Valstiečių ir žaliųjų partijos pirmininkas Ramūnas Karbauskis pratrūko savo „Facebook“ paskyroje. Politikas išliejo širdgėlą dėl neva netikslios ir nereikalingos opozicijos ir „infuencerių“ kritikos jam ir jo vedamai partijai. Šis apmaudo pliūpsnis gali būti siejamas su artėjančiu biudžeto svarstymu Seime ir nesiliaujančia opozicijos kritika partijai ir asmeniškai jos vedliui. R. Karbauskis taip pat užsiminė, kad opozicija trukdo dirbti, baugina tautą  ir nuteikinėja ją prieš valstiečius ir jo asmenį. 

Ramūnas Karbauskis 2017 m. (nuotr. BFL)

Ramūnas Karbauskis 2017 m. (nuotr. BFL)

R. Karbauskis savo „Facebook“ įrašą pradeda klausimu ar Ramūnas Karbauskis – virtualus „Karabasas“ turi išstumti R. Karbauskį iš politinės arenos? Greta įrašo jis įsidėjo muzikos grupės G&G Sindikatas  per koncertą naudotą nuotrauką, kurioje jis nupieštas, kaip klounas. 

„Kalbėdami apie valstybės viziją sakėme, kad valstybė rūpinasi šeima, jaunais žmonėmis, senjorais, skurdžiai gyvenančiais žmonėmis, o tai įgyvendinti padeda nuoširdžiai valstybei tarnaujantys politikai ir savo srities žinovai. Su šia valstybės vizija mes sulaukėme didelio Lietuvos žmonių palaikymo.

REKLAMA

Per šiuos trejus metus Seime, nepaisant nuolatinio opozicijos kenkimo, vien kritikos neteikiant pasiūlymų, ką daryti geriau, nepaisant kai kurių politikų sparčiai užaugusio ego ir susitapatinimo su postais, mūsų pačių daromų klaidų, už kurias atsiprašome ir jas taisome, priėmėme sprendimus ir įstatymus, kurie, kaip ir žadėjome, palietė didžiąją dalį Lietuvos žmonių – pakilo atlyginimai, pensijos, pradėti mokėti vaiko pinigai.

Antialkoholinė politika, kuriai ypač atkakliai priešinosi ir mus visaip „daužė“ alkoholio pramonę remiantys politikai bei visuomenės veikėjai, taip pat davė rezultatų – Lietuvoje mažėja alkoholio suvartojimas, ženkliai sumažėjo alkoholio sukeliamų psichozių, mirčių ir dėl tiesiogiai su alkoholio vartojimu susijusių ligų.

Realiai vertinant situaciją, Lietuvos žmonės turėtų jausti, jog LVŽS vykdo pažadus ir siekia, kad šalyje gyventi būtų geriau visiems. O ką matome ir skaitome viešojoje erdvėje?

Neigiamos žinios ir jomis konstruojama tikrovė neleidžia žmonėms ramiai džiaugtis gerėjančia situacija valstybėje. Opozicija ir ją remiančios interesų grupės (tarp kurių yra ir įtakingų nuomonių formuotojų bei visuomenės informavimo priemonių) kuria kitokią – tariamos realybės – Lietuvą, kurią Jūsų akyse neva „griauna“ LVŽS, tiksliau – Ramūnas Karbauskis, o dar tiksliau – virtualiai kuriamas Lietuvos baubas, veikėjas vardu „Karabasas“, kurio turėtų nekęsti visa Lietuva.

'Karabasas' - 'Facebook' nuotr.

'Karabasas' - 'Facebook' nuotr.

„Antivalstietiška“ propaganda tapo galingiausiu įrankiu opozicijos ir interesų grupių rankose, o tokios propagandos palaikymas ir mūsų žeminimas tapo trumpiausiu keliu siekiantiems bet kokia kaina keltis savo reitingus.

REKLAMA

Mes neturime atsvaros melagingoms žinioms, nes bet kokia žinia, parodanti, kad mūsų darbai neša realią naudą valstybei, staiga būna nuneiginėjama ir pasmerkiama žinių konstruotojų ir „influencerių“.

Tikiu, kad tokiame informaciniame fone žmonėms tampa sudėtinga atskirti, kas yra tiesa, o kas – melas. Tokiame informaciniame lauke sunku pamatyti, kaip žemyn ritasi opozicijos politinės kultūros lygis ir auga jos abuojumas valstybės gerovės politikai.

Lietuvai nereikia drabstymosi purvais, priešų viduje. Tikiu, kad visi esame nuo to labai pavargę. Mūsų kaltė tame, kad mes kartu su Jumis norime kitokios Lietuvos, kurioje būtų gerbiamos politinės pažiūros, kurioje būtų rūpinamasi visais savo žmonėmis, o ne atskiromis grupėmis, kurios jaučiasi aukščiau kitų. Lietuvai reikia darančių tai, ką seniai reikėjo padaryti. Jau seniai galėjome būti kaip Skandinavijos šalys. 

Taip, ten taip pat yra problemų, tačiau ilgametės pagarbos žmogui ir jo politinei minčiai tradicijos, šiandien skandinavams leidžia pasitikėti tais, kurie imasi spręsti ir daryti darbus. Ten netikusi propaganda, kuria siekiama pažeminti žmogų, niekada nesulauks tokio dėmesio, kaip, deja, kol kas sulaukia pas mus. Bet neabejokite, mes siekiame, kad kuo greičiau ateitų ta diena, kada ir Lietuvos žmonės gyvens geriau.

O opozicijos ar „influencerių“, interesų grupių nuolatinį purvo pylimą vertinu kaip mūsų darbų įvertinimą. Kuo daugiau esame puolami, tuo labiau tikime, kad mūsų žingsniai teisingi, nes griauna įsišaknijusias tradicijas pelnytis Lietuvos žmonių sąskaita“, – savo įraše „Facebook“ teigia R. Karbauskis

Portalas tv3.lt primena, kad R. Karbauskis visuomenės nuomonės apklausose užima paskutinę vietą ir yra mažiausiai mėgstamas politikas. 

Valdas
2019-11-05 18:55:20
Įgyvendinti savo pažadus ir galėsite nebijoti jokių opozicijos gąsdinimo.
Atsakyti
Patogiausias būdas sužinoti daugiau - sekti naujienas mūsų „Facebook“ paskyroje!
Rimvydas 2019-11-08 11:00:34
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Sakote sumažėjo alkoholio vartojimas?nejuokinkit išaugo kontrabandos tiek cigareciu tiek alkoholio kuriu galima nusipirkt ne vienoj vietoj visą para. O kas dėl psichozių ar kitų su alkoholiu susijusių ligu sumazejimo aš manau kad kontrabandinio alkoholio kokybe yra daug geresnė nei mūsų parduodamo alkoholio.kartais net kyla klausimas gal kontrabandistai Vergai arJum atbėga kokia dalį nuo savo pelno kad tokias nesamones darot   ATSAKYTI
Wtf 2019-11-07 10:07:04
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Kvailiuk tai politika, kuri žaidžiama pagal taisykles. Tai ne užvaldyti kokia žemės ūkio bendrovę ar kokį tūkstantėli hektarų užgrobti!
   ATSAKYTI
Gena 2019-11-07 07:00:02
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Kas šuniukui uodega pakels , jei ne pats sau !!!!!!!!   ATSAKYTI
Vilnietis 2019-11-06 21:16:36
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Cigareciu ir gerimu akcizu padidinimas skaudziai smoge daugeliui paprastu zmoniu priversti moket brangiau. Nera ko dziaugtis kad daugelis nebeisgali nusipirkt kaip anksciau arba perka pas lenkus. Uztat kaip keikia karabasa ir laukia rinkimu atkersyti kad valstieciams.   ATSAKYTI
Mažeikietis 2019-11-06 04:37:26
Pranešti apie netinkamą komentarą
-3
Karbauskis- Lietuvos blogis. Jis tipiškas oligarchas siekiantis ir politinės valdžios. tai ar susimąstėte iš kur jo turtai? tai jūsų prakaitu, jus vienaip ar kitaip durninant, apgaunant perkant žemes sukurta jo piniginė imperija... O kur jo šeima? tai dvasios ubagas manipuliuojantis kultūrinėmis sąvokomis ir dvasinėmis vertybėmis.   ATSAKYTI
Gabriukas 2019-11-06 09:42:07
Pranešti apie netinkamą komentarą
-1
Tipo tyras,tyras :)))?  
Vaclovas 2019-11-06 13:56:24
Pranešti apie netinkamą komentarą
-1
Lietuvos blogis - konservantai ir jų šalininkai.  
Osa 2019-11-05 22:44:48
Pranešti apie netinkamą komentarą
-2
DŽOKERIs taip per 3 metus dar nesuprato,kad opozicija tam ir yra,kad kritikuotų..Nesigirkit vidką sujsukėt ir iki galo nepadarėt.Nevykėlių partija,kiek iš jūdų jau pabėgo ir dar pabėgs.
   ATSAKYTI
Vaclovas 2019-11-06 13:58:08
Pranešti apie netinkamą komentarą
-4
Pelai yra konservantai ir jų šalininkai.  
Petras 2019-11-05 19:36:29
Pranešti apie netinkamą komentarą
-5
Gerai kad yra opozicijos kritika . Daug klaidų padarė LŽVS. Negerėja padėtis sveikatos apsaugoj ,mokymo ir švietimo problemos, nevykęs politinis turgus Seime. Žmonės nėra kvaili kaip galvoja kKarbauskis.   ATSAKYTI
Mare 2019-11-05 19:16:16
Pranešti apie netinkamą komentarą
-1
Pritariu Valdui   ATSAKYTI
Mare 2019-11-05 19:14:18
Pranešti apie netinkamą komentarą
-6
Tikiug.kad valstieciai nori padaryt kazka gero,tik kad daug yra konervatoriu,kuriems rupi kuo daugiau gaut balsu per rinkimus labai jau jie negarbingai tai daro...o zmoniu gerove jiems nulis,zmones skirkit pelus nuo grudu...   ATSAKYTI
Osa 2019-11-05 22:48:10
Pranešti apie netinkamą komentarą
-1
Skiriam tuo pelus nuo grūdų
PELAI yra VALSTIEČIAI.Aišku.  
Valdas 2019-11-05 18:55:20
Pranešti apie netinkamą komentarą
-2
Įgyvendinti savo pažadus ir galėsite nebijoti jokių opozicijos gąsdinimo.   ATSAKYTI
XXL 2019-11-05 18:48:13
Pranešti apie netinkamą komentarą
-9
labiausiai nusivylę susiveržkit diržus : greit į valdžią grįš konservai su socdemais, vot jie parodys "valstybinį" mąstymą !   ATSAKYTI
kaubojus 2019-11-05 17:47:32
Pranešti apie netinkamą komentarą
-8
Kažin ar pats karbausis tiki tom pasakėlėm, kurias porina??? Ir darbų "gausybė" padaryta ir pažadai įvykdyti, tik , kažkodėl niekas to nemato? Dar , gyvatės, ir šmeižia tokį "geradarį" iš Naisių?? "koncervatorių sąmokslas" - ne kitaip.....   ATSAKYTI
Augis Mariui 2019-11-05 17:46:45
Pranešti apie netinkamą komentarą
-1
Ką tu laužai?   ATSAKYTI
Augis 2019-11-05 17:42:21
Pranešti apie netinkamą komentarą
-13
Pašvinkuseji konservai ir jų kontroliuojama spauda užsprings iš pikčio savo išmatose!
   ATSAKYTI
Info 2019-11-05 18:43:29
Pranešti apie netinkamą komentarą
-8
paaiškinimas : spaudą ir propagandos priemones kontroliuoja ne vienas A nūkas , prisimink liberalų partiją, MG Balti projektą ir kas už jo stovi - didžioji dalis TV ir interneto portalų. O tai dideli pinigai, Karbauskis tokių neturi. Todėl jie rimtai mano, kad Valstiečiai negali valdyti. Oligarchai rimtai įsižeidę ir dėl alkoholio apribojimų, socialinių programų, pensijų ir algų kėlimo.   
tikrai taip 2019-11-05 17:40:55
Pranešti apie netinkamą komentarą
-12
Karbauskis negali susitaikyti, kad opozicija yra visi likusi Lietuva ,nepavaldi Karbauskiui.   ATSAKYTI
[email protected] 2019-11-05 17:36:09
Pranešti apie netinkamą komentarą
-15
pritariu, aciu uz darba, laikykites, sveikatos , istvermes atlaikant puolima. Tas organizuotas kenkimas darosi nevaldomas, aiskinkit dazniau, nepasiduokit, pagriskit ka nuveiket. Tokios purvinos politikos dar nebuvo , nes uzkabinot interesus galinguju nelieciamuju.    ATSAKYTI
tikra tiesa 2019-11-05 17:23:48
Pranešti apie netinkamą komentarą
-16
Pagaliau ateina valstieciu partijos galas , tuo paciu ir Karbauskio.   ATSAKYTI
Zonembis sako 2019-11-05 17:33:06
Pranešti apie netinkamą komentarą
-7
Nes nemato,kaip konservai,socdemai liberalai nuvalde Lietuva liko skurdziai ir didele korupcija,net ES jau pastebejo ,bet tvarteliniai nemato,mano nuomone  
Regina 2019-11-05 17:13:46
Pranešti apie netinkamą komentarą
-22
As palaikau valstiecius ir Karbauski   ATSAKYTI
Marius 2019-11-05 17:34:43
Pranešti apie netinkamą komentarą
-10
Už ko laikai?  

Top Video

Rusijoje pro langą – neįtikėtinas reginys: atrodė lyg sapnuotų
DABAR RODOMA
Rusijoje pro langą – neįtikėtinas reginys: atrodė lyg sapnuotų
DABAR RODOMA
Važiuojant kelyje bauginantis vaizdas iš dangaus sukėlė nerimą
DABAR RODOMA
Vairuotojai kelyje sutiko Eloną Muską: jo automobilis – priverčia išsižioti
DABAR RODOMA
NBA išplatino įrašą Kobe Bryanui atminti: griebia už širdies
DABAR RODOMA
Pamatykite: 10 Kobe Bryanto metimų, atnešusių komandai pergalę
DABAR RODOMA
40 įspūdingiausių Kobe Bryanto karjeros dėjimų
DABAR RODOMA
Bryanto karjeros kelias NBA
DABAR RODOMA
Tarasovai atvirai prabilo apie skyrybas: negailėjo kritikos strėlių
DABAR RODOMA
Neįtikėtina Algimantės kova: dvidešimtmetė net du kartus įveikė vėžį
DABAR RODOMA
Klientas nustėro: kartu su maistu – šokiruojantis radinys lėkštėje
REKLAMA
Tankai (nuotr. stop kadras)
Istorinis įvykis Vilniuje – abi kaimynės Lietuva ir Lenkija aptarė, kaip apsaugoti valstybių saugumo Achilo kulnu vadinamą Suvalkų koridorių.  Mūsų ir lenkų gynybos ...
Palangos tiltas (nuotr. stop kadras)
Palangos valdininkai užsimojo visiems laikams pažaboti kasmet tinklais stintas nuo kurorto tilto traukiančius žvejus. Pastarieji ant Palangos simbolio primontavo gervių ...
Eismo įvykis kelyje Vilnius–Kaunas (nuotr. „Facebook“)
Trečiadienį dieną avarija įvyko magistraliniame kelyje Vilnius–Kaunas, maždaug 67 kilometre, kai nuo kelio nuvažiavo sunkvežimis. Eismo įvykio metu žmonės nenukentėjo. ...
Alfredas Bumblauskas (nuotr. stop kadras)
Lietuva atsisveikina su neeiline mokslo asmenybe – profesoriumi istoriku Edvardu Gudavičiumi. Artimieji, bičiuliai ir kolegos sunkiai renka žodžius ir profesorių išskiria, kaip ...
Greičio matuoklis (nuotr. stop kadras)
Kol vairuotojai ir toliau nevengia reikšti savo nepasitenkinimo dėl mobilių greičio matuoklių, nes šie skirtinguose kelio ruožuose yra ...
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų