Vyrui atvėrus buto duris pasišlykštėjo net pareigūnas: „O, Jėzau“

Policijai pranešama, kad dėl vienų gyventojų kaltės visam namui atjungtas vanduo. Be to, savininkas grasina, kad turi ginklą. Tad į įvykio vietą buvo iškviesti pareigūnai, o visą situaciją užfiksavo laidos „Farai“ operatorius.

Atvykusius pareigūnus pasitiko įsiaudrinusi porelė. Vyriškis bandė kažką paaiškinti, o moteris greitai stengėsi visiems paskirstyti darbus.

„Filmuok, filmuok“, – sunkiai žodžius tarė moteris.

Netrukus atėjo ir kiti daugiabučio gyventojai, o tada prasidėjo ir abipusiai kaltinimai.

„Nėra vandens, nes avarinės tarnybos užsuko visam namui vien dėl to, kad pas juos leidžia ir jie nesusitvarko“, – kaltinimus porelei metė moteris.

Tad visi namo gyventojai tapo porelės įkaitais. Jų bute įvyko vandens nuotėkis, todėl vanduo buvo užsuktas visam namui, o remontuoti vandentiekio skylių kaimynai nenori. O aplinkui tvyro ir „neįtikėtinas“ tėviškės kvapas.

„Bet, žinokite, kokia namie smarvė, ar galima kokią sanitarinę iškviesti? <...> Viską iš konteinerio tįsia į namus. Pačios tarnybos atvažiavusios sako, kad pas juos į namus niekas neis vien dėl tos smarvės“, – tikino porelės namų būkle nepatenkinta kaimynė.

Vanduo vandeniu, bet į policiją skambinęs asmuo tvirtino, kad jam buvo grasinta šautuvu. Vyriškis pripažino, kad kažkokį ginklą turi – pasak jo, jis žaislinis. Vyras nusivedė pareigūną į butą parodyti šautuvo.

Bet vos tik vyras atidarė duris pareigūnas pasišlykštėjo.

„O, Jėzau...“, – tyliai tarė policininkas.

Nuo vaizdų ir kvapų norėjosi bėgti neatsigręžiant, bet pareigūnai privalėjo išsiaiškinti visas aplinkybes, tad bėgti negalėjo.

REKLAMA

Paaiškėjo, kad vadinamąjį šautuvą vyras slėpė ne bute, o garaže. Raktus nuo garažo turėjo vyro sugyventinė – jo įkalbėta moteris sutiko atverti vartus.

O štai atėjus iki garažo ir pamačius, kokiu ginklu pranešusiam asmeniui vyras grasino, šypsenos nesulaikė ir pareigūnai.

Kaip baigėsi visa situacija, žiūrėkite siužete, esančiame straipsnio pradžioje.

Laidą „Farai“ žiūrėkite kiekvieną ketvirtadienį 19:30 per TV3 televiziją.

VISĄ LAIDĄ PAMATYKITE ČIA:


Rašyti komentarą...
A
Anonimas
2020-09-20 21:37:51
Pranešti apie netinkamą komentarą
Vėl faru reklama
Atsakyti
0

R
Raa
2020-09-29 08:28:52
Pranešti apie netinkamą komentarą
Apliet sudais vakare ir kad neturetu kur nusiprausti..
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (2)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų