Sinoptikai turi gerų žinių: subjurę orai neužsibus – laukia permainos

Ketvirtadienį Lietuvoje orai buvo daugiau nei 10 laipsnių vėsesni nei vakar, šalies rytuose ne kartą palijo. Šį vakarą vyraus debesuoti orai, rytuose vis dar lis, bet vėliau naktį šalies vakaruose dangus išsigiedrys, o rytuose lietus nebelis. Stiprokas, gūsingas šiaurės vakarų vėjas išliks.

Penktadienį procesas vystysis ta pačia linkme – debesų bus vis mažiau, o vakare dangus žada būti jau visai giedras. Lietaus nebus jau ir ryto valandomis, o dieną jam visai nebus iš kur imtis. Šiaurės vakarų vėjas išliks, bet silps.

(12 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Lietingi orai sostinėje

Kitaip tariant, artimiausią parą orai tik gerės. Nakties pradžia debesuota, šalies rytuose vietomis palis. Vėliau, pradedant pajūriu, dangus giedrės, o lietaus bus vis mažiau. Dieną lietaus jau nebus, o iki vakaro dangus visai išsigiedrys. Vėjas neskubėdamas, bet rims. Paryčiais vyraus 8–10, prie jūros apie 12 laipsnių, dieną temperatūra kils iki 16–18 laipsnių.

Šeštadienio naktį lietaus nebus, dieną kai kur palis, bet ir trumpai, ir negausiai. Naktį atvės iki 6–8 laipsnių, prie jūros bus apie 12, dieną šils iki 18–20, kai kur net 22 laipsnių šilumos. Sekmadienį numatomi gražūs, dieną saulėti orai, bet naktį gali būti rūko. Naktį vėl vyraus 6–8, prie jūros 11–13 laipsnių, dieną šils iki 16 – 18 laipsnių.

Ką gi, atkeliauja vėsesnės naktys, bet dienos bus tikrai gražios, ir grybavimo sezonas dar tikrai nepasibaigė.

(28 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Lietus sostinėje

Europoje vėjuotus ir tikrai nešiltus orus mums atnešęs ciklonas dabar gana sparčiai traukiasi tolyn į rytus. Tai daryti jį skatina nuo Britanijos iki Centrinės Europos nutįsusi aukšto slėgio sritis. Dėl jos įtakos Lietuvoje vėjas rims, lietus pasibaigs, dangus giedrės.

Štai Romoje rytoj 33 karščio, Barselonoje 26 šilumos. Paryžiuje rytoj saulėta ir 29, Londone tiktai 20 šilumos. Saulės nušviestam Berlyne rytoj 19, ne menkiau saulėtoje Varšuvoje 18 laipsnių. Į rytus nuo Baltijos irgi vyraus saulėti orai, tačiau šilumos bus labai nedaug.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (2)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų