Karbauskis: palaikau Saulių, nes jam palaikymo išties reikia

Valdančiųjų vadovas Ramūnas Karbauskis penktadienį savo feisbuko paskyroje parašė jautrų tekstą apie tai, kaip limfoma sergančiam premjerui Sauliui Skverneliui reikalingas palaikymas.

„Mus su Sauliumi opozicija ir žiniasklaida skiria jau nuo pat pirmosios mūsų bendro darbo dienos. Matyt, noras mus matyti kaip priešus yra toks didelis, kad tai stengiamasi visuomenei ir rodyti. Mes esam bendražygiai, kolegos, bendraminčiai, norintys, kad Lietuvoje būtų gera gyventi visiems žmonėms. Šiuo metu labai palaikau Saulių, nes jam palaikymo išties reikia. Linkiu jam kuo greičiau pasveikti. Tačiau net ir sunkiai sirgdamas, jis daug savęs atiduoda darbams. Todėl jo buvimas drauge sustiprina labiau ne jį, o mus, nes tikriausiai nedažnas ryžtųsi rizikuoti sveikata tam, kad pabaigtų darbus, kuriuos pažadėjo žmonėms. Matau, kad kai kuriuos kolegas tai įkvepia darbus atlikti dar atsakingiau ir kruopščiau", – rašė R. Karbauskis.

Premjero nedarbingumas tęsiasi nuo praėjusios savaitės trečiadienio. Penktadienį pranešta, kad premjero dėl sveikatos priežasčių darbe nebus ir penktadienį.

Ministrą pirmininką pavaduoja finansų ministras Vilius Šapoka.

Portalas tv3.lt primena, kad rugpjūčio pabaigoje S. Skvernelis viešai pripažino sergantis vėžiu. Jam diagnozuota limfoma. Tąkart premjeras patvirtino, kad limfoma yra pirminės stadijos, jam taikyta imunoterapija ir chemoterapija.

Limfomomis vadinama didelė grupė navikinio pobūdžio kraujo ligų, kurios prasideda organizmo limfinėje sistemoje, tačiau dažniausiai pavadinimas limfoma taikomas tik piktybinėms kraujo ligoms, kurios pažeidžia limfinės sistemos ląsteles.

Limfoma arba limfinės sistemos vėžys yra dažniausiai diagnozuojamas piktybinis kraujo susirgimas. Lietuvoje šia liga serga apie 3 tūkst. gyventojų. Kasmet diagnozuojama per 500 naujų limfomos atvejų.


Rašyti komentarą...
V
Vaclava Kulikauskienė
2019-11-29 13:20:34
Pranešti apie netinkamą komentarą
Palaikau Premjerą Saulių Skvernelį. Stiprybės ir tikėjimo, kad liga būs nugalėta.
Atsakyti
-2

J
Jone
2019-11-29 13:40:39
Pranešti apie netinkamą komentarą
Turbut nera Lietuvoj zmogaus kuris butu abejingas premjero ligai.Visi meldzia Dieva praso likimo leisti mums kartu pasidziaugt premjerui nugalejus liga.Stiprybes kantrybed visiems.
Atsakyti
-2

D
Danute baroniene
2019-11-29 13:53:22
Pranešti apie netinkamą komentarą
Linkiu pasveikti.stiprybes jums premiere.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (5)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų