Artimiausių dienų orai: kelias dienas bus galima atsikvėpti

Tropiniai karščiai atsitraukė ir grįžo įprasta vasara. Panašu, jog saulės kaitra nebekankins, o naktį galėsime atsigaivinti vėsesniu oru. Matomumą ribos vis pasirodantis rūkas.

Galvės taurė 2018 (nuotr. Broniaus Jablonsko)

Pirmadienį Lietuvoje buvo debesuota, kai kur palynojo, bet vakaruose jau giedrijasi. Šį vakarą dar gali palašnoti kur nors rytinėje šalies dalyje, bet šis lietutis greitai pasibaigs. Dangus gana sparčiai giedrės ne tik vakaruose, bet ir Vidurio Lietuvoje, paskui ir rytuose. Kai kur gali suboluoti rūkas.

Antradienį rūkas greitai pakils ir išsisklaidys, dangus nuo ryto iki pat vakaro bus menkai debesuotas arba visai giedras, dėl to lietaus nebus nė lašo. Vėjas nepastovios krypties, silpnas, dažnai ir visai jokio.

„Kitaip tariant, artimiausią parą orai Lietuvoje bus komfortiški. Šiek tie palynoti gali šį vakarą kur nors šalies rytuose. Tačiau tuo metu orai jau giedrysis vakarinėje šalies dalyje, o vėliau naktį giedra pasidarys ir kitur. Kai kur suboluos rūkas. Dieną irgi bus giedra, saulėta, dėl to ir lietaus nebus. Vėjas nepastovios krypties, labai silpnas. Oras naktį atvės iki 12–13, kai kur 14 laipsnių, dieną šils iki 25–27, kai kur 28 laipsnių, prie jūros ne taip šilta", – teigė sinoptikas Naglis Šulija.

REKLAMA

Trečiadienį orai bus giedri, dieną saulėti, lietaus nė lašo.

Iš pietryčių atkeliaus šiltesnio oro banga, dėl to dieną temperatūra kils iki 28–30 laipsnių. Šilta bus ir prie jūros. Ketvirtadienio naktis bus labai šilta – atvės iki 17–19 laipsnių, dieną bus 27–29 laipsnių. Ir naktį, ir dieną vietomis palis, dieną vietomis gausiai, su perkūnija, vėjo gūsiais.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų