Drastiškai atvėsęs oras šilti neskubės: geresni orai – tik sekmadienį

Orai Europoje yra ir bus dvejopi. Pietuose jie ramūs, labai šilti, čia vyrauja giedras dangus. Šiaurėje karaliauja nešilti debesuoti ir vėjuoti ciklonai. 

Lietingi orai sostinėje (nuotr. Justinas Auškelis/Fotodiena)

Ryto valandomis Lietuvoje gana smarkiai lis šalies šiaurėje, vėliau lietaus debesys patrauks į pietus, pietryčius. Vėliausiai, tai yra jau pavakare, pradės lyti smėlėtosios Dzūkijos šiluose. Gūsingas vakarų, šiaurės vakarų vėjas išliks.

„Kitaip tariant, orai malonūs tikrai nebus. Naktis debesuota, vėjuota, tačiau palis tiktai kai kur, trumpai ir mažai. Ryto valandomis gausiau pradės lyti šalies šiaurėje, vėliau lietus išplis tolyn į pietus ir iki vakaro pasirodys visur. Naktį prasidėjęs, gūsingas vakarų, šiaurės vakarų vėjas sustiprės dar labiau. Oras naktį atvės iki 13–15 laipsnių, dieną šils iki 17–19 laipsnių, kai kur bus dar mažiau“, – sako sinoptikas Naglis Šulija. 

Šeštadienio naktį palis vietomis ir nedaug, dienomis daug kur, kai kada smarkiai, su perkūnija. Visgi labiausiai lietus tikėtinas rytinėje šalies pusėje, o vakarinė gali apsieiti ir be jo. Naktį atvės iki 12–14, prie jūros bus apie 15 laipsnių, dieną šils iki 21–23 laipsnių šilumos.

Sekmadienį numatomi ramūs ir gražūs orai, lietaus tikimybė nedidelė. Paryčiais vyraus 12–14 laipsnių, dieną šils iki 22–24, pietryčiuose iki 26 laipsnių šilumos.

„Ką gi, galime guosti mintimi, kad sekmadienį orai bus jau geresni“, – sako N. Šulija. 


Rašyti komentarą...
k
krawmaghfor
2020-08-01 08:40:22
Pranešti apie netinkamą komentarą
LEÈXI.ŇÈT - nuostabi pаžinčių svetаinė suаugušiеms, norintiems sūsiraasti partnęrį, nоrintiems pаšimylеti
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų