Italijoje įkliuvo 6 nudistai: už gautą baudą kiekvienas galėtų įsigyti po automobilį

Italijoje buvo nubausti šeši asmenys, šiltą savaitgalį nusprendę nuogutėliai pasilepinti saulės spinduliais prie Komo ežero. Koronaviruso nualintoje šalyje sustiprintos policijos pajėgos intensyviai ieško besikėsinančių nesilaikyti socialinės distancijos nurodymų, vieno iš patikrinimų metu ir buvo aptikti 6 nudistai, kuriems skirtos įspūdingos baudos.

Italijoje įkliuvo 6 nudistai: už gautą baudą kiekvienas galėtų įsigyti po automobilį (nuotr. SCANPIX)

Italijos žiniasklaidos teigimu, Komo ežero pakrantėje (šalia Leko miesto) šiluma besidžiaugusius nuogutėlius italus pastebėjo vietos karabinieriai, kurie patruliavo pakrantėje, ieškodami socialinės distancijos nesilaikančių poilsiautojų. Nudistai aptikti keliuose paplūdimiuose, visi vyrai nuo 43 iki 68 metų.

Visiems jiems skirta „standartinė“ tokiais atvejais 3,3 tūkst. eurų bauda. 

Viso patruliai paplūdimiuose suskaičiavo apie 70 žmonių, daugiausiai tai buvo turistai iš Lotynų Amerikos ir Rytų Europos, rašoma BBC.

Lombardijos regiono, kuris stipriausiai nukentėjo nuo koronaviruso pandemijos visoje šalyje, valdžia deda visas pastangas, kad padėtų išvengti masinio žmonių susibūrimo pliažuose. 

Nepaisant to, kad karantinas yra iš dalies atšauktas, kaukių dėvėjimas viešose vietose, net ir gatvėse, Lombardijoje yra privalomas. 

2020-ieji be pasaulį jau sukrėtusios pandemijos gali atnešti ir biblinio masto tragediją – Rytų Afrikos, Artimųjų Rytų, Azijos ir net Rusijos pietiniuose regionuose pastebėti gigantiški spiečiai skėrių. Jie naikina pasėlius milžiniškose teritorijose – nuo Tanzanijos, Kenijos ir Somalio iki Pakistano, Indijos ir Kinijos.


Rašyti komentarą...
l
lietuve
2020-07-12 11:04:06
Pranešti apie netinkamą komentarą
Reiktu pas mus tokias baudas uzdet homikams, kurie paraduose Soroso pinigais, propaguoja istvirkima. Ir pazeidzia mano teises, kaip kriksciones, motinos, zmogaus.
Atsakyti
-3

A
Audrius
2020-07-12 10:41:34
Pranešti apie netinkamą komentarą
Tai neaišku: nubaudė už nudizmą ar distancijos nesilaikymą?
Atsakyti
-1

M
Mmm
2020-07-12 15:39:53
Pranešti apie netinkamą komentarą
Prie ko čia nudizmas
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (9)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų