Naujausios detalės apie Vilniuje partrenktas mergaites: aiškėja, kaip elgėsi vairuotojas

Šiurpi nelaimė Vilniuje: antradienio vakare automobilis judriame prospekte partrenkė dvi mergaites. Vienos 13-metės būklė itin sunki.

Dėl skaudžios nelaimės Vilniaus centre, Konstitucijos prospekte, trumpam net buvo stabdomas eismas. Šešių eismo juostų prospekte apie pusę šešių automobilis „VW Touran“ parbloškė dvi mergaites. 13-metės draudžiamoje vietoje bėgo per gatvę.

Po avarijos mergaites partrenkęs automobilis stovėjo autobusų juostoje. Gali būti, kad į ją vairuotojas persirikiavo visaip bandydamas išvengti nelaimės. Perėjos šioje vietoje nėra, antžeminės ir požeminės perėjos kiek toliau. Štai troleibuso vairuotoja, ji įvykus avarijai sustojo prie pat:

„Aš nemačiau, pas mane ir kamera yra, aš nemačiau.“

(13 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Vilniuje partrenktas vaikas

Nelaimė įvyko per patį vakarinį piką, kai eismas Konstitucijos pr. itin intensyvus. Į avarijos vietą buvo atvažiavusios net trys greitosios. Abi 13-metės skubiai išvežtos į ligoninę. Vairuotojas apie avarijos aplinkybes nepasakoja.

Vairuotojas buvo blaivus. Vienai mažametei lūžo ranka, o kita smarkiai galva trenkėsi į priekinį stiklą. Pastarosios 13-metės būklė itin sunki. Po avarijos ji buvo praradusi sąmonę. Avarijos aplinkybes dar aiškinasi policija.


Rašyti komentarą...
O
Opa
2019-08-22 12:54:05
Pranešti apie netinkamą komentarą
Reikia eiti per pozemine pereja o ne siknas isputus lekt draudziamoj vietoj . cia vairuotojo gaila koks jam sokas del debiliu kazkokiu
Atsakyti
-3

R
Realybė
2019-08-23 08:59:38
Pranešti apie netinkamą komentarą
Žiauriausia, kad dauguma puola sakyt koks vairuotojas klatas.. Mergaičių nepažįstu, bet žinau, kad vairuotojas greičio neviršijo. Piko metu, kai visos juostos pilnos automobilių, beveik neįmanoma pastebėti vaikų, kirtusių 5 eismo juostas. Juk bėgo ne iš šaligatvio pusės, kur vairuotojas turėtų galimybę sureaguoti... Mergaitės be galo gaila, bet ar kitą žmogų reikia kaltinti, dėl to, kad paauglės nejaučia atsakomybės ir pavojaus tokiais žaidimais. Niekas specialiai į jas nevažiavo, realybė tokia, kad pačios po ratais palindo visiškai neleistinoje ir be galo pavojingoje vietoje. Pabandykite jūs būti už vairo šioje situacijoje, pažiūrėčiau kaip jūs reaguotumėte.
Atsakyti
-1

?
????
2019-08-23 17:49:23
Pranešti apie netinkamą komentarą
Argi straipsnyje rašo, kad vairuotojas važiavo dideliu greičiu? Ne, nerašo. Tai ko kone visi komentatoriai ji smerkiat? Juk nieko nezinot. O va, kad mergiotes bėgo per gatvę ne perėjoje ir dar piko valandą, tai rašo. Kažin kelintas iš jūsų tokiu atveju būtute išvenge avarijos.
Atsakyti
-3

SKAITYTI KOMENTARUS (23)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų