Skvernelis įspėja dėl Žolinių savaitgalio: tarnybos dirbs padidintu pajėgumu

Lietuvoje kilus antrajai koronaviruso bangai ekonomika ar atskiri sektoriai nebus stabdomi, prioritetus ruošiamasi teikti saugojimuisi, o ne draudimams, pirmadienį pranešė premjeras Saulius Skvernelis.

Saulius Skvernelis (Fotobankas)

„Noriu iš karto labai aiškiai pasakyti, kad valdydami antrąją bangą tikrai neplanuojame imtis visos ekonomikos arba atskirų sektorių stabdymo“, – feisbuke paskelbė premjeras.

„Naujojoje realybėje eisime „saugaus aktyvumo“ keliu, kas reiškia teisingą kaukių dėvėjimą, dezinfekciją, saugius atstumus ir kitas priemones, kurias esame numatę COVID-19 valdymo strategijoje“, – teigia jis.

Pasak S. Skvernelio, prioritetas bus teikiamas maksimaliam apsaugos priemonių naudojimui, o ne ribojimams.

„Stebėsime epidemiologinius rodiklius ir prireikus priimsime sprendimus atskirose savivaldybėse bei sektoriuose. Aišku, jei situacija keisis dramatiškai ir tai bus tikrai būtina, ribojimai galimi, tačiau tikiuosi, kad to neprireiks“, – rašo jis.

Jis teigia, kad šalyje augantis viruso atvejų skaičius kelia nerimą, todėl ragina gyventojus atsakingai pažiūrėti į situaciją ir laikytis rekomendacijų, teisingai dėvėti apsaugos priemones ir laikytis higienos.

S. Skvernelis taip pat kviečia be reikalo nesirinkti į susibūrimus, šventes ir kitus renginius bei teigia, jog artėjantį Žolinės atlaidų savaitgalį tarnybos dirbs didesniu pajėgumu.

Per praėjusią parą Lietuvoje patvirtinta 13 naujų koronaviruso atvejų, šia liga iš viso užsikrėtė 2264 žmonės.

Šiuo metu koronaviruso infekcija tebeserga 501 asmuo, pasveiko – 1670.

Nuo COVID-19 mirė 81 asmuo, dėl kitų priežasčių mirė 13 užsikrėtusiųjų.


Rašyti komentarą...
J
Jei
2020-08-10 12:56:26
Pranešti apie netinkamą komentarą
po užkimštos Palangos dalyvių, tik tiek sergančių. Tai galime tvirtai sakyti, kad tos koronos tikrai, tikrai nėra. Ir jau dabar ir man tikrai neaišku, kodėl dabar prireikė tų kaukių. Ar ne dėl to, kad verslininkai prisipirko ir reikia kažkokiu būdu iškišti....
Atsakyti
-25

A
Aneta
2020-08-10 12:58:47
Pranešti apie netinkamą komentarą
Biudžetą reikia papildyti baudomis,statistiškai žmonių nuskendęs daugiau, nei mirę nuo kronos, pinigų plovimas totalus!
Atsakyti
-10

A
Aneta
2020-08-10 13:02:54
Pranešti apie netinkamą komentarą
Totalus nupušimas, į biudžetą reikia surinkt pinigėlių,tai ir skalpuos per žolinės, jie patys nedeakvatūs, durniaus groja, kvailiai šoka
Atsakyti
-10

SKAITYTI KOMENTARUS (35)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų