Mįslinga antra panaši tragedija: Utenos rajone rasti dar 2 žmonių kūnai

Utenos policija praneša, kad Kaniūkų kaime, gyvenamajame name, lapkričio 19-ąją aptikti motinos ir sūnaus kūnai be išorinių smurto žymių. Identiškas atvejis tą pačią dieną užregistruotas ir Šiauliuose.

Policija (nuotr. Broniaus Jablonsko)

Utenos pareigūnai praneša, kad gyvenamajame name rasti vyro (g. 1968 m.) ir moters (g. 1938 m.) kūnai be akivaizdžių išorinių smurto požymių.

Pradėtas ikiteisminis tyrimas mirčių priežasčiai nustatyti. Utenos policijos atstovė Asta Šuminienė naujienų portalui tv3.lt pasakojo, kad policijai paskambino kaimynai.

„Kol kas nėra aišku, dėl ko nutiko tokia nelaimė. Kol negausime ekspertų išvadų, tol negalime įvardyti net preliminarios mirties priežasties“, – pabrėžė A. Šuminienė.

Atvejis Šiauliuose

Naujienų portalas tv3.lt penktadienio rytą jau rašė, kad sulaukę susirūpinusios kaimynės skambučio, Šiaulių pareigūnai apsilankė Verdulių gatvėje esančiuose namuose. Namo viduje – sukrečiantis vaizdas.

Viduje rasti dviejų žmonių kūnai. Paaiškėjo, kad rasti 1947 m. gimusios moters ir 1970 m. gimusio jos sūnau lavonai be išorinių sužalojimų.

Šiaulių apskrities vyriausiojo policijos komisariato Komunikacijos poskyrio vyriausioji specialistė Gailutė Smagriūnienė naujienų portalui tv3.lt teigė, kad mirties aplinkybės išlieka neaiškios:

„Žmonių kūnai rasti lapkričio 19 d. apie 10.40 val. Laukiame pirminių medikų išvadų, kuriose būtų įvardyta mirties priežastis. Smurto žymių ant mirusiųjų kūnų nerasta. Taip pat kol kas nėra pagrindo kalbėti apie savižudybės versiją.“

Policijos atstovė teigė, kad policijos pareigūnus iškvietė sunerimusi kaimynė. Motina su sūnumi gyveno name, kuriame yra pečius. Viena iš versijų – žmonės galėjo apsinuodyti smalkėmis. Namuose jie gyveno dviese.


Rašyti komentarą...
I
Inga
2020-11-20 13:10:56
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kodel sitas melas yra paskleistas ce prienu rajonas o ne utenos prasome isimti nuotrauka namo
Atsakyti
-3

L
Lina
2020-11-20 11:54:48
Pranešti apie netinkamą komentarą
Tikriausiai smalkės. Yra detektoriai kur įsijungia signalas ne tik kai dūmai būna , bet kai ir smalkių didesnė koncentracija susidaro. Ir tenka vėdinti kambarį atidaryti sklendes kai pradeda ,,RĖKTI''
Atsakyti
-3

A
Aušra
2020-11-20 11:26:30
Pranešti apie netinkamą komentarą
Prie ko ce mūsų namas jus asirikote su foto
Atsakyti
-2

SKAITYTI KOMENTARUS (6)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų