Dagio Krikščionių sąjunga pasitvirtino kandidatų į Seimą sąrašą

Prisišliejusi prie valdančiųjų, Seimo nario Rimanto Jono Dagio vadovaujama Krikščionių sąjunga šeštadienį Vilniuje įvykusiame Tarybos posėdyje patvirtino kandidatų, kurie sieks parlamentarų mandatų vienmandatėse ir daugiamandatėse apygardose,sąrašą, pranešė partija.

Partija ketina kelti kandidatus beveik visose apygardose, o sąraše – daugiau kaip100 pavardžių. 

Su Krikščionių sąjunga į rinkimus eina trys dabartinio Seimo nariai: šios politinės jėgos lyderiai – R. J. Dagys ir Egidijus Vareikis, dirbantys Mišrioje Seimo narių grupėje, bei „valstiečių“ frakcijai priklausantis Algimantas Kirkutis. 

R. J. Dagys varžysis Šilainių rinkiminėje apygardoje Kaune, E. Vareikis – Kauno Aleksoto-Sniegė BalčiūnaitėVilijampolės apygardoje, o A. Kirkutis – Klaipėdos Marių rinkimų apygardoje.

Su Krikščionių sąjungos sąrašu rinkimuose dalyvauja ir Lietuvos Krikščioniškosios Demokratijos partijos pirmininkas Eligijus Dzežulskis-Duonys, jis varžysis Kaune, Centro-Žaliakalnioapygardoje.

Krikščionių sąjunga kaip politinė partija su daugiau nei 2 tūkst. steigėjų įregistruota kovo pradžioje. 

R. J. Dagys pernai vasarą po nesutarimų su Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) vadovybe pasitraukė iš šios partijos ir frakcijos, jis yra teigęs, kad jau nuo praėjusio vasario pradėta svarstyti, „kaip susigrąžinti krikščioniškas vertybes į politinį gyvenimą“.

R. Dagys 1989-1999 metais buvo Socialdemokratų partijos narys, vėliau – kelerius metus nuo šios partijos atskilusios „Socialdemokratija 2000“ vienas organizatorių ir pirmininkas. Nuo 2002 iki 2019 metų buvo TS-LKD nariu.

Parlamentaras E. Vareikis anksčiau irgi yra buvęs opozicinių konservatorių narys, vėliau prisijungė prie valdančiųjų „valstiečių“ Seime. Šių metų vasario pradžioje jis paskelbė, kad pasitraukė iš „valstiečių“ frakcijos į Mišrią Seimo narių grupę.


Rašyti komentarą...
P
Panevėžietė
2020-08-02 22:37:36
Pranešti apie netinkamą komentarą
Dieve kaip baisu. Dauguma Panevėžio rajono kandidatų į seimą šioje Dagio partijoje deklaruoja nulį pajamų ir nulį
mokęsčių. Tai klausimas ko tie nabagai kandidatuoja? Man jau baisu darosi. Juk jie ubagai bedarbiai. Kaip jie valdys šalį, jei iki šiol savo gyvenimo nesusikūrė?
Atsakyti
0

D
Deja
2020-08-01 21:22:43
Pranešti apie netinkamą komentarą
Jie toki "krikscionys", kaip ir konservatoriai.
Atsakyti
-1

J
Jo
2020-08-01 23:07:11
Pranešti apie netinkamą komentarą
Dagys ir jo pasekėjai tokį krikščionis tie patys kandys brudai mfijozai išsivystė iš ožio tvartelio kvapas ..... Toks pat myzalinis,,,,,,,,,,
Atsakyti
-1

SKAITYTI KOMENTARUS (4)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų