Telšiuose motina įtariama sumušusi dvimetį sūnų

Telšių apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai praneša, kad sulaukė informacijos apie galimą smurtą prieš 2 metukų berniuką.

Pirminiais duomenimis, 2020 metų lapkričio mėnesį, Telšiuose, M. Valančiaus g., moteris, gimusi 1983 m., smurtavo prieš sūnų, gimusį 2018 m.

Raštas iš Telšių apskrities vaiko teisių apsaugos skyriaus gautas lapkričio 19-ąją. Pirminiais duomenimis, šeima policijos pareigūnams iki šiol nebuvo žinoma.

Šiaulių vaiko teisių atstovai pasakojo, kad apie galimą vaiko teisių pažeidimą pranešė kitas vaiko įstatyminis atstovas: „Šeima, iki minėto pranešimo, Telšių apskrities vaiko teisių apsaugos skyriui žinoma nebuvo. Gavę pranešimą apie galimą vaiko teisių pažeidimą specialistai atlikto vaiko situacijos vertinimą, nustatė būtinybę vertinti pagalbos vaikui (ir) šeimai poreikį, inicijavo atvejo vadybą, t. y. šeimai bus teikiamos socialinės ir kitos reikalingos paslaugos.

Įvertinus, kad realios grėsmės vaiko gyvybei ir sveikatai šiuo atveju nėra, vaiko teisių pažeidimą galimai padarė tik vienas iš įstatyminių atstovų, vaikas iš šeimos paimtas nebuvo. Tikslas šiuo atveju - padėti šeimai gauti reikiamą pagalbą, kad panašūs vaiko teisių pažeidimai nebesikartotų ir vaikui būtų užtikrinamos tinkamos ir saugios gyvenimo sąlygos.“


Rašyti komentarą...
R
Romas
2020-11-20 15:23:30
Pranešti apie netinkamą komentarą
Turbut issiskyre.,o vyras taip kersyja zmonai, vis ""vaziuoja ""per vaikus
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų