Liūtis apsilankė Kaune ir Klaipėdoje: užfiksuotos milžiniškos įgriuvos

Penktadienį liūtis nusiaubė pajūrį, vėliau ir Kauną. Uostamiečio gatvėse stojo apsemti automobiliai, o Kauno gatvėse atsivėrė milžiniškos įgriuvos.

Lijo taip, kad akimirksniu patvino gatvės, o jose skendo automobiliai.

Kodėl miesto keliai virto sunkiai įveikiamomis upėmis – atsakymas aiškėja iš Hidrometeorologijos tarnybos duomenų: specialistai užfiksavo, kad uostamiestyje vos per valandą iškrito trečdalis mėnesio kritulių normos.

(31 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Skęsta Vilniaus gatvės

Kaune lijo taip, kad net ir automobilio valytuvams dirbant visu spartumu, matomumas vairuotojui – siaubingas.

Laikinojoje sostinėje buvo užtvindytas Šiaurės prospekto ruožas.

Automobiliai, bijodami įstrigti balose, judėjo vėžlio greičiu, o vietomis dėl susikaupusio vandens gatvėse atsivėrė įgriuvos.

Vietiniai sako, kad žemės pradėjo čia smegti jau ketvirtadienį nors lijo ir nesmarkiai:

„Vakar, vakar po pietų atsirado. Nebuvo smarkaus to lietaus, aš dirbu, važinėju – tai nelabai čia ir vaikštau. Bet kodėl tas vamzdis ten matosi, kai vanduo bėga, gal sudužęs?“, – retoriškai klausia gyventojas.

REKLAMA

Atskubėję specialistai aiškinosi, ar netrūko dar ir vamzdžiai.

„Yra įgriuva, dabar atvažiavom apžiūrėti. Pranešė tik šiandien“

Jau pasimokę iš ankstesnių lūčių padarinių, kai paplautas gruntas nugarma nuokalne žemyn, kaip tik tvarkomos žemaičių gatvės ruožą darbininkai saugo apdėję maišais smėlio.

Beje, gelbėtojai ir elektros tiekėjai sako, kad liūtis vakar eibių pridarė ne tik sostinėje. Dėl smarkaus lietaus net 26 tūkstančiams gyventojų buvo sutrikęs elektros tiekimas, – sudėtingiausia situacija fiksuota Klaipėdos ir Ukmergės rajonuose. Darbo turėjo ir ugniagesiai – teko šalinti net 25 medžius – daugiausia iškvietimų Utenos, Zarasų ir Panevėžio rajonuose.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų