Nors Sveikatos apsaugos ministerija dar praėjusią savaitę uždegė žalią šviesą planinėms sveikatoms paslaugoms atnaujinti, patys medikai sako, kad dabartiniai nuleisti operacijų vadovo reikalavimai – iš fantastikos srities. Kol įstaigų vadovai „galynėjasi“ su ministro įsakymų plonybėmis, kol kas, panašu, daugelis pacientų taip reikalingas paslaugas gali matyti kaip savo ausis.

Nors kai kurios įstaigos jau paskelbė atnaujinusios darbą arba ruošiasi tą padaryti bent artimiausiu metu, Lietuvos medikų sąjūdžio (LMS) valdybos nario, gydytojo urologo dr. Roberto Adomaičio teigimu, pabandžius planuotis darbus ir papunkčiui analizuoti dabartinius sveikatos apsaugos ministro įsakymus, aiškėja, kad tai sunkiai suvokiami ir vargiai įgyvendinami raštai.  

„Dabar turime aštrėjančią situaciją – per tą pusantro mėnesio, kai yra didžiąja dalimi „išjungtos“ planinės paslaugos poliklinikose, stipriai išaugo sunkių pacientų stacionaruose skaičius, o efektyviai veikiančių stacionarų regionuose beveik neliko. Atidėliojant kreipimąsi į gydytoją lėtinių ligų pacientų būklė blogėja ir jiems nepakanka pratęsti gydymo, o jį koreguoti nebuvo pakankamų sąlygų.

REKLAMA

Ligoninės ta apimtimi, kokią pagalbą gali teikti šiuo metu, jau kemšasi ne COVID-19 pacientais, o stipriai pablogėjusių lėtinių būklių ligoniais. Vis dėlto klausimas, ar gydymo įstaigų veiklos atnaujinimui keliamais reikalavimais išties galima šią situaciją pakeisti“, – dėstė pašnekovas.

Atitolins pagalbą regionams?

Jo teigimu, tam, kad mažėtų sunkių ligonių priėmimo skyriuose, pirmiausia reikalinga, kad sergantiesiems pagalba būtų suteikiama ambulatoriškai.

„Kaip tai gali įvykti? Vyriausiasis operacijų vadas pateikė du dokumentus, kurių vienas skirtas stacionarinėms, kitas – ambulatorinėms paslaugoms. Kalbant apie pastarąją sritį į teisės aktus išties yra įtraukta keletas įdomių dalykų“, – atkreipė dėmesį LMS atstovas.

Koronavirusas (nuotr. Scanpix)

Koronavirusas (nuotr. Scanpix)

R. Adomaičio pastebėjimu, pagal pateiktus nurodymus yra apribojamas konsultantų atvykimas į rajonus.

„Kalbant apie ambulatorinę konsultacinę pagalbą, būdavo taip, kad konsultantai važinėdavo artyn pas pacientus. Tačiau dabar absoliučiai pasikeičia darbo laiko skirstymo principai, sveikatos priežiūros įstaigos turės sudaryti naujus grafikus. Taigi dabar specialistas pagal turimą darbo krūvį (pvz., 0,25 etato) galės vieną savaitę atvažiuoti tik į vieną polikliniką, kitą – į kitą ir t. t.“, – kalbėjo gydytojas.

Užsikrėtimo rizika pervertinama 

Vienas esminių dalykų pertvarkant gydymo įstaigų veiklą – įvertinti užsikrėtimo riziką ir galvoti, kaip ją sumažinti. Vis dėlto, LMS atstovo teigimu, pacientai COVID-19 infekcija poliklinikoje, ar dienos stacionare nesusidurs su tokia užsikrėtimo rizika kaip gulėdami senelių namuose.

REKLAMA

„Čia kalbame apie skirtingus saugumo lygius. O dabar įsivaizduokime, kaip reikės įgyvendinti tokį reikalavimą, kad prie gydytojo kabineto būtų ne daugiau nei vienas žmogus. Poliklinikos koridoriuje gali būti dešimtys kabinetų – ar reikės policininko, kuris nurodinėtų ant kurio suolelio galima prisėsti pacientui? 

Juk per dieną norima suteikti visas paslaugas (apžiūra, instrumentiniai tyrimai, laboratorinių mėginių surinkimas ir t.t.), tai galima įsivaizduoti, kokio tikslumo turėtų būti logistika, kad asmuo kažkur ateitų, nusirengtų tyrimo kabinete tiksliai numatytu laiku. Tai neįmanoma. Kitas klausimas, ar savivaldybės, rajonai viešąjį transportą pritaikys taip, kad pagyvenę pacientai, kurie ir sudaro didžiąją dalį gydymo įstaigų lankytojų, atvažiuos atskirais srautais pritaikytais prie gydymo įstaigų darbo ritmo?“ – kalbėjo R. Adomaitis. 

Siuntimo telefonu neišduosi

Pirmadienį viena didžiausių šalies gydymo įstaigų Kauno klinikos jau pranešė atnaujinusi planines paslaugas, tačiau, pašnekovo teigimu, tai nesprendžia daugybės kitoje šalies teritorijoje esančių pacientų sveikatos būklės klausimų.

„Norintiems važiuoti į tokias įstaigas reikės siuntimų. O kaip šeimos gydytojai dėl lėtinės paūmėjusios ligos parašys siuntimą planinei konsultacijai? Tam jie turi pamatyti pacientą, aprašyti būklę, paimti laboratorinius tyrimus. 

O pirmiausia tam turi suorganizuoti užrašymą telefoninei konsultacijai, tada paskirti laiką realiai konsultacijai, toliau – laiką tyrimams ir visa tai organizuoti taip, kad eilėje tyrimams lauktų ne daugiau vienas žmogus. Ir tada gims siuntimas. Jei siuntimas specialisto konsultacijai atsiras tik pakalbėjus telefonu, tai visos šios procedūros turės būti atliktos tose pačiose Kauno klinikose.

REKLAMA

Ligoninė

Ligoninė

Jei pradėsime papunkčiui vadovautis kiekvienu reikalavimu, tai nėra nei infrastruktūros, nei žmonių komandų, tai klausimas – ar toliau laukiame lėtinių ligų paūmėjimo, ar spendžiame situaciją iš esmės?“ – situaciją komentavo medikas.

Jo teigimu, susidaro įspūdis, kad sveikatos priežiūros organizatoriai gyvena mieste ir net neįsivaizduoja, kad ligonių yra ir Žvirgždaičiuose, Mosėdyje ar Čiobiškyje: „Skaitant įsakymus norisi verkti suvokiant, kad atskirtis Lietuvoje taip staigiai didėja ir kaimuose gyvenantys žmonės atsidūrė dar toliau nuo sveikatos priežiūros paslaugų.“

Skambučių centrai „lūžo“

Anot R. Adomaičio, dabar ministerija gi skuba skelbti gerąją naujieną tarsi tos paslaugos jau būtų atnaujinamos. 

„Šešias savaites paslaugų negavusiems pacientams puolus skambinti ir klausti, ar jau gali atvykti konsultacijai, jau dabar skambučių centrai „nulūžo“. Įsivaizduokite, tūkstančiai, dešimt tūkstančių vizitų atidėta, o dabar per vieną dieną visi puolė skambinti“, – pabrėžė jis.

Jam antrindamas Lietuvos rajonų ligoninių asociacijos vadovas Vygantas Sudaris pabrėžė, kad neaiškumų dėl naujos tvarkos dar labai daug.

„Stengiamės siūlymus išpildyti, bet dar daug kas neaišku. Pirmiausia akivaizdu, kad turime labai glaudžiai bendradarbiauti su šeimos gydytojų komandomis, pirminiais sveikatos priežiūros centrais, kad galėtume matyti, kokių specialistų konsultacijų bus didžiausias poreikis.

 Apie koronavirusu susirgusią šeimos gydytoją pasakoja liudininkai: visi turėjome kontaktą

Apie koronavirusu susirgusią šeimos gydytoją pasakoja liudininkai: visi turėjome kontaktą

Tada pradėsime planus dėlioti ir tiek savo rajone, tiek kalbamės ir asociacijoje, kad vis dėlto tai būtų kompleksinės pagalbos teikimas, nes vieni prieš kitus išsišokti negalime“, – kalbėjo Pakruojo ligoninės direktorius.

REKLAMA

Paklaustas, kada realu atnaujinti planines paslaugas, V. Sudaris teigė, kad tą būtų galima padaryti ne anksčiau nei kitą savaitę.

„Manome, kad per šią savaitę identifikuosime padėtį, sudarysime planą. Tačiau tai nėra taip paprasta, viskas priklausys, kokią norėtų matyti higieninę kontrolę įstaigoje. 

Higienistai, kure dabar užsako muziką, pagal kurią šoka visos gydymo įstaigos ir visa Lietuva, turėtų suprasti, kad dabar daugiau žmonių miršta nuo kitų ligų nei COVID-19 infekcijos“, – dėstė pašnekovas.

Turės atsakyti įstaigos vadovai

Jis pridūrė, kad ko kas daug neaiškumų esama ir tiek dėl gydytojų, kurie turės daug daugiau kontaktų, tiek į ligoninę atvykstančių pacientų tikrinimo.

„Jau nekalbu apie tai, kad daug įstaigų nėra pritaikytos, neturi didelių laukiamųjų, kad žmonės ten galėtų nesigrūsti. Taigi teks apeliuoti ir į žmonių sąmoningumą. Mieste gal tai bus paprasčiau įgyvendinama, bet kaime bus daug problemų“, – kalbėjo ligoninių asociacijos vadovas.

R. Adomaitis gi pabrėžė, kad nors šiuo metu kyla daug klausimų, kaip keliamus reikalavimus įgyvendinti, jei tai nebus padaryta, už tai formaliai atsakys įstaigų vadovai „savo galva“.

„Pasakymas, kad tai turi atlikti gydymo įstaigos vadovybė nėra efektyvus, nes būtent to centrinio tikslios veiksmų schemos pateikimo ir trūksta gydymo įstaigoms. O žmonės dar negauna planinių paslaugų ir greitai nepradės gauti.

Privačioms gydymo įstaigoms kitokios sąlygos paslaugoms teikti, tad nesulaukę pagalbos išgalintys susimokėti patys pacientai puls į jas. O nacionalinės sveikatos sistemos įstaigoms, ypač esančioms regionuose, kurios rėmėsi atvykstančių konsultantų darbu, įgyvendinti operacijų vadovo įsakymus techniškai yra iš fantastikos srities“, – konstatavo LMS valdybos narys.

REKLAMA

Ministras: teks susitaikyti su pokyčiais

Paklaustas, kaip vertina įstaigų vadovų nuogąstavimus, kad atlaisvinus paslaugas ir vykdant reikalavimus gydymo įstaigose nusidrieks eilės, sveikatos apsaugos ministras Aurelijus Veryga, pabrėžė, kad tam tikrų tikri pokyčiai neišvengiami.

„Supraskime, kad gydymo įstaigos turi laikytis tam tikrų reikalavimų, išlaikyti ir tinkamus intervalus tarp pacientų, kad galėtų išvėdinti patalpas, kada reikia jas dezinfekuoti. Taip pat – išlaikyti tam tikrą COVID-19 rezervą, apie kurį jau esame kalbėję. 

Aurelijus Veryga

Aurelijus Veryga

Natūralu, kad daliai pacientų teks truputį ilgiau palaukti ir ta pagalba bus teikiama lėčiau nei anksčiau, ypač kol įstaigos išmoks ir prisitaikys prie sąlygų, bet neabejoju gydymo įstaigų vadovų kompetencija. Manau, kad jie susidėlios tvarkas, daugelis nuspręs ilginti darbo laikus, kiek kitaip išsidėlioti grafikus. Priešingu atveju infekcijai išplitus gali tekti užsidaryti visai gydymo įstaigai“, – spaudos konferencijoje pirmadienį sakė jis.

Pandemiją galima išnaudoti veiksmingoms permainoms

Jungtinių Tautų Specialiojo pranešėjo teisei į sveikatą, VU Medicinos fakulteto profesoriaus Dainiaus Pūro teigimu, pandemija, kaip būdinga kiekvienai krizei, gali būti panaudota dvejopai. Juo labiau tokioje sveikatos sistemoje kaip Lietuvos, kur iki šiol yra daug grėsmingų netolygumų.

„Pas mus yra „lygesnių“ už kitus, visaip proteguojamų medicinos sričių, ligoninių, gydytojų, pacientų. Ir yra „pelenių“. Tai demoralizuoja sistemą, skatina korupcijos apraiškas, kelia pavojų sistemos tvarumui ir racionaliam išteklių naudojimui. 

REKLAMA

Kai kuriose srityse, pavyzdžiui, psichikos sveikatos priežiūros, vis atidedamas veiksmingų paslaugų plėtros proveržis ir nuolat dangstomos labai didelės sisteminės spragos“, – kalbėjo jis.

JT specialusis pranešėjas teisės į sveikatą klausimais, Žmogaus teisių stebėjimo instituto direktorius Dainius Pūras. Sigitos Inčiūrienės nuotr.

JT specialusis pranešėjas teisės į sveikatą klausimais, Žmogaus teisių stebėjimo instituto direktorius Dainius Pūras. Sigitos Inčiūrienės nuotr.

 

D. Pūro manymu, bet kokia krizė yra puiki galimybė veiksmingoms permainoms – atsisakant perteklinių paslaugų, bereikalingo biurokratizmo, sumažinant minėtus netolygumus ir didelę socialinę atskirtį. 

„Krizė yra dėkingas laikotarpis pokyčiams, jei tik valdžia jų nori. Bet tam būtina politinė valia. Aš jos kol kas nematau. Jei jos nebus, ir bus riedama įprastais bėgiais, minėti sisteminės „ligos“ simptomai gali dar labiau sustiprėti. Ypač netolygumus ir atskirtį gali stiprinti įprastais kanalais ateinantys papildomi finansiniai ištekliai. 

Labai tikėtina, kad jie atiteks, kaip įprasta, tiems netolygios sistemos taškams ir prioritetams, kurie remiantis ilgametėmis medicinos tradicijomis turi „lygesnių“ statusą ir yra nuolat proteguojami ir „permaitinami“, – komentavo profesorius.

Pluke
2020-05-07 06:44:53
Prasideda lietuvos gyventoju genocidas. Ka tas plikagalvis gali gero padaryti zmonems tik padeti numirti. Kituose salyse mirsta nuo koronos o lietuvoje daug ismirs nuo Verygos
Atsakyti
Patogiausias būdas sužinoti daugiau - sekti naujienas mūsų „Facebook“ paskyroje!
Paulius 2020-05-13 14:50:23
Pranešti apie netinkamą komentarą
-1
Viskas įstaigas atidaro, o žmonėms kuriems reikia patekti pas specialistus, negalima. Į ligoninę neguldo. Savo žmogaus aplankyti negalima.Aišku kai numirs tai tada galima bus aplankyti. Veryga mums žiūrint per tv kartais atrodo ar jis visai durnas ar apsimeta   ATSAKYTI
Aleksandras 2020-05-08 14:23:23
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Pagaliau išgirdau protinga nuomone apie dabartinę situaciją mūsų medicinoje. Per TV vien tik Veryga kalba.   ATSAKYTI
vartotojas 2020-05-07 18:31:42
Pranešti apie netinkamą komentarą
-1
susprogdinti nahren viska ir visus tuos debilus sam'us, zmoniu nepatarnauja, o patys viska gauna visas paslaugas ir prieziuras, mano tevas serga sunkiai, nezmoniski skausmai, sako palauk pakentekek, tokius uzmusti nusauti urodus zmones   ATSAKYTI
Grikis 2020-05-07 16:56:13
Pranešti apie netinkamą komentarą
-1
Veryga jau skraido padebesiais, lai nusileidzia ant Zemes , pas mirtinguosius , gal pamatys realia padeti.    ATSAKYTI
M 2020-05-07 13:57:36
Pranešti apie netinkamą komentarą
-1
Kiek tos nesamones tesys su tuo virusu   ATSAKYTI
Tucka 2020-05-07 13:10:48
Pranešti apie netinkamą komentarą
-1
Cia kaip su kirpejom,pamatys kad puse sprendimu nelogiski ir pakeis :D nes valdzios zmonems truksta proto jog is anksto suprastu savo sprendimu nelogiskuma :D dirbt tiesiog ir viskas,su minimaliom apsaugos priemones,o fantastikos srity palikt skverneliui su chebra :D   ATSAKYTI
Morta 2020-05-07 11:42:58
Pranešti apie netinkamą komentarą
-1
Savo nuomonę parašiau apie sąžiningus Lietuvos piliečius, turtuolių ir plėšikų tikrai negerbia.   ATSAKYTI
Morta 2020-05-07 11:40:38
Pranešti apie netinkamą komentarą
-1
Gerbiami piliečiai! Daugelis komentatorių labai gyrė ( veryga ,skvernelį ,nausėda) , jie dar ne tokių fokusų iškrės Lietuvos piliečiams. Galime ir visai palikti be gydytojų. Gydysimės kaip prieš daugel metų žmonės gydėsi . Rinko žoleles ir gydėsi. Su tokiais valdžiažmogiais ,ir mūsų visų piliečių laukia toks likimas. Nes jie nieko gero nežada. Apgaudinėja siaubingai.   ATSAKYTI
Sima 2020-05-07 10:53:02
Pranešti apie netinkamą komentarą
-1
Visą laiką maniau,kad ši valdžia mumis rūpinasi,bet susidūrusi su Verygos įstatymais supratau,kad ir jiems ant mūsų nusispjauti.Vyrą jau antrą kartą ligoninė patikrino nuo koronos viruso,bet širdies kraujagyslių nevalo,nors prieš karantiną jau turėjo siuntimą.Manau,kad ir nesu lauks.Tokių ne vienas.Liks iki rugpjūčio nuo mirusių ne viena šimtinė,o jei bar patemps,galės ir po 300 mokėti...   ATSAKYTI
jonė 2020-05-07 10:05:50
Pranešti apie netinkamą komentarą
-2
žmonės, kaip jūs nesuprantat - Lietuvoje mirė dar tik 49 žmonės nuo tos koronės, o planas yra 250 ! Tai matote kiek dar trūksta!? Iš kur juos paimti? Todėl viskas taip ir painu pas mus...   ATSAKYTI
Antanas 2020-05-07 09:33:14
Pranešti apie netinkamą komentarą
-3
Ir kas per minkstagalviai? Mat lauko kavinese,sededami 2 m atstumu,gali gerti kava arba alu,o poliklinikoje tokiu atstumu-nebegali buti-tik 1 zmogus koridoriuje? Tegul paskirsto gydytojus po atskiras patalpas su atskiru iejimu,sureguliuoja srautus-kas neatvyko tiksliai nurodytu laiku,naikinama registracija! Be grieztu priemoniu tikrai nieko pasiekti nepavyks.Kazkodel VALDZIA labai susirupinusi tik pastoviai keliaujanciais,negalinciais kavos namuose atsigerti,"istroskusiais"grozio paslaugu,o vargsai letiniai ligoniai palikti paskutineje vietoje.Jei jau pripazistate,jog tas virusas yra "NATURALI ATRANKA",tai ir nebepulkite taip intensyviai engti eiliniu zmoniu- kam yra skirta,tas ir paliks si pasauli.Kodel pvz. SWEDIJA pasirinko toki modeli,suprasdami visa perdetiniu priemoniu beprasmybe? O tu pokvailiu priemoniu gan daug...Visi,net mokslininkai,aiskina,jog veido kaukes nieko nepadeda,o netgi kenkia,pas mus taip isikibe i jas,atrodo KAUKES isgelbes PASAULI.Dabar policija nebeziuri taisykl;es pazeidzianciu dviratininku,nebekreipia demesio i kitu pazeidimas-visas pagrindinis darbas yra "bekaukiu" pazeideju GAUDYMAS IR BAUDU ISRASYMAS.Kartais tos taisykles yra "atbulos".Lauko kavineje galiu kauke nusiimti,esant zmogui uz 2 metru,o miske, parke- galiu tik esant 20 metru atstumui! Kur logika?   ATSAKYTI
Jim 2020-05-07 09:14:10
Pranešti apie netinkamą komentarą
-4
Ko norėti jai žmogus mirė išsenatvės o gydytojai prašo artimųjų kad jie leistų parašyti kad mirė nuo korono viruso,kaip tai suprasti.
   ATSAKYTI
Nuomonė 2020-05-07 09:10:17
Pranešti apie netinkamą komentarą
-4
Galingųjų suvažiavime G20 sausio mėnesį jau buvo aptartas mūsų likimas- VISŲ!!!!! Ir ponas prezidentas žino, kad turtingieji turės teisę gyventi, o likusieji ne ,ie tai oficialiai yra jų puslapyje internete, jie nebijo atvirai kalbėti apie tautų naikinimą!!!! Veryga jau mus surūšiavo, kaip galvijus į skerdyklą, taip pat padaryta atranka ponų nuo ubagų( kuriuos jie patys ir padarė!!!!), ir lauksim savo baigties......ar laikas prabusti ir pagalvoti- ką mes turim valdžioj??!!!   ATSAKYTI
Jim 2020-05-07 09:08:54
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Ko   ATSAKYTI
H 2020-05-07 09:04:56
Pranešti apie netinkamą komentarą
-19
Gana kritikos!!! Ne manau, kad. Italijoje irgi daug kritikuoja? Nekaltina vieną ar kitą politiką. Tam ne laikas! Pradžiai pradėkim nuo savęs. Kas? Kaip? Kodėl? Patariu užsukti į gyvūnų globos "lesie" - pradėkime rūpintis kaip. Jav mūsų gyvūnais ir bus dvigubai naudą. Pandemija ne žlugo žmogų o pastato i savo vietas - kas yra kas?! Dėkoti reikią politikams o ne atvirkščiai? Gyvename laisvoje šalyje ir turime rūpintis ją!!! Tik gerbdamas vieni kitus būsime. Baltijos šalys pavyzdingą....
Mūsų. Lietuvą be galo graži šalys ir reika ją saugoti. Saugo. N. A. T. O - tai pradekim. Jav sunkią minutę. Palaikykite. Jav!!! Atidarykite sąskaitą - kam rūpi mūsų valstybę!!!    ATSAKYTI
Jjjj 2020-05-07 09:18:59
Pranešti apie netinkamą komentarą
-1
Italijoj taip pat vyksta mitingai. Perziurekit ju laikrascius ir naujienu kanalus. Visur zmones kyla, taciau tai nepublikuojama musu spaudoje  
jj 2020-05-07 14:54:24
Pranešti apie netinkamą komentarą
-2
Pridusk issigimeli(e)!Ka cia paistai!  
H 2020-05-07 09:04:55
Pranešti apie netinkamą komentarą
-12
Gana kritikos!!! Ne manau, kad. Italijoje irgi daug kritikuoja? Nekaltina vieną ar kitą politiką. Tam ne laikas! Pradžiai pradėkim nuo savęs. Kas? Kaip? Kodėl? Patariu užsukti į gyvūnų globos "lesie" - pradėkime rūpintis kaip. Jav mūsų gyvūnais ir bus dvigubai naudą. Pandemija ne žlugo žmogų o pastato i savo vietas - kas yra kas?! Dėkoti reikią politikams o ne atvirkščiai? Gyvename laisvoje šalyje ir turime rūpintis ją!!! Tik gerbdamas vieni kitus būsime. Baltijos šalys pavyzdingą....
Mūsų. Lietuvą be galo graži šalys ir reika ją saugoti. Saugo. N. A. T. O - tai pradekim. Jav sunkią minutę. Palaikykite. Jav!!! Atidarykite sąskaitą - kam rūpi mūsų valstybę!!!    ATSAKYTI
Hehe 2020-05-07 08:37:00
Pranešti apie netinkamą komentarą
-1
Vava... O dar kai kas kliedi, kad veriúga ir onkologinis ligonis yra dabarties lyderiai.. dabar pas gydytoją praktiškai patekti nebeįmanoma   ATSAKYTI
Bobulytė 2020-05-07 08:28:52
Pranešti apie netinkamą komentarą
-1
Kiaušingalvį ministrą velnias mum paskyrė išnaikint.Sedėkit namie kas du metrai atstumo,gydykitės žolelėmis,į mokyklą eiti nereikia ,senukam valgyt atneš turbūt policininkai po mirties.,už butus mokėt nereikia -komunizmas.Ką rūko verygą ?ekstazi ?ar naujus haliuciogenus kala ?   ATSAKYTI
Juozas 2020-05-07 08:22:25
Pranešti apie netinkamą komentarą
-3
Ar daug kasininkių susirgo? Reiškia kad užkratas yra medikai.   ATSAKYTI
Vaidas 2020-05-07 08:14:29
Pranešti apie netinkamą komentarą
-2
Jam vieta dirbti siuksline o ne seime reikia isvaryti ji is ten    ATSAKYTI

Top Video

„Pasikalbėkim #IŠNAMŲ“ su Zuokiene apie savanorystę COVID-19 židinyje ir nemalonų vyro akibrokštą
DABAR RODOMA
„Pasikalbėkim #IŠNAMŲ“ su Zuokiene apie savanorystę COVID-19 židinyje ir nemalonų vyro akibrokštą
DABAR RODOMA
TV3 Žinios. Nausėda gimtadienį sutiko Nidoje, keturių žvaigždučių viešbutyje
DABAR RODOMA
TV3 žinios. Lietuvoje savaitgalį – susirgimų koronavirusu šuolis
DABAR RODOMA
TV3 Žinios. Egzaminai prasidės birželio 22 d.: aiškėja tvarka, kaip jie vyks
DABAR RODOMA
TV3 Žinios. Koronaviruso židiniai plečiasi globos namuose: sergančiųjų daugėja Antaviliuose, Širvintose
DABAR RODOMA
Vilniaus centre užpultas Anušauskas su žmona: ieško kaltininko
DABAR RODOMA
Gero vakaro šou. Sesutės Emilija ir Martyna pasakė, kuo užsiima jų tėtis
DABAR RODOMA
TV3 Žinios. Mįslingas trenerio nužudymas: kūną paslėpė taip, kad nesuuodė net tarnybiniai šunys
DABAR RODOMA
Prieš srovę. Kaimynė gyvenimą pavertė tikru pragaru: nufilmavo, kas vyksta rytą vakarą
DABAR RODOMA
Per Vyriausybės posėdį užsirūkusiam finansų ministrui – Skvernelio prašymas
REKLAMA
Ligoninė (nuotr. Fotodiena.lt)
Daug nerimo ir kritikos gydytojų bendruomenėje sukėlęs sveikatos apsaugos ministro Aurelijaus Verygos sprendimas dėl rekomendacijos keliose įstaigose dirbantiems medikams ...
Koronavirusas (nuotr. Scanpix)
Baltijos šalyse iki sekmadienio iš viso patvirtinta 4493 užsikrėtimo naujuoju koronavirusu atvejų, rodo BNS iš oficialių institucijų surinkti duomenys. Lietuva: patvirtinti ...
Aly­taus ko­le­gi­jos di­rek­to­rė D. Remeikienė at­leis­ta iš pa­rei­gų, bet lai­ki­nai jai va­do­vauja (tv3.lt fotomontažas)
Po teismų maratono ir beveik metus trukusio nedarbingumo gegužės pirmomis dienomis į darbą grįžusi Alytaus kolegijos direktorė Danutė Remeikienė buvo atleista iš pareigų, nes ...
Sovietinė medicina (nuotr. Wikipedia)
Prievarta gydomi alkoholikai, psichiatrinėse kenčiantys demokratijos mylėtojai ar venerinių ligų ligoninėje užstrigę hipiai sovietmečiu niekam nekėlė nuostabos. Gydyti per ...
Pinigai (nuotr. Fotodiena/Justino Auškelio)
Praėjus daugiau nei mėnesiui nuo politinės kampanijos pradžios, partijų ir atskirų kandidatų rinkimų sąskaitos yra tuščios arba papildytos tik nuosavomis lėšomis. Remiantis ...
REKLAMA

×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų