Veryga prabilo apie ribojimus: jie įsigaliotų jau kitą savaitę

Jeigu situacija dėl koronaviruso plitimo ir toliau negerės, kitą savaitę Vyriausybė gali svarstyti papildomus ribojimus, sako kadenciją baigiantis sveikatos apsaugos ministras Aurelijus Veryga.

„Gali būti, aš tikrai manau, kad gali būti tų priemonių imtasi ir nelaukiant valdžios pasikeitimo, juo labiau, kad tai dar, matyt, savaitę užtruktų“, – lrt radijui penktadienį sakė ministras.

Jo teigimu, kol kas situacija klostosi ne taip, kaip norėtųsi, tačiau pilną šios savaitės vaizdą ir visus skaičius ministerija turės ateinantį antradienį, tada ir bus galima svarstyti apie konkrečių priemonių poreikį.

„Lauksime šios savaitės skaičių jau visų, jie paprastai atkeliauja maždaug antradienį, pamatome visos savaitės tikrą vaizdą. Tai kaip tik prieš Vyriausybės posėdį mes matysime šios savaitės pilną paveikslą, kas įvyko, kas darėsi, ir tada, tikėtina, Vyriausybė apsispręs, ar reikia papildomų priemonių, ar ne“, – sakė A. Veryga.

Jo teigimu, papildomų priemonių neprireiks, jeigu situacija stabilizuosis. Vis dėlto ministras sako nerimaujantis dėl artėjančio šventinio laikotarpio, nes Vėlinių savaitgalio patirtis rodo, kad žmonės nelinkę laikytis rekomendacijų. Todėl jis skeptiškas, kad situacijai valdyti pakaks tik rekomendacijų.

Lietuvoje, naujausiais ketvirtadienio duomenimis, iš viso nustatyta 53 757 koronaviruso atvejų, pasveiko 12 655 sirgusieji, tebeserga 40 459 žmonės, 449 užsikrėtusieji mirė.


Rašyti komentarą...
B
Brigita
2020-11-27 09:56:06
Pranešti apie netinkamą komentarą
manau reikėtų paviešinti skaičius kiek šitas gebelsas per praeitus mėnesius įkalino aktyvių, padorių žmonių ,kurie ir to viruso akyse nematė ir kontaktų neturėjo.Kiek jo marazmai kainavo Sodrai kuri buvo priversta daryti biuletenių apmokėjimą ir taip taškė valstybės pinigus neribotai,nebaudžiamas.Apie 6 kartus brangiau pirktus jau nekalbu.
Atsakyti
-68

I
Ingrida
2020-11-27 11:39:00
Pranešti apie netinkamą komentarą
O daugiau ligų nera visi tik cow serga !!!
Atsakyti
-33

g
greit ,palauk,
2020-11-27 10:12:59
Pranešti apie netinkamą komentarą
gebelsė jus patvarkys ''kokybiškiau'' , ,palauk, dar džiaugsies.......
Atsakyti
-20

SKAITYTI KOMENTARUS (41)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų