Nausėda įvardijo Šimonytės klaidas rinkimuose

Dideliu skirtumu rinkimuose triumfavęs išrinktasis prezidentas Gitanas Nausėda įvardijo Ingridos Šimonytės ir jos komandos klaidas, galimai pakišusias jai koją rinkimuose.

Nepriklausomas ekonomistas G. Nausėda sekmadienį laimėjo prezidento rinkimus, antrajame ture įveikęs konservatorių remiamą Seimo narę Ingridą Šimonytę.

(68 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Gitanas Nausėda

Įvardijo I. Šimonytės klaidas

Po rinkimų nakties G. Nausėda sako dar turintis tvarkingai susidėlioti mintis, nes tik jas susidėliojęs gali kurti tolimesnius planus ir galvoti apie savo būsimą komandą.

„Šią minutę, be abejonės, jausmas, kurį jaučiu, yra dėkingumas Lietuvos žmonėms ir visiems – tai tyliajai Lietuvai, nuo kurios pradėjome rinkimų turą“, – rinkėjams dėkojo G. Nausėda.

Paklaustas, kas, jo manymu, lėmė ženklią pergalę prieš I. Šimonytę, G. Nausėda svarstė, kad be įvairių sociologinių aspektų prisidėjo ir I. Šimonytės komandos padarytos klaidos.

„Manau, jie pernelyg susifokusavo į mano asmenį ir komandos veiklą. Paskutiniu metu tauta, rinkėjai negirdėjo, kokią žinutę jie neša visuomenei“, – svarstė G. Nausėda.

REKLAMA

Nori stabilumo

Išrinktasis prezidentas neatmeta galimybės palaikyti siūlymą Seimo rinkimus rengti pavasarį, o ne rudenį.

„Seimo rinkimai rudenį nėra pats geriausia dalykas – senoji vyriausybė, paruošusi biudžeto projektą, perduoda jį naujajai, kuri fiziškai neturi galimybių jį keisti“, – žurnalistams BNS organizuotoje spaudos konferencijoje kalbėjo G. Nausėda.

Tačiau jis dar neskuba perdalinti ministrų portfelių ir atsargiai kalba apie galimus ministrų kabineto pokyčius.

„Turime vyriausybę, kuri dirbs iki liepos 12 dienos. Per tą laiką gali įvykti pokyčių ir Seime, ir frakcijose. Todėl palūkėkime liepos 12 dienos, kada bus grąžinti įgaliojimai, ir tada bus galima kalbėti apie kitokią arba tą pačią valdančiąją daugumą. Mano prioritetas pradėti nuo stabilumo, tęstinumo“, – teigė G. Nausėda.

Iki šiol G. Nausėda yra atvirai minėjęs, kai kurių ministrų darbas jam kelia daugiau klausimų nei atsakymų. Jis ketina pasikalbėti su socialinės apsaugos ir darbo ministru Linu Kukuraičiu bei žemės ūkio ministru Giedriumi Surpliu apie tolimesnius jų darbus bei planus.

Kiek anksčiau premjeras Saulius Skvernelis yra tvirtai pareiškęs, kad po liepos 12 dienos nebeplanuoja grįžti į premjero pareigas. Savo ruožtu G. Nausėda ketina pasikalbėti su S. Skverneliu apie jo abejones, bet pripažįsta, kad „niekas negali priversti žmogaus dirbti“.


Rašyti komentarą...
V
Vytautas
2019-05-27 10:39:44
Pranešti apie netinkamą komentarą
Būtų be galo šaunu,manau,tai būtų didelis pliusas ir valdančiąjai daugumai,jeigu būtų pašalintas sveikatos ministras Veryga.Nusibodo jo patyčios ir iš nieko cirkų darymas,kuris nieko lietuvos žmonėms neduoda,o tik didžiulius nuostolius ir bėdas,bei naujas ligas.
Atsakyti
-12

A
2019-05-27 11:34:03
Pranešti apie netinkamą komentarą
Ne veryga kaltas ,kalta visa farmacija ir medikai . Jie pyksta dėl naujovių ir iškreipia visus siūlymus ir įstatymus taip kad viskas atrodytų jog Verygos siūlomos naujovės prieš žmogų. Deja tai medikai farmacininkai praranda didelius pinigus . Dėl to viska su kompromituoja
Atsakyti
0

t
tikrai
2019-05-27 10:45:39
Pranešti apie netinkamą komentarą
butu saunu jai pasikalbwtu su Skverneliu kad testu savo darba iki rinkimu,nesinoretu naujo sarsalo
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (8)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų