Orai vers sunerimti: reikės apdairumo

Antradienio vakarą Lietuvoje dangus bus giedras, bet vėliau pradės pamažu niaukstytis. Prieš vidurnaktį pradės lynoti pajūryje. Vėliau naktį lietus virs drėgnu sniegu, kuris nukeliaus per visą šalį ir kurį laiką snigs visur. Paskui sniegą atkeliaus ir negausus lietus. Kai kur susidarys ir plikledis, lijundra ar rūkas.

Orai (nuotr. Fotodiena/Justino Auškelio)

Trečiadienį iki pietų pasnyguriuos rytinėje šalies dalyje, bet paskui liausis. Kurį laiką sniegą dar gali lydėti nesmarkus lietus ar dulksna. Dėl drėgmės pertekliaus ir šilumos daug kur boluos rūkas, susidarys lijundra ir plikledis.

„Kitaip tariant, apdairumo reikės. Vakaras dar gražus, giedras, vėliau ims niaukstysis ir prieš vidurnaktį prie jūros prasidės krituliai. Per naktį sniegas ir menkas lietus nukeliaus per visą šalį, ryte kritulių bus šalies rytuose. Rūko, lijundros ir plikledžio gali būti visą laiką. Šį vakarą bus nuo 3 šalčio rytuose iki 3 šilumos prie jūros, po to šils ir rytoj vakare bus nuo 4 iki 8 laipsnių šilumos", – teigė sinoptikas Naglis Šulija.

Ketvirtadienį bus debesuota, ir naktį, ir dieną tai šen, tai ten negausiai palynos arba kris dulksna. Naktį vyraus 2–3, dieną 3–5, prie jūros iki 6–7 laipsnių šilumos.

Penktadienis bus vėjuotas, ir naktį, ir dieną bus negausių kritulių, bet vyraus lietus. Naktį vyraus 1–2 laipsniai šilumos, kai kur apie 0, dėl to gali būti ir plikledžio, prie jūros bus apie 6 šilumos. Dieną oras šils iki 3–4, prie jūros 7–8 laipsnių šilumos.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų