Karbauskis: VTEK išvados dėl Narkevičiaus įtakos neturės, nes jis elgėsi, kaip ir kiti ministrai

Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos (LVŽS) vadovas Ramūnas Karbauskis pareiškė, kad Vyriausiosios tarnybines etikos komisijos (VTEK) išvada susisiekimo ministro Jaroslavo Narkevičiaus likimui poste įtakos neturės.

R. Karbauskis (nuotr. Fotodiena/Justino Auškelio)

„Aš dar sykį pakartosiu, aš manau, kad protokolo tarnybą ministras turėtų labai rimtai peržiūrėt, nes tai yra protokolo reikalai, su kuo ir kas pietauja ir kas apmoka, bet šitas klausimas tikrai nėra vertas svarstyti nepasitikėjimo ministru, nes tokiu atveju visus ankstesnius ministrus būtų galima svarstyt“, – antradienį žurnalistams Seime sakė R. Karbauskis.

„Valstiečių“ vadovas komentuodamas J. Narkevičiaus atvejį taip pat kvestionavo ankstesnius VTEK sprendimus, pvz., kad buvęs ministras Virginijus Sinkevičius pažeidė įstatymą nedeklaravęs, jog tapo ministru.

„Aš atsimenu VTEK sprendimą, kad ministrai nedeklaravo, kad jie yra ministrai, ir dabartinis naujas komisaras V. Sinkevičius buvo apkaltintas, kad jis pažeidė etiką, nes nedeklaravo, kad yra ministras, nors tikriausiai nerastume žmogaus, kuris nežinojo, kad jis ministras“, – kalbėjo R. Karbauskis.

Vyriausioji tarnybinės etikos komisija pradėjo tyrimą dėl informacijos, kad susisiekimo ministro pietus komandiruotėse Minske ir Dubajuje apmokėjo ministerijos valdomos valstybės įmonės. Pats J. Narkevičius teigia gražinęs ir pavedęs peržiūrėti ministerijos reprezentacinių išlaidų tvarką. Vienas iš epizodų, dėl Lietuvos pašto apmokėtų pietų, perduotas aiškintis Seimo etikos sargams, nes tuomet jis buvo Seimo nariu.

Komisija aiškinasi ir žiniasklaidoje skelbiamą informaciją apie tai, kad ministro šeima galbūt nedeklaravo buto nuomos Vilniuje.


Rašyti komentarą...
M
Margo
2019-12-03 12:27:08
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kodėl "ačių" klaidingai parašyta?
Atsakyti
0

J
Juozas
2019-12-03 12:35:13
Pranešti apie netinkamą komentarą
Tau atrodo kad jis elgesi gerai. Neturiu zodziu. Nieks jusu daugiau nerinks Tai ir issidarineji zinodamas Tai. Prezidentas turi nedelsiant jus visus 3 atleisti.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų