Pasikėsinimu išžaginti kaltinamą jurbarkiškį kontroliuos apykojė

Įtariamajam pasikėsinimu išžaginti nepilnametę jurbarkietę ir jos sumušimu penktadienį prokurorų prašymu paskirtas namų areštas ir intensyvi priežiūra.

Kardomoji priemonė (nuotr. Tv3.lt/Ruslano Kondratjevo)

„Kardomosios priemonės paskirtos dviejų mėnesių laikotarpiui, uždraudžiant įtariamajam išeiti iš namų ir tai kontroliuojant elektroninėmis stebėjimo priemonėmis“, – spaudos konferencijoje pranešė Klaipėdos apygardos prokuratūros vyriausiojo prokuroro pavaduotojas Aurelijus Stanislovaitis.

Pasak jo, kardomosios priemonės sugriežtintos siekiant užtikrinti nukentėjusiosios saugumą, paaiškėjus, kad įtariamasis po įvykio grasino savo aukai.

„Per savaitę, šiandien šešta tyrimo diena, buvo nustatytos faktinės aplinkybės, kurių deja, bet nebuvo nustatyta pirmąją parą po nusikaltimo, kad nukentėjusiajai tuoj po nusikalstamos veikos buvo grasinta reikalaujant tylėti, neatskleisti jokių aplinkybių“, – sakė prokuroras.

Tačiau šiuo metu, jo teigimu, teisėsauga nėra gavusi jokios informacijos apie kokį nors poveikį, kuris būtų daromas nukentėjusiajai ar liudininkams.

Prokuroras pabrėžė, kad kardomosios priemonės tikslas nėra atkeršyti ar nubausti, o švelnesnės nei suėmimas priemonės skyrimas nereiškia įtariamojo išteisinimo.

Sprendimas nesikreipti dėl suėmimo įtariamajam priimtas atsižvelgus į jo amžių.

„Asmuo nebuvo teistas, nebuvo padaręs jokios nusikalstamos veikos, turi šeimą, mokosi, gyvena su tėvais – šios aplinkybės neleido priimti sprendimo dėl griežčiausios kardomosios priemonės“, – sakė prokuroras.

REKLAMA

„Manėme, kad kitos kardomosios priemonės pasieks tikslus, kuriuos kelia įstatymas“, – sakė jis.

Ikiteisminis tyrimas dėl nepilnametės sužalojimo ir galimo pasikėsinimo išžaginti gegužės 26 dieną pradėtas Tauragės apskrities vyriausiajame policijos komisariate, gavus pranešimą, kad Tauragės rajone esančiame Keterių kaime sodyboje vaikinas smurtavo prieš nepilnametę.

Įtariamasis buvo neblaivus – po nusikaltimo jam nustatytas 1,12 promilės girtumas.

Savo kaltės jis nepripažįsta, o penktadienį teismo posėdyje dėl kardomųjų priemonių pasinaudojo teise parodymų neduoti.

Pagalbos prašę merginos iš Jurbarko artimieji socialiniame tinkle skelbė, jog nusikaltimas įvykdytas klasės vakarėlio metu, o dešimtokė buvo sunkiai sužalota: jai pažeista trachėja, traumuotas kaklas, sulaužytas žandikaulis bei išmušti dantys.

Tačiau prokuroras A. Stanislovaitis teigė, jog šiuo metu nėra duomenų, kad mergina būtų nukentėjusi sunkiai.

„Faktinė aplinkybė minima, kad mergina buvo sunkiai sužalota – šiai dienai teisinių pagrindų teigti, kad sužalojimai yra sunkūs, nėra, priešingai: nustatyta, kad sužalojimai šiai dienai kvalifikuojami kaip nesunkūs“, – sakė prokuroras.

Naujienų portalas tv3.lt anksčiau skelbė, kad vaikino motina nebuvo eilinė Darbo partijos narė, ji priklausė partijos tarybai, bet jos nuotrauka iš partijos internetinio puslapio skubiai dingo, vos ėmė plisti informacija, kad moteris priklauso šiai partijai.


Rašyti komentarą...
I
Ingi
2019-05-31 17:14:48
Pranešti apie netinkamą komentarą
Faktinė aplinkybė minima, kad mergina buvo sunkiai sužalota – šiai dienai teisinių pagrindų teigti, kad sužalojimai yra sunkūs, nėra, priešingai: nustatyta, kad sužalojimai šiai dienai kvalifikuojami kaip nesunkūs“, – sakė prokuroras.

Jus proto turite???? Tai tada, kokie buna sunkus suzalojimai???? Tokie prokurorai ir policijos pareigunai tik vaiku dazelyje gali vadovaut, o ne gint, saugot, padet...
Atsakyti
-1

A
As
2019-05-31 17:23:51
Pranešti apie netinkamą komentarą
Gydoma reanimacijos, o prokuroras teigia ,kad sužalojimai yra nesunkus ?! Žmonės , netylekit , čia galėj būti ir jūsų dukra ! Kokį tėvai tokį ir vaikai ! Jei tėvai būtų sąžiningi ,tai būtų kitą dieną lekia į klinikas ir prie tos mergaitės lovos! Bet ne, ieško uztareju ! O tą niekseli reikia teisti ir netik .... Kas pasigailes ,tos mergaitės ,juk ji mamos neturi ! Ačiū dievui ,kad tėtis yra ,tikiu kad jis apgins nuo to isgamos . Žmonės ,nenuleiskit rankų ,apginkit tą vargšė mergaitė !
Atsakyti
-2

M
Me
2019-05-31 17:32:37
Pranešti apie netinkamą komentarą
"Tačiau prokuroras A. Stanislovaitis teigė, jog šiuo metu nėra duomenų, kad mergina būtų nukentėjusi sunkiai."

Jei sitam snukiui ismustu dantis, sulauzytu tracheja, sonkaulius... Tai jam skaitytus kai lengvas sumusimas? Salint toki idiota reik, iskart matos kad sedi lauros icikevičienės kyseneje!! Jau megina issukt snargli. I pravenus 3men siust, o ne antkoji det gyvuliui.
Atsakyti
-2

SKAITYTI KOMENTARUS (17)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų