiai buvo apsvaigę ir agresyvūs.

REKLAMA

Neramumai vėliau persikėlė nuo antrųjų prie trečiųjų Seimo rūmų. Čia taip pat link parlamento skriejo sniego gniūžtės, akmenys ir kiaušiniai, sproginėjo petardos. Beje, šalia esančioje maisto prekių parduotuvėje „Maxima“ - tikras kiaušinių pirkimo vajus.

Protestuotojai į guminėmis lazdomis ir kulkomis ginkluotus pareigūnus paleido kelis dūminius užtaisus, o šie atsakė ašarinėmis dujomis. Ašarinių dujų tvaikas buvo stipriai jaučiamas net ir pačiame Seimo pastate. 

Anot Seimo kanceliarijos, Seimo pastatui padaryta jau net apie 2 mln. litų žalos.

Mitingo organizatoriams - medikų kritika

Savo pavardės nenorėjęs atskleisti Vilniaus Greitosios pagalbos darbuotojas portalui „Balsas.lt“ sakė, kad vien greitosios pagalbos mašinos išvežė 21 nukentėjusįjį. Tarp sužeistųjų – ir vienas medikas, kuris patyrė galvos traumą. Vienam protestuotojų nutrauktas pirštas. 

Anot pašnekovo, sužeistųjų gali būti daugiau, kadangi vėliau žmonės patys skambino ar kreipėsi į gydymo institucijas.

Tas pats darbuotojas taip pat informavo, kad mitingo organizatoriai nebuvo sudarę sutarties su Greitosios pagalbos tarnyba ir nebuvo perspėję, kiek žmonių tikimasi sulaukti Vilniaus centre. Prasidėjus riaušėms, jų dalyviai, anot mediko, skambino ir isteriškai reikalavo siųsti dešimtis pagalbos automobilių, plūdosi.

Mitinge - ir pozicija, ir opozicija, ir radikalai

Mitingo organizatorius, Lietuvos profesinių sąjungų konfederacijos pirmininkas Artūras Černiauskas aiškino, kad renginys bus nepolitinis, o iniciatyvą faktiškai perėmė „Frontas“. Jo lyderio Algirdo Paleckio pavaduotojas Vytautas Mikalauskas buvo pagrindinis kalbėtojas. Mitinge buvo galima matyti visus - nuo „murzininkų“ iki net „paulauskininkų“ su savo vėliavomis.

REKLAMA

Seimo narys Petras Gražulis tvirtina matęs, kaip dalis Seimo darbuotojų rodė mitinguotojams špygas pro langus ir taip esą juos provokavo.

Išvažiuoti iš Seimo mėginęs konservatorius Saulius Pečeliūnas susilaukė grasinimų ir buvo apšauktas vagimi, kuris neva tyčia važinėja prastu automobiliu, kad niekas nežinotų, koks jis milijonierius.

Konservatorė Danutė Bekintienė teigė, kad yra chuliganų gauja „Naši“, kuriems nepatinka Lietuvos valdžia. Ji sako niekam neiti prie Seimo langų, nes „dar nušaus“.

Kitas konservatorius Egidijus Vareikis tvirtino, kad šios dienos įvykių scenarijus - akivaizdžiai kaip Rygoje, kai organizatoriai išeina, o lieka smogikai.

Nuo besipiktinančių piliečių pirmasis nukentėjo Artūras Zuokas, kuris eidamas per minią buvo apmėtytas kiaušiniais.

Portalui „Balsas.lt“ partijos „Frontas“ lyderis A. Paleckis sakė, kad partija reikalauja ne tik keisti planus dėl taupymo, bet ir priešlaikinių rinkimų. Jis priminė Henry Davido Thoreu įžvalgas ir sakė, kad jei valdžia elgiasi blogai ir savivaliauja, pilietinės visuomenės pareiga yra organizuoti pilietinį nepaklusnumą. Jis teigia, kad jei kils riaušės, už jas bus atsakinga dabartinė valdžia.

A. Paleckis tvirtina, kad už kilusias riaušes atsakomybę turi prisiimti policija. „Aiškiai matėme, jog raumenis užsiauginę ir dėl savo nebaudžiamumo suįžūlėję eiliniai policijos pareigūnai grubiai užsipuolė taikius mitinguotojus“, - sakė jis.

Algirdas Sysas teigė remiantis protestuotojų reikalavimus. Į „Balsas.lt“ pastebėjimą, kad už socialines problemas atsakinga ir buvusi valdžią, kuriai atstovauja jis pats, A. Sysas sakė tai pripažįstantis, bet galįs atsakyti tik už save asmeniškai. Liberaldemokratas Valentinas Mazuronis aiškino, kad piliečių protestai yra teisingi, o valdžiai reikia pasakyti, kad ji elgiasi blogai, jai suprantama kalba.

REKLAMA

Opozicijos lyderis Gediminas Kirkilas teigė, kad naujoji Vyriausybė suklydo, nė nebandžiusi su žmonėmis rasti dialogo. Socialdemokratas teigia pritariantis protestuojančiųjų prašymams ir tvirtina, kad mokesčių reformos gali būti vykdomos, tačiau tik atsižvelgiant į visuomenės nuomonę.

„Protestuojančiųjų reikalavimai teisėti. Be abejonės, reformos yra galimos, tačiau jas galima vykdyti tik radus dialogą su profsąjungomis. Didžiausia dabartinės valdžios klaida yra ta, jog nė nebandyta kalbėtis, tartis. Nėra jokio dialogo nei su profsąjungomis, nei apskritai su visuomene“, – sakė G. Kirkilas.

Pasak socialliberalo Artūro Paulausko, Vilniuje vykstančių pilietinių neramumų akivaizdoje reikia skubaus prezidento įsikišimo, nes socialiniai neramumai gali išplisti po visą miestą ir šalį.

„Mums nesuprantama, kodėl valdžios atstovai nerado laiko ir noro susitikti su Lietuvos piliečiais, kurie išėjo į gatves išreikšti savo nuomonę dėl Vyriausybės veiksmų ir pakviesti juos socialiniam dialogui. Panašu, kad tiek Seimo pirmininkas, tiek premjeras turi svarbesnių reikalų negu diskusija su savo piliečiais“, - pranešime cituojamas A. Paulauskas.

Darbo partija išplatino pareiškimą, kuriame sveikina žmones, „išdrįsusius išsakyti savo nepritarimą dabartinei politikai“, tačiau tvirtina kategoriškai nepritariantys agresyviems mitinguotojų veiksmams. 

Partijos pirmininkas Viktoras Uspaskichas mano, kad dėl įvykių sostinės centre atsakomybę turi prisiimti ne tik dabartinė, bet ir ankstesnė valdžia, todėl ragina keisti priimtus sprendimus.

REKLAMA

Anot „darbiečių“, dabar yra dvi išeitys: atšaukti priimtus sprendimus, kurie sukėlė visuomenės pyktį, arba atsistatydinti Vyriausybei.

Po riaušių – valdžios ir pareigūnų veiksmai

Premjeras Andrius Kubilius šiandien darbo kabinete kartu su Seimo pirmininku Arūnu Valinsku, generaliniu prokuroru Algimantu Valantinu, krašto apsaugos ministre Rasa Juknevičiene, Valstybės saugumo departamento direktoriumi Povilu Malakausku, vidaus reikalų viceministru Algimantu Vakarinu ir Policijos departamento generaliniu komisaru Vizgirdu Telyčėnu aptars situaciją po Vilniuje prie Seimo ir Vyriausybės rūmų vykusio mitingo.   

Vilniaus miesto apylinkės prokuratūra pradėjo ikiteisminį tyrimą pagal Baudžiamojo kodekso 283 straipsnį dėl riaušių prie Seimo. Tyrimas pradėtas operatyviai reaguojant į protesto akcijos dalyvių veiksmus, teigiama išplatintame pranešime.

„Šiuo metu iš policijos pareigūnų gaunama operatyvi informacija, ji vertinama, atliekami kiti būtini tyrimo veiksmai. Tik nustačius visus faktus ir aplinkybes bus galima daryti išvadas dėl protesto akcijos eigos, įvertinti konkrečius jos dalyvių veiksmus“, – sakė Vilniaus apygardos prokuratūros vyriausiojo prokuroro pavaduotojas A. Koržovas. 

Pirmadienį vyks Seimo Nacionalinio saugumo ir gynybos komiteto (NSGK) posėdis dėl viešosios tvarkos užtikrinimo ir tarnybų veiksmų mitingo metu.

Į NSGK posėdį kviečiami vidaus reikalų ministras, Policijos generalinis komisaras, Viešojo saugumo tarnybos prie VRM vadas, Vadovybės apsaugos departamento prie VRM direktorius.

REKLAMA

***

Susirinkusieji reikalavo taupyti ne paprastų žmonių sąskaita, o mažinant valstybės valdymo išlaidas. Minioje buvo gausu plakatų su užrašais „Apmokestinkit bezdėjimą“, „Noriu europinio atlyginimo“, „Grąžinkite žemę savininkams“, „Nemokamo mokslo visiems“, „Valstybiniam reketui - ne“ ir pan. Taip pat buvo reikalaujama Seimo pirmininko Arūno Valinsko ir jo „svogūnų“ atsistatydinimo.

Kaip anksčiau teigė Lietuvos profesinių sąjungų konfederacijos pirmininkas Artūras Černiauskas, mitingu siekiama ne nuversti Vyriausybę, o priversti ją „atsitokėti“, kad jos deklaruojamo visuotinio taupymo našta slegia pačius skurdžiausius visuomenės sluoksnius.

Valdžia raginama taupyti ne mažinant tarnautojų pareiginį darbo užmokestį, finansavimą viešąsias paslaugas teikiančioms įstaigoms, ne privatizuojant strateginius valstybės objektus ar skubiai liberalizuojant darbo santykius, o mažinant valstybės valdymo išlaidas, pirmiausia nekuriant naujų ministerijų, apmokestinant nekilnojamąjį turtą, įvedant progresinius mokesčius.

Taip pat reikalaujama visuomenei rūpimais klausimais atsižvelgti į jos nuomonę, socialinius ir ekonominius klausimus aptarti Trišalėje taryboje, kurios svarba esą sumenko.

Nors tikimasi, kad mitingas vyks taikiai, jo metu budės sustiprintos pajėgos – daugiau nei 300 pareigūnų. Pusė iš jų – 150 – bus specialiai riaušėms malšinti paruoštos Viešojo saugumo tarnybos (VST), kiti – policijos pareigūnai.

Indrė Bungardaitė ir Tomas Čyvas


Ruslano Kondratjevo nuotr.

nikasxxxL
2009-01-16 12:30:34
SPJAUTU POLICININKAI I TA APSAUGA PRISIJUNKTU PRIE MITINGUOJANCIU O TADA BUTU RIESTA TIEM SEIMUNAM PAMASTYTU KAD NER KAM JU APGINTI NET O DABA MATYT POLICININKAM GERAI KAD GINA TOKIUS
Atsakyti
Patogiausias būdas sužinoti daugiau - sekti naujienas mūsų „Facebook“ paskyroje!
Nusivylęs 2009-02-13 08:31:12
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Kaip kadaise katalikų sektos inkvizitoriai pjovė dorus žmones ir mokslinikus degino ant laužų, taip reikia skersti tuos debilus seimūnus ir bet ką, kad naudodamasis žodžiu "politika" gyvena kitų žmonių darbo sąskaitomis. Šalin šiukšles!!! Gal bent taip atsigautų "laisvoji" Lietuvėlė, vėl sėdėdama Europos okupacijoje...   ATSAKYTI
bnm 2009-02-10 15:48:00
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
kariavom uz laisva lietuva ir kur ta laisve?   ATSAKYTI
tiesa 2009-01-20 20:28:27
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Visiems norintiems papildomai uzsidirbti!!!! Tikrai veikiantis ir patikrintas budas!
Jeigu ieskai gerai ir tikrai apmokamo darbo namuose,butinai tai perskaityk, nes naudinga.Skaitant si straipsni jus galite pakeisti savo gyvenima.Tai pakeite mano gyvenima.As aptikau tai viename is skelbimu ir nusprendziau pabandyti.Dalyvaujant ivairiuose forumose, as randu sita straipsni,kuriame sakoma, kad galima padaryti tukstancius litu
per keleta savaiciu idedant tik 12litu. Skaistalai, pagalvojau,tai turetu buti eilinis budas apmauti,bet nusprendziau perskaityti ir suzinoti kas siuloma.

Toliau ten sakoma, kad reikia persiusti po 2lt i banko saskaita
kiekvienam is saraso apacioje. Paskui isbraukti pirma saskaitos numeri ir irasyti savo saskaitos numeri i paskutine sesta eilute
ir talpinate sita straipsni kaip minimum 200 forumuose ir skelbimuose Jokiu apgauliu… As pamasciau, kad nieko neprarandu isskyrus savo 12lt ir
nusprendziau pabandyti.Ir atspekit kas...
Po keliu dienu man i saskaita pradejo kauptis pinigai… As negalejau
patiketi savo akimis, jog tai veikia.Per pora savaiciu susikaupe apie 1000lt , po triju savaiciu prisidejo dar
apie 2000lt. dbr turiu uzdirbes 4000lt ir neskaitant smulkiu islaidu.Po pusantro men turetu buti apie 7000lt . Ir sita suma po truputi toliau dides.
O prasidejo tik nuo 12lt.Noriu su jumis pasidalinti kaip tai dirba, nes tai naudinga ir jums, ir man.
As jums pazadu, jeigu jus tiksliai seksite instrukcija ir neturesite
vilciu gudrauti, jus pradesite gauti daug daugiau pinigu, negu tikites,per daug nesistengdami.
Pasiulymas: Perskaitykite tai pora kartu. Issaugokite savo kompe, sekite
instrukcija ir pinigai neprivers jusu laukti. Sutikite - tai paprasta.
Tai absoliuciai legalu, tai tik bankine pinigu pavedimo operacija, ir jusu
indelis yra tik 12lt ir pora valandu internete…
Svarbu: Tai ne apgavyste ir visiskai legalu ir jus niekuo nerizikuojate ir
neprarandate, bet tai tikrai dirba.
Atkreipkit demesi: Tiksliai sekite instrukcija ir 60000lt ir daugiau bus
jusu nuo 40 iki 80 dienu laikotarpije.
Visa tai sekmingai veikia del dalyviu saziningumo.
Yra trys paprasti zingsniai:
1. Jei dar neturite, jums reikia atsidaryti saskaita betkuriame lietuvos banke.
2. Pirmiausia I zemiau esancia 6 banko saskaita perveskite 2lt.
Po to perveskite po 2lt ir i sekancias banko saskaitas. Visa
tai ivykdzius, jus padarete paslauga, ir svarbiausia - tai visiskai
legalu. Jus taip pat prasote teisetos paslaugos, uz kuria mokate

1. LT857044000879616105

2. LT357300010015509726

3. LT637300010106192194

4. LT937300010093047475

5. LT520075800988825105

6. LT437300010110455801

Dabar isbraukite is saraso Nr.1 saskaitos numeri,
perneskite visas saskaitas vienu eiles numeriu i virsu,
o i atlaisvinta Nr.6 eilute irasykite savo banko
saskaitos numeri.
3. Darykite bet kokius pokycius, bet islaikykite pagrindine ideja,
Isplatinkite sita straipsni kaip minimum 200 forumuose ir naujienu juostose,
skelbimuose arba asmeniniais laiskais, isidemekite - kuo daugiau informacijos pasklis apie si
straipni, tuo didesnes bus jusu pajamos ir tos pajamos tesiogiai priklauso nuo jusu.
Sitas biznis sekmingai gyvuoja ir klesti del dalyviu saziningumo ir rimtumo. tdl viska
atlikite kruopsciai ir nepagailekite 12lt nes jums tai atsipirks su kaupu. saziningumas daro pinigus.
Ir kada jus pasieksite pirma eilute,
jus turesite tukstancius lt tiesiog kaip saraso kurejas!
Tai kainuoja tik 12lt ir kelias valandas nesunkaus darbo internete. Uzsiimkite tuo dabar, neatidekite rytdienai. Laikas pinigai.
O dabar as papasakosiu, kodel jus bet kokiu atveju nieko neprarandate, o
tikrai islosiate. Tiesiog paprasta aritmetika.
Sakysim is 200 laisku ar straipsniu as gausiu 5 atsakymus (menkas rezultatas),
tai reiskia as uzdirbsiu 10lt budamas sestoje saraso pozicijoje.
Dabar sitie 5 zmones isplatina dar po 200 pranesimu
su jusu saskaitos numeriu jau 5 pozicijoje, ir pastariesiems taip pat atsako
tik po 5 zmones – tai jau 500lt i saskaita
Toliau sitie 25 zm. daro po 200 patalpinimu su jusu sask.Nr. 4 pozicijoje
ir atsako vel 5 zm. – pajamos 2500lt. Toliau sitie 125 zm. patalpinus po 200
pranesinu ir gavus po savo 5 zm. jums duoda 12500lt pajamu (jus 3 pozicijoje)
Toliau dar idomiau: sitie 625zm. daro 200 patalpinimu su jusu sask. Nr. 2
pozicijoje, atsako velgi po 5 zm. – tai 62500lt.
toliau paskaiciuokite kokie pinigai cia, ir visai nesunkiai uzdirbti.
Ar ne ispudingas skaicius Ir tai tik uz pirmutinius 12litu.
siame biznyje svarbiausia buti saziningam. kitaip nieko nesigaus.
Ar jus galite isivaizduoti kiek zmoniu kasdien visame pasaulyje prisijungia
prie interneto ir skaito sita straipsni, kaip ir jus dabar skaitote.
Kiekviena diena internete pasirodo nuo 200 iki 500 nauju vartotoju.
Ir toliau dideja.
   ATSAKYTI
tra ta 2009-01-19 13:28:43
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
as nesakau kad as uz zuoka,bet jis vienintelis isejo su zmonem pasneketi,kai tuo tarpu kiti EDE...   ATSAKYTI
Zinovas 2009-01-19 06:17:39
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Gudragalviai Lietuvos - ar Kubilius per mėnesį galėjo nustekent taip Lietuvą? Atsibuskit DEBILAI. Reikėjo mitinguot prieš 8 ... 6 metus, kai Brazys pasirašė stojimą į Europos sąjungą, o Atomine nesirūpino ir šiaip - NIEKUO NESIRŪPINO, o tik Vilniaus viešbučius prixvatizavo ... ALITAS ir t.t. O jo įpėdinis Kirkilas - galutinai damušė ir energetiką, tai kai po metų atominę uždarys, tada kainos visos apie 30 ... 50 procentų kils ir vėl bus "KALTAS KUBILIUS" ... toks apgalvotas Lietuvos bolševimų žingsnis manau tikrai ne be kremliaus surežisuotas? Na ir t.t. ir t.t., kad tik visi į gatves .. .viska laužytų, juos į kalėjimus kištų, o paskui jai ir KREMLIUS kurantai ne už kalnų...? Atsibuskit žmonės kurie bent kiek mastot!!!!!!!!!!!   ATSAKYTI
vaida 2009-01-18 23:11:21
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
as esu ne komunistas bet galiu pasakyti viena prapysom mes ta lietuva patys leidom seimunams pardavineti zemes jie pasistatie sau namus ir gyvena puikiai o mes turime tik tai pagal ju dudele sokti, ir nepykit gerai nors zmones atkersijo isljejo savo pykti   ATSAKYTI
bin 2009-01-18 21:38:10
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
darbo nera blet kaip jus nesuprantate kaip mazi vaikai vieni uz seima kiti uz zmones ir mitinga   ATSAKYTI
lina 2009-01-18 21:25:40
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
dibilas tas jusu zuokas    ATSAKYTI
2009-01-18 21:04:16
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
tam isigimeliui kuris debilais tauta vadina pasakysiu kad siai dienai vyriausybiai kaip tik reikia tokiu idijotu nes patrijotai nereikalingi   ATSAKYTI
egidijus 2009-01-18 21:01:17
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
oho..is kiausinio gavo zuokas...db vsur reikia afisuot? ojetau, atsitiko kazkas tipo, bet kas galejo gaut, debiliukas mete kiasuini nu ir kas...asilas ir tiek kad mete..parode issiauklejima   ATSAKYTI
Andrius 2009-01-18 18:28:00
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
respect   ATSAKYTI
2009-01-18 18:19:29
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Kirkilas iššvaistė 5 000 000 000 LTL
LKP-LDDP-LSDP 8 metai valdymo padarė didžiulę žalą ekonomikai

Olekas paskutinę dieną "panaudojo" 20 000 000 LTL

Šatrija paskutinę dieną "sunaudojo" 500 000 LTL

Blin kevič'ūtė SODRos biudžetą "praturtino" 300 000 000 LTL skolų.

Kubilius, Kreivys, Šemeta, Kuodis bando gelbėti Lietuvą.
LKP-LDDP-LSDP kelia riaušes ir per "Komjaunimo tiesą" kursto liaudį.platinkite šį tekstą, kaip šaltą dušą karštoms "lietryčio" ir TV3 apipudrintoms galvoms.   ATSAKYTI
vitka 2009-01-18 18:17:56
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
as noriu pasakiti visems dauzom ir dauzisim toliau tol kol mus kas nors isgirs nes uzpiso toks gyvenimas eigu jie taip daro apgaudinejo zmones tegul darbo duoda visems kad dirbtu o ne badautu kaip visi dirbtu tada nevogtu ir neeitu prie seimo o jie is vaiku is pensininku ir paprastu darbotoju bando atimti paskutinius pinigus tai apie ka kalba eina geda turi buti tam kas prieme ta susikta istatima   ATSAKYTI
iff 2009-01-18 17:57:26
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Dabar pradeta ivardinti skolu skaicius su daug nuliu. Kodel apie tai anksciau nekalbeta, juk konservatoriai buvo koalicijoje ir liberalai kartu valde, kaip ir dabar-? Butu teisinga ir logishka, kad apie tokius dalykus zmones zinotu nuolat, tiesiog , kas savaite ar kas menesi butu patikslinami skaiciai. Kai yra tai slepiama, reikia manyti, kad skolu grazinimas ne tautos, o vyriausybiu problema. Nera ziniu apie poslinkius.    ATSAKYTI
neitiketina 2009-01-18 17:51:04
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Jei koks atsineshe ginkla, tai negalejo ishshauti, tik karta. Cia kazkas ne taip. Manau ginklas ir tie buteliai su skysciu, gal su mizhalais buvo parupinti moraliniam alibi uztikrinti, kad atsakomybe butu mazesne. Juk buteliu metymo niekas nefiksavo. Tai kaip ten is tikruju?    ATSAKYTI
VANDENIS 2009-01-18 16:33:46
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
JEI POLICIJA BUTU TUREJUSI PORA VANDENS PATRANKU, NEBUTU REIKEJE JOKIU KULKU, O SITIE AKMENU SVAIDYTOJAI BUTU LIKE SVEIKI, BET LABAI JAU SUSLAPE IR SUSALE ;)   ATSAKYTI
2009-01-18 15:28:36
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Kirkilas iššvaistė 5 000 000 000 LTL
LKP-LDDP-LSDP 8 metai valdymo padarė didžiulę žalą ekonomikai

Olekas paskutinę dieną "panaudojo" 20 000 000 LTL

Šatrija paskutinę dieną "sunaudojo" 500 000 LTL

Blin kevič'ūtė SODRos biudžetą "praturtino" 300 000 000 LTL skolų.

Kubilius, Kreivys, Šemeta, Kuodis bando gelbėti Lietuvą.
LKP-LDDP-LSDP kelia riaušes ir per "Komjaunimo tiesą" kursto liaudį.platinkite šį tekstą, kaip šaltą dušą karštoms "lietryčio" ir TV3 apipudrintoms galvoms.   ATSAKYTI
>2009-01-18 13:47:33 2009-01-18 15:06:51
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Ar žinai,kad fanatizmas-sunki psichinė liga?Taip,socialdermokratai nustekeno valstybę,bet dabartinės valdžios arogancija sukėlė riaušes ir kraują.Už tai Kubilius,Valinskas ir visa jų govėdra atsakingi.Kraujas ant jų rankų!!!Bet nereikia skleisti paranojos purvasklaidos atžvilgiu,jie šioje situacijoje ne prie ko.   ATSAKYTI
2009-01-18 13:47:33
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Kirkilas iššvaistė 5 000 000 000 LTL
LKP-LDDP-LSDP 8 metai valdymo padarė didžiulę žalą ekonomikai

Olekas paskutinę dieną "panaudojo" 20 000 000 LTL

Šatrija paskutinę dieną "sunaudojo" 500 000 LTL

Blin kevič'ūtė SODRos biudžetą "praturtino" 300 000 000 LTL skolų.

Kubilius, Kreivys, Šemeta, Kuodis bando gelbėti Lietuvą.
LKP-LDDP-LSDP kelia riaušes ir per "Komjaunimo tiesą" kursto liaudį.platinkite šį tekstą, kaip šaltą dušą karštoms "lietryčio" ir TV3 apipudrintoms galvoms.   ATSAKYTI
2009-01-18 11:41:28
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
KVIETIMAS- TERORUI TAIP PAT TERORIZMAS.NESVARBU PER KUR KVIETIMAS TERORIZMUI ATLIEKAMAS- PER SPAUDOS AR TELEVIZIJOS TRIBŪNAS.   ATSAKYTI

Top Video

Farai. Tokio veikėjo „Farai“ jau seniai nefiksavo: epizodas virto tikra tragikomedija
DABAR RODOMA
Farai. Tokio veikėjo „Farai“ jau seniai nefiksavo: epizodas virto tikra tragikomedija
DABAR RODOMA
TV3 Žinios. Profesorius Kasiulevičius įvardijo Lietuvos ir pasaulio galimus scenarijus dėl koronaviruso
DABAR RODOMA
Nepaprasta prieglaudoje gyvenančio keturkojo istorija: visus pasitinka su šypsena
DABAR RODOMA
Sunku patikėti: išsitraukė kamerą pamačius, kaip moteris pilasi kurą
DABAR RODOMA
Farai. „Farų“ operatorius tapo neblaivaus taksisto įniršio taikiniu: tokio protrūkio nesitikėjo
DABAR RODOMA
Moterys parduotuvėje susimušė dėl tualetinio popieriaus: pamatykite vaizdo įrašą
DABAR RODOMA
Užfiksuotas smurto protrūkis vienoje Lietuvos mokykloje
DABAR RODOMA
Farai. Pamatę, kas po avarijos liko iš BMW, pareigūnai liko priblokšti: išgirdo fantastinę istoriją
DABAR RODOMA
Prieš srovę. Vaikų teisės su tarnybomis laužėsi į butą: mama ir dukra laukė susigūžusios
DABAR RODOMA
Prieš srovę. Alkoholikės mama kreipėsi į politikus: maldauja dukrą gydyti priverstinai
REKLAMA
Vilniuje nusileido lėktuvas iš Londono: grižo daugiau kaip 200 lietuvių (nuotr. Fotodiena/Justino Auškelio)
Penktadienį prieš vidurnaktį Vilniuje nusileido specialaus lėktuvas su lietuviais iš Londono. Kaip BNS informavo Lietuvos oro uostų komunikacijos vadovas Marius Zelenius, ...
Vytautas Grubliauskas (nuotr. Fotodiena.lt)
Klaipėdos miesto meras vėlų penktadienio vakarą savo „Facebook“ paskyroje pasidalijo naujienomis iš Klaipėdos. Anot jo, jau nuo šeštadienio mieste įsigalioja svarbūs ...
Koronavirusas plinta (nuotr. SCANPIX)
Pasaulyje šiuo metu tėra 18 šalių, iš kurių negauta pranešimų apie užfiksuotus koronavirusinės infekcijos COVID-19 atvejus, penktadienį praneša JAV Johnso Hopkinso ...
Koronavirusas plinta Lietuvoje (Fotobankas)
Vilniaus miesto meras Remigijus Šimašius penktadienio vakarą savo „Facebook“ paskyroje paskelbė įrašą, kuriuo kritikuoja sveikatos apsaugos ministro ir ekstremaliosios ...
Koronavirusas (nuotr. scanpix)
Prancūzijai penktadienį pranešus apie dar 588 mirties nuo koronavirusinės infekcijos COVID-19 atvejus ligoninėse, oficialus koronaviruso aukų skaičius šalyje padidėjo iki 5 ...
REKLAMA

×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų