Paaiškėjo Prezidento, pirmosios ponios ir premjero Covid-19 testų atsakymai atnaujinta: 15.55 val.

Prezidento Gitano Nausėdos bei premjero Sauliaus Skvernelio koronaviruso (COVID-19) testai yra neigiami, BNS aptvirtino jų atstovai.

Saulius Skvernelis ir Gitanas Nausėda (Paulius Peleckis/Fotobankas)

Prezidento atstovas Antanas Bubnelis BNS informavo, kad G. Nausėdos bei ponios Dianos Nausėdienės, taip pat ir sekmadienio renginyje Kryžkalnyje dalyvavusių kelių Prezidentūros darbuotojų koronaviruso testai yra neigiami.

Anot A. Bubnelio, Nacionalinio visuomenės sveikatos centro (NVSC) specialistai nurodė, jog įvertinus tai, kad prezidentas ir pirmoji ponia renginyje dalyvavo dėvėdami kaukes ir laikydamiesi kitų rekomendacijų, jokių papildomų saugumo priemonių jiems imtis nereikia.

Penktadienį koronaviruso testas atliktas ir premjerui S. Skverneliui, jis yra neigiamas, BNS patvirtino premjero atstovas Tomas Beržinskas.

Šalies vadovas bei premjeras COVID-19 testus atliko, kai Raseinių rajono meras Andrius Bautronis ir administracijos direktorius Edmundas Jonyla penktadienį pranešė, kad jiems nustatyta COVID-19 liga.

Prezidentas sekmadienį kartu su Raseinių savivaldybės vadovais dalyvavo renginyje atidengiant monumentą partizanams. Šiame renginyje taip pat dalyvavo premjeras S. Skvernelis, parlamentarai, ministrai, kt.

Nacionalinio visuomenės sveikatos centro atstovė Justina Petravičienė BNS teigė, kad renginio Kryžkalnyje data nepatenka į užkrečiamąjį periodą, todėl renginio dalyviams izoliuotis nereikia.

REKLAMA

„Mūsų žiniomis, pagal tai, kada asmeniui yra patvirtinta COVID-19 liga, tos dienos, kuomet buvo renginys, nebūtų laikomas užkrečiamuoju periodu, ir asmenys, kurie bendravo su juo, nebūtų laikomi didelės rizikos sąlytį turėjusiais asmenimis“, – penktadienį sakė J. Petravičienė.

Pasak NVSC, pastarąją parą rajone nustatyti 24 nauji koronaviruso atvejai. Iš visų čia užsikrėtę yra per 200 žmonių.

Kaip atliekamas Covid-19 tyrimas – video reportaže:


Rašyti komentarą...
A
Ausra
2020-09-25 16:39:04
Pranešti apie netinkamą komentarą
Suns balsas i dangu nejo ir neis,net nesitikekit,musu valdzios korona neima
Atsakyti
0

N
Nuomonė
2020-09-25 16:06:21
Pranešti apie netinkamą komentarą
Nors vietoj šaudykit, netikiu!!! NETIKIU!!!! NĖ PRO KUR!!! SKVERNELIS IMUNITETO NETURI NES CHEMOTERAPIJOS KURSĄ PRAĖJO(10 metų tikrai neturės), O PAGAL JŪSŲ KELIAMUS SIAUBUS , JIS TURĖJO JAU TRIS - KETURIS KARTUS PERSIRGTI!!!!! NES JAM PRILIMPA NET MENKIAUSIA SLOGA!!! O GAL JIS INKUBATORIUI GYVENA???? O SARS COV 2 YRA ŽINOMAS NE PIRMĄ DEŠIMTĮ METŲ!!!!! IR PREZIDENTAS IRGI YRA NEŠIOTOJAS, KAIP IR MES VISI ,IKI VIENO!!!!
Atsakyti
-4

A
Ausra
2020-09-25 16:37:36
Pranešti apie netinkamą komentarą
To ir reikejo tiketis,daug valdzios atstovu tada papultu i saviizoliacija,o tas dbr niekaip negalima,nes rinkimai ant nosies
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (11)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų