Pajūrio pliažuose vėl pasirodė iškrypėliai – žmonėms patariama, ką daryti

Pajūrio pliažuose vėl pasirodė iškrypėliai. Nors dažniausiai tokie patenkinę savo lytinę aistra spėja pabėgti, šią vasarą poilsiautojai 63-ejų blaivų vyriškį sučiupo. Iškrypėlis smaginosi žiūrėdamas į besideginančią dvidešimtmetę, tačiau savo darbo nebaigė – buvo suriestas į ožio ragą atskubėjusio merginos vaikino. Šis vyrą perdavė policininkams. Už tai iškrypėliui gresia net dveji metai kalėjimo.

Kitą iškrypėlį prieš du mėnesius uostamiesčio pliaže nufilmavo dvi nepilnametės mergaitės. Pasismaginęs prisegamas moteriškas kojines ir veido kaukę apsaugai nuo koronaviruso dėvintis vyriškis pasislėpė kopose. Tada jo sučiupti nepavyko.

Dabar tokių pat pomėgių turintį blaivų šešiasdešimt trejų metų vyriškį poilsiautojai sugavo Karklės pliaže.   

„Poilsiaujant jaunai merginai, jai besikaitinant, besimėgaujant saulės voniomis, prie jos priėjo vyriškis, kuris nusimovęs kelnes, žiūrėdamas į ją, tenkino savo lytinę aistrą. Mergina nesutriko, paskambino savo draugui, kuris atskubėjęs sulaikė įtariamąjį“, – pasakojo Klaipėdos policijos atstovė Andromeda Grauslienė.

(9 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Pajūrio pliažuose vėl pasirodė iškrypėliai – žmonėms patariama, ką daryti

Už tokį nesveiką pasismaginimą vyriškiui gresia net dveji metai kalėjimo. Karklės paplūdimys, kur jis ir tenkino savo lytinę aistrą, yra vadinamas laukiniu. Tai reiškia, kad čia nebudi gelbėtojai. Todėl šalia esančio Pajūrio regioninio parko darbuotojai sako, kad šis ruožas traukia įvairiausius keistus žmones.   

REKLAMA

„Tie vadinamieji laukiniai paplūdimiai sutraukia ir dalį žmonių, kurie, matos, kad gyvena paplūdimyje. Tiesiog su miegmaišiu ar be miegmaišių, tiesiog kaip tam tikrą gyvenimo būdą pasirinkę. Atsiskyrėlišką tokį. Ir taip, žmonės juos traktuoja kaip keistus ar sergančius“, – sako Pajūrio regioninio parko direktorius Darius Nicius.

Regioninio parko direktoriui antrina ir Karklės pliaže sutikti poilsiautojai. Žmonės pasakoja, kad su iškrypėliais teko susidurti ir jiems:

„Jis ne tiek man pozavo, kiek šalia manęs ėjo moteriškė. Tai jis atidengė „ploščių“ visas nuogas. Ta moteriškė atšoko. Į mane arčiau. Sakau, nekreipkit dėmesio, ką jau čia daugiau darysi.“   

„Ėjau į darbą ir iš priekio atlėkė nuogas ir nežinojau, kur dėtis. Praėjau. Ką daryt, jei jam taip smagiau.“   

„Turėtų būti priimti kažkokie sprendimai. Ir tokius žmones reikėtų kažkaip tai izoliuoti, gydyti. Kažkokie turėtų būti priimti sprendimai iš valstybės pusės, aš galvoju.“   

Teismas tokį asmenį gali pasiųsti priverstiniam gydymui į psichiatrinę ligoninę. Ir tai, jei dėl tokios iškrypėliškos veiklos policija jį sučiumpa ne kartą. Tačiau, anot pareigūnų, nors tokių asmenų pasitaiko dažnai, juos sunku sugauti. Baigę kelias minutes trunkantį savo darbą, jie skuba slėptis. 

„Tokių mūsų apskrityje pasitaiko kone kiekvieną sezoną. Atšilus orams jie paprastai pasirodo pavasarį ankstyvą ir būna ne tik paplūdimyje. Būna ir parkuose, ir gyvenamosiose vietovėse, ir daugiabučių kiemuose“ – kalbėjo A. Grauslienė.  

Policininkai ir psichologai pataria susidūrus su iškrypėliu, jį ignoruoti. Negavęs dėmesio toks pasišalins pats. Jei savo veiksmus jis tęsia, reikia skambinti bendruoju pagalbos numeriu 112.


Rašyti komentarą...
N
Nesuprantantis
2020-08-14 22:28:50
Pranešti apie netinkamą komentarą
Aš akivaizdžiai kažko nesuprantu, paaiškinkit, kuo jie skiriasi nuo tų, kurie paraduose miestų centruose eksbicioonuojasi. O ir šiaip, ką jie baisaus daro? Juk jie psichiškai nesveiki žmonės. Jei jiems gresia kalėjimas, tai manau rūkančius šalia kitų žmonių, ar daugiabučių balkonuose, derėtų išmatose paskandinti.
Atsakyti
-1

N
Nekrošius
2020-08-15 09:30:21
Pranešti apie netinkamą komentarą
Tikrai keista, kai centrinėmis miesto gatvėmis demonstruodami savo orientaciją žygiuoja minios,tai niekam nė motais. O juk ten apsinuoginę labiau nei tie pliažų varguoliai, o ir raivosi labiau. Ką jiems daryti jei jų tokia orientacija? Nejaugi jie kalti, kad tokie gimė? Ar jie neturi jokių teisių? Juk niekas neverčia į juos žiūrėti, reikia paprasčiausiai nekreipti dėmesio. Išeina taip, kad vieni ,neva, yra labai ignoruojami ir kovoja už savo teises, o kitiems už tą patį - du metai kalėjimo.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (2)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų