Lietuvos ekonomika auga nesustodama, tačiau skurstančių žmonių Lietuvoje beveik nemažėja. Pagal nepritekliaus rodiklius Lietuva ir toliau velkasi ES uodegoje. Dešimtadalis lietuvių neišgali ne tik kada panorėję valgyti mėsos, bet ir pakankamai pasišildyti būsto. O ir atostogos už namų sienų daliai lietuvių – neįgyvendinama svajonė.

Susipažinome su marijampoliete Antanina, kuri daržovių užsiaugina pati, o štai mėsą ar žuvį, gaudama nė 200 eurų nesiekiančią pensiją, valgo tik ypatingomis progomis. 

„Turėjau uošvį žveją, pamatau ungurį – seilė bėga. Jaunystėje su vyru buvau ir svečiam vežiau iš Nidos, Juodkrantės. Netrūkdavo šaldytuve. O Dabar – 100 eurų už kg. O jei 180 eurų gaunu pensijos, kiek metų būti nevalgius, kad nusipirktum ungurį?“, – kelia klausimą marijampolietė.

Apie atostogas už namų tvoros Antanina gali tik pasvajoti. Kurorte moteris paskutinį kartą ilsėjosi sovietmečiu. Tiesa, Birštone prieš trejus metus gydėsi sanatorijoje, tačiau tai juk ne poilsinė kelionė.

„Poilsinių nieks neduoda, o iš savo pinigų keliauti nesugebu, nelieka. Už buitinius patarnavimus moku tik už dujas, kai nusiperku, ir elektra“, – pastebi moteris.

REKLAMA

Ir tokių kaip Antanina Lietuvoje daugybė. Naujausi „Eurostato“ duomenys rodo, kad Lietuva pagal skurdą ir toliau velkasi Europos Sąjungos uodegoje ir patenka tarp keturių šalių, kuriose yra didžiausia dalis materialinį nepriteklių patiriančių žmonių. Lietuvoje tokių – daugiau kaip dešimtadalis.

Socialinės apsaugos ir darbo ministras Linas Kukuraitis mėgina guosti, kad skurdo rodiklis po truputį mažėja. Tačiau Lietuvai pakilti į aukštesnę vietą to vis tiek nepakanka.

„Socialinė sritis biudžete yra viena pagrindinių temų. To link reikia eiti, tą visi suprantame. Dabar tik dedam pastangas, turim aiškius siūlymus, nešame vyriausybei deryboms dėl biudžeto, žiūrėsime, kaip susidėlios“, – teigia L. Kukuraitis.

Didelį materialinį nepriteklių patiriančiais žmonėmis laikomi tie, kurie neišgali sau leisti keturių iš šių dalykų: laiku apmokėti sąskaitų, pakankamai apšildyti būsto, apmokėti nenumatytų išlaidų, reguliariai valgyti mėsos, žuvies arba atitinkamo vegetariško patiekalo, savaitę atostogauti ne namuose bei išlaikyti automobilio.

„Išties, ekonomika auga, gerovė auga, bet skirtumas tarp geriau ir mažiau gerai gyvenančių nemažėja. Priežasčių labai daug. Jas visas išvardina kasmet Europos Komisija. Reikia tik atsižvelgti ir mėginti jomis naudotis“, – pastebi prezidentė Dalia Grybauskaitė.

„Per 4 metus 20 proc. gyventojų, kurie yra visuomenės apačioje pagal pajamas, jų pajamos išaugo 17 proc., o tų, kurie visuomenės viršuje pagal pajamas, pajamos išaugo 40 proc“, – atkreipia dėmesį ekonomistas Romas Lazutka.

REKLAMA

Politikai, verslo atstovai bei akademikai siūlo savo receptus, kaip traukti tautiečius iš skurdo.

„Didžioji dalis tų žmonių yra bedarbiai, pensininkai arba šeimos, turinčios daugiau vaikų, ypač vienišų mamų šeimos. Jų pajamos turi būti didesnės, išmokos. Vieniša mama su vaikais – išmoka vaikui, pensininkams – didesnės pensijos“, – sako ekonomistas Romas Lazutka.

„Jei būtų reikšmingas mokesčių pakeitimas, didesnis perskirstymas per biudžetą, viešasis sektorius galėtų pakelti algas, automatiškai nuskaičiavimai į pensijas būtų didesni, pensijos didėtų, pasitemptų privatus sektorius, laiko 10 proc. atstumą darbo užmokesčio tarp privataus ir viešojo sektoriaus“, – mano Seimo narys Algirdas Sysas.

„Verslas negali būti labdaringas, gyvuoja tada, jo tikslas uždirbti kuo daugiau pelno. Tai valstybės, valdžios klausimas, kaip ji sugeba identifikuoti problemas, problema kyla, kai didelė socialinė atskirtis. Kaip teisingai perskirstyti per mokesčius, lengvatas?“, – kelia klausimą darbdavių konfederacijos vadovas Danas Arlauskas.

Vyriausybė skelbia užsibrėžusi pirmiausia padėti nuo materialinio nepritekliaus kenčiantiems vaikams ir senjorams. Tačiau kad dėl to skurstančiųjų dalis Lietuvoje drastiškai sumažėtų, nesitiki.

Lina
2019-05-22 19:18:20
O turint neįgalumą(autoimuninis diabetas nuo vaikystės) 100 eurų kol gyvensi?
Kaip gydytis,laikytis dietos,kurti šeimą,mokėti už būstą?
Atsakyti
Patogiausias būdas sužinoti daugiau - sekti naujienas mūsų „Facebook“ paskyroje!
Staselė 2019-07-08 12:22:19
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Valdžios atstovai giriasi skurstanciujų mažėja, o kaip suprasti kad maisto bankas prašo aukoti. Žinoma ,aš pensininkė , aukosiu. Kada pradės dibti aukštesnės instancijos, kurioms rupės jaunos skurstančios šeimos , senyvi žmonės. Gėda mūsų valdžiai , kuriai daugiau rūpi vidinės rietenos postai. Gerbiami ponai jus nezinot , kaip sunku jaunai šeimai kuri negali savo vaikams padėti geresnį kąsnį ant stalo.   ATSAKYTI
Edita 2019-05-30 10:20:22
Pranešti apie netinkamą komentarą
-1
Tokios mažos pencijos todėl,kad tikriausiai nelabai dirbo O gyveno dėl savęs,todėl atėjus senatvei verkia .Mano mama 10 vaikų užaugino,dirbo paprasta darbą ir tikrai pencija didesnė.   ATSAKYTI
Konservatoriai pardavė Lietuvą 2019-05-27 12:33:00
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Antanina nors savo būstą turi ir kur tas daržoves sodinti... Man kiek pavyksta paauginu balkone. Aš turiu magistrą, dirbu pagal specialybę. Turiu du vaikus, atlyginimas prieš dekretą už pilną etatą buvo 380€ Nei paskolos niekas neduoda. Pašalpų neprašau, pardavinėju rūbus, nenaudojamus daiktus. Nešvaistau maisto, taupau vandenį. Vaikams visko užtenka, o va man...   ATSAKYTI
Ausra 2019-05-28 15:29:49
Pranešti apie netinkamą komentarą
-1
Pritariu. As slaugytoja pagal specialybe. Alga 315€/men i rankas.. Buto nuoma plius komunalai 160€/men neskaiciuojant sildymo... Ir tai cia lb pigiai. Dabar persikraustem i nuosava nama, tai mum 3 daug lengviau. Ir leliuka augint paprasciau. Tai gerai, kad vyras dar dirba ir Lenkija salia (maista is ten pigesni vezames ir auginames viska. Visi kalba tik kaip pensininkam sunku, o kad darbingo amziaus zmones nieko savo neuzgyvene vargsta ir vaikus augina, tai kazkodel tyli... Mano bendradarbes pensininkes: ir alga gauna ir pensija, ir dar busta savo turi, vaikai seniai uzauginti dar ir padeda kitoms. Gyvenk ir zvenk, bet vistiek skundziasi vietoj to, kad pasidziaugtu...  
irena 2019-05-25 10:33:10
Pranešti apie netinkamą komentarą
-1
Taip ir su pensijomis ,vietoj 180- 621, ir viskas puiku ,   ATSAKYTI
Irena 2019-05-25 10:26:46
Pranešti apie netinkamą komentarą
-1
kaip valdzia nesupranta,kad viskas butu gerai,jei alga butu kaip litais ,pvz 1400litu,o eurai irgi 1400,nes dabar visos kainos,paslaugos ir t.t.yra kaip litas lygus euras ,o alga ne 1400 o 400, viskas aisku ,pries eura jau buvo galima gyventi, o dabar kas kainavo 1 litas,dabar kainuoja 1 euras,t,y, 3,45 lito ,o pagal 400 euru algą turetu kainuoti 30 centu.    ATSAKYTI
pensininkė 2019-05-23 12:32:22
Pranešti apie netinkamą komentarą
-2
idomu o koks darbo stažas,kiek mokesčių mokėjo sodrai?neparašyta bet įtariu ne kažką,jei tik tokią pensiją gauna.Mano stažas 43m.atlyginimas toks vidutinis buvo prie mažesnių,tai dar dirbau papildomai naktimis ir viską mokėjau sodrai tai pensiją gerokai virš 400e ir dar kaupimo fonde apvalią sumelę susikaupiau,kai tiek dirbau tai šiandien ir keliaut galiu   ATSAKYTI
Viltė 2019-05-26 13:46:07
Pranešti apie netinkamą komentarą
-4
Aš žinau faktą, kad žmogus, turintis 35 metus darbo stažo, gauna 218 eurų pensiją. Ją gauna nuo 2019 m. sausio mėn. Išankstinės nebuvo ėmęs. Tiesiog kuo toliau, tuo daugiau mūsų valstybė iš mūsų tyčiojasi.  
Jes 2019-05-23 09:10:40
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Darzoviu uzsiaugina...o ka man reiks daryt,kad gyvenu bendrabucio kambareli ir zemes neturiu???ir dirbu uz minimuma..nu bet yra viltis,kad nesulauksiu pensijos,nes pigu slamsta valgant daugybe ligu kimba,o vaistams irgi nera..to valdzia ir siekia-atsikratyt iki pensijos   ATSAKYTI
Gintaras 2019-05-23 08:40:15
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Čia patys sau prieštaraujate. Neseniai buvo straipsnis, kad nuo 65-erių metų amžiaus grupėje lietuviai pirmauja visoje Europoje pagal keliones į užsienį ir še kad nori, kitas straipsnis apie išgyvenimą gaunant 180€ pensijos. Na, juk tiek mūsų žmonės teverti! Dirbantys uždirba 400€, tai natūralu ir pensija tokia tėra. Valio laisvai Lietuvai!    ATSAKYTI
Gene 2019-05-23 08:33:14
Pranešti apie netinkamą komentarą
-3
Mūsų valdžiai nusispjaut į mūsų gyvenimus svarbu kad jie gerai gyvena kokias vilas turi, čia kurie rašo kad tingejo nedirbo tai geriau tegul patyli nes aš tai žinau kaip tai vyksta o tos vagims tai Lanzberginiams dėti akmenis ant kaklo ir peskom varyti į Sibirą jos visus iki vieno reikia susaubyt    ATSAKYTI
nu 2019-05-23 12:27:28
Pranešti apie netinkamą komentarą
-5
nu jeigu kaip sakote "susaubysit" tai tada geriau gyvensit?atimsit kažkieno vilą,bet ja ilgai nesidžiaugsit nes neturėsit proto ilgai ją išlaikyt,tokiems kurie kaip sakoma biedni duok nedavės jie vistiek nieko neturės,nes jie nesistengia,bet laukia kada valdžia duos ir pavydi tiems kurie dirba,stengiasi ir turi  
Sandra 2019-05-23 07:45:11
Pranešti apie netinkamą komentarą
-3
O mano sūnui bronchine astma. Ir neįgalumo negauname. Ir vaikas dūsta, pastoviai stebėti reikia. Ir į darbą negaliu eiti. Kiek gausiu pensijos?   ATSAKYTI
Jūratė 2019-05-29 17:35:25
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Aš prižiūriu tėtį ,slaugos negaunu kol kas ,nes lietuvoj įstatimai keičiasi greit ,tai koks bus darbo stažas ,nors mieliau eičiau dirbt .Bet juk dabar darbo po 6ar8d .val.nėra tik po 12val o tiek laiko tėvo palikt aš negaliu .  
a 2019-05-22 21:55:06
Pranešti apie netinkamą komentarą
-12
Nekalbu apie neįgaliuosius. Bet kiti, įdomu, ką jie veikė visą gyvenimą, jei neužsidirbo stažo ir dabar gauna 100 -180 Eur pensijas ? Gal 1990-ais metais štukas pardavinėjot nelegaliai, kol kiti dirbo už minimumus, kad stažą sukaupt ?   ATSAKYTI
D. 2019-05-23 02:26:54
Pranešti apie netinkamą komentarą
-3
Jums atsakymas, mama isdirbo 36 metus, dribo vidurinej grandi, ne uz minimuma, pensija 200 eur. Lauksiu Jusu protingo atsakymo.
  
k. 2019-05-23 12:50:29
Pranešti apie netinkamą komentarą
-1
mano irgi abu tevai dirbo daug, virs 35 metu stazo, 3 vaikus uzaugino, o gauna palei 200 tiek vienas tiek kitas. Tie kurie neisdirbe stazo gauna 180. tai kur cia logika???  
skaitytoja 2019-05-23 13:51:44
Pranešti apie netinkamą komentarą
-2
Aš visą gyvenimą dirbau tik už minimumą ir sukaupiau stažo 39 m,o iki pensijos dar metai planuojama pensiją 340 eurų,o moteriškė,kad gauna 180eurų vadinasi dirbo ne visų etatų ir neturi reikiamo stažo,todėl ir tokia maža pensija,nes kitaip negali būti,jeigu yra pilnai stažas,tai kai kelia visiems,vadinasi ir jai turi didėti,bet jeigu jo neturi,tada ir liks toks pats
  
Remis 2019-05-22 21:07:06
Pranešti apie netinkamą komentarą
-4
Mano metines pajamos apie 500 euru o ir PSD pats turiu susimoket. Apie tokius pinigus kai kam tik pasvajot.   ATSAKYTI
Juozenas 2019-05-22 21:02:02
Pranešti apie netinkamą komentarą
-7
Kubilius buvo visai uzverzias pencijas tevams 3 men. visai nemokejo o paskui nueme nes lansberginiai prisidare skolu , o seneliu saskaita issprende. Darbar daug senoliu islaiko savo nedirbancius tinginius vaikus ir anukus . Nors ir bobule irgi nevenge veltedziauti tai us kur tie pinigai sugris lansbergai vel atims tuos pacius   ATSAKYTI
as 2019-05-22 20:41:50
Pranešti apie netinkamą komentarą
-7
nerasykit nesamoniu,,nera sansu isgyventi is 180,,as tiek gaunu tai nieko kito nelieka,gaudau zuvi ir vagiu ,,visai neblogas verslas vogti ,tik liudna kad ta privercia daryti valdziagyviai su savo stafkem tiek uz diena ir viskas,,eiki zmones vogti nemiegokit,,   ATSAKYTI
Rits 2019-05-22 20:02:40
Pranešti apie netinkamą komentarą
-3
Dar gyvena zmones is 122€ na dar net is 150€.,paprasti zmogeliai gyvena.Uztai milijonieriai,vagys paremti juos del rinkimu praso ubagu.Va kaip mes gyvenam Europos Sajungos zmones   ATSAKYTI
Antanas 2019-05-22 19:38:37
Pranešti apie netinkamą komentarą
-2
Taip, kas per santvarka ir valdininkai,kai zmogus su negalia egzistuoji dugne kelis desimtmecius uz 115 euru;per 10-15 metu kai kada paindeksuodavo-pakilo gerove nuo 95 iki 115 t. y.20 euru [apie20 kartu po eura vidutiniskai];pensijos dideja tarybiniams veikejams,kurie susikaupe didelius stazus,tame tarpe ir fiktyvius;kgb karininkai,kurie buvo itaisyti kolchozuose ir kt. inzinieriais,destytojais,direktoriais.ir t.t.-tiems kyla kaip ant mieliu;savo verslus ,po kelias imones ir parduotuves turi..........tiems butina 500-600 ar net daugiau...800-1000.....taip ir varo sistema ,sistemingai,tik vieniems-konslageris ,kitiems rojus......kazkur tai girdeta,matyta,testinumas nuo Breznevo laiku............   ATSAKYTI
Monika 2019-05-22 19:38:29
Pranešti apie netinkamą komentarą
-6
Mano stažas 26kazkaip išgaravo,nuo 15m dirbau sovietmečiu,liko 11m,kiti dingau padarė ,gaunu 65e invalidumo tai kaip tokiems isgyvent   ATSAKYTI
pensininkė 2019-05-22 20:09:16
Pranešti apie netinkamą komentarą
-3
Sunku patikėti. Mano gerų pažįstamų dukra turi įgimtą neįgalumą. Tais laikais kad gauti neįgalumo pašalpą turėjo metus padirbti. Tad ją įdarbino namudininke. Kiek galėjo ji dirbo, bet daugiau tėvai. Po metų laiko ji jau gavo invalidumo pašalpą, bet kas metai turėjo praeiti komisiją ir taip tesėsi iki pensijinio amžiaus. Pašalpa pastoviai kilo. Tėvų jau nebeturi, todėl buvo įkurdinta neįgaliųjų globos namuose. Kartais ją aplankau ji patenkinta, nes aprūpinimas neblogas, Jos gaunama pašalpa buvo netoli pensijos vidurkio. Dabar net nežinau, negaliu nuvažiuoti.  
skaitytoja 2019-05-23 14:11:07
Pranešti apie netinkamą komentarą
-1
Nenoriu jūsų Monika įžeisti,bet pastebėjau,kad žmonės įdomiai skaičiuoja stažą,aš irgi taip skaičiavau,kol pati nenuėjau į Sodrą ir man paaiškino,kad aš, pvz,dirbau kavinėje-valgykloje vadinamais sovietiniais laikais,gaudavau į rankas minimumą,o darbdavys už mane mokėjo į Sodrą tik už pusę,todėl vietoj mano 10 m,išdirbtų liko tik 5 m,todėl visi ir klaidinasi,kad dirbau tiek,o liko per pusę,todėl po to ir mažos pensijos ir stažas susitraukė,vienus metus dirbau savarankiškai ir į Sodrą mokėjau 1-rius metus,o į stažą paskaičiavo ir užskaitė tik 9 mėn,o paaiškino,kad tais metais buvo toks koficientas,o jeigu taip viską sudėjus tai daug prarandi,viskas priklausė nuo darbdavio įmoku už darbuotoją  
Marija 2019-05-22 19:29:51
Pranešti apie netinkamą komentarą
-21
180 eur pensija.....vadinasi moteris neturi stažo, mažai dirbo, daugiau tinginiavo ir apie senatvę negalvojo.....   ATSAKYTI
Dana 2019-05-22 20:11:14
Pranešti apie netinkamą komentarą
-6
Tinginiavo?Iskur jus zinot?Gal ji vaiku keiata uzaugino ir isauklejo dorus,mokslus baogusius zmones.Nes priziurejo pati ir auklejo,kaip budavo nugruda vaikus i savaitinius darzelius ir stazui dirbdavo,bet is vaiki nieko gero neisejo.Arba retai kuris.Nes nemate ne tevo ,ne mamos galima sakyt niekada.Penktd pasiimdavo ir tu vaiku nematydavo ,nes vel kiti reikalai budavo svarbesni.Dirbau tokiam darzely ir maciau tokiu vaikeliu akytes.Jei mama augino vaikus ,tai ji dirbo dideli atsakinga ir nuostabu darba.Ir stazas turetu uztai eiti  
Marija 2019-05-22 20:36:13
Pranešti apie netinkamą komentarą
-11
to Danai
aš pati užauginau tris vaikus ir ne savaitiniame darželyje, dirbau per du darbus, užtat pensijos gaunu tikrai ne 180...tie kurie tingėjo eit i darbą, sėdėjo namie , šnd mažai gauna pensijos.....dar pasakykit, kad sovietų laikais darbų nebuvo..;))))
  
Jonas 2019-05-22 21:05:04
Pranešti apie netinkamą komentarą
-2
Tai gerai,dirbai ir pinigų turėjai.o kiek tau atskaičiuodavo sodrai?kapeikas?  
Marija 2019-05-22 21:47:15
Pranešti apie netinkamą komentarą
-6
to Jonui,
turėjau pinigų, nes dirbau, nesėdėjau namie..sėdėjo tik tie, kas dirbt tingėjo..atskaičiuodavo nemažai, nes pensija nemaža...  
Indre 2019-05-23 01:24:59
Pranešti apie netinkamą komentarą
-1
Jau, kad nusisnekejai tai baisu.... Mano mama 34 metus isdirbo stazo normaliam darbe, prie viso to 4 vaikus uzaugino, ir ka tegaus virs 200 euriuku, o pasirodo stazas sumazejo nes visi dekretai atsimeta, jei but 5 vaikai jau kitaip, jau daugiavaike skaitytus, 4 cia nedaug matai..... Ark kaip nori ir kiek nori, is zmoniu yra tyciojamasi. Negerbiu valdzios ir negimdysiu niekada vaiku daug, ir neariu Lietuvos valdzios labui...nors tiek ismokau matydama neteisybe savo mamos ir daugumos kitu atzvilgiu, o dar skatina gimdyt vaikus ir grizt piliecius i Lietuva. Yra slykstu, kad zmones diskriminuojami, o taip neturetu buti, ne visi gali buti apsukrus, ne visi gali buti protingi ir uzimti aukstas pareigas, bet algos nors ir atitinkamos, taciau turi buti neissityciojancio dydzio, reikia gerbt visokiu sugebejimu zmones ir nenuvertint pvz. gatviu slaveju bei neisaukstint pvz. prezidentu ir t.t., kiekvienas nori gyventi, o neisgyventi.... gyvenimas absoliuciai visiem duotas vienas, turetume vieni kitus saugot, padet ir rupintis, o ne saipytis ir zemint !  
D. 2019-05-23 02:30:09
Pranešti apie netinkamą komentarą
-2
Mamos stazas 36 metai, pensive 200! Jus apie tinginiavimus tai patylekit !  
MANGIRIS 2019-05-23 09:38:11
Pranešti apie netinkamą komentarą
-2
TO iNDREI
kodėl tamstos mama tiek mažai stažo turi?...matyt irgi kažkurį laiko "pratinginiavo".....ir dirbo lengvą darbelį...Jeigu žmogus dirbo visą savo darbingą laiką, tai stažas turi būti didesnis. Kiek suprantu, čia dauguma komentuoja iš tų, kurie palaiko tuos, kurie tinginiavo, o dabar verkia, kad mažai pensijos....dirbt reikėjo, o ne lovoj gulėti, tai dabar nereiktų verkšlenti.  
Lina 2019-05-22 19:18:20
Pranešti apie netinkamą komentarą
-7
O turint neįgalumą(autoimuninis diabetas nuo vaikystės) 100 eurų kol gyvensi?
Kaip gydytis,laikytis dietos,kurti šeimą,mokėti už būstą?   ATSAKYTI
Dove 2019-05-24 19:46:09
Pranešti apie netinkamą komentarą
-1
Aš irgi grupe turiu tą patį šimtą eurų gaunu dar porą metų padirbsiu ir pašalpą nuo stažo skaiciuosis jau. reikia dirbti kur parašyta kad neigalus žmogus negali dirbti dabar ir akli ir kurti dirba, reikia tik pasistengti ir susirasti darbą pagal savo istverminguma ir poreikius  

Top Video

TV3 Žinios. Narkevičius – vėl įvykių sūkuryje: Trakų rajone sustabdytas keliuko remontas kelia daug klausimų
DABAR RODOMA
TV3 Žinios. Narkevičius – vėl įvykių sūkuryje: Trakų rajone sustabdytas keliuko remontas kelia daug klausimų
DABAR RODOMA
TV3 Žinios. Skaičiai gąsdina: per karantiną 11400 į septintą dešimtį įkopusių asmenų neteko darbo
DABAR RODOMA
TV3 Žinios. Žada masinį tyrimą dėl Covid-19: aiškinsis, kokį imunitetą sugebėjome įgyti
DABAR RODOMA
Farai. Klaipėdoje BMW lėkė tarsi viesulas: taranavo automobilį ir išrovė medį
DABAR RODOMA
„Pasikalbėkim #IŠNAMŲ“ su Zuokiene apie savanorystę COVID-19 židinyje ir nemalonų vyro akibrokštą
DABAR RODOMA
TV3 Žinios. Nausėda gimtadienį sutiko Nidoje, keturių žvaigždučių viešbutyje
DABAR RODOMA
TV3 žinios. Lietuvoje savaitgalį – susirgimų koronavirusu šuolis
DABAR RODOMA
TV3 Žinios. Egzaminai prasidės birželio 22 d.: aiškėja tvarka, kaip jie vyks
DABAR RODOMA
TV3 Žinios. Koronaviruso židiniai plečiasi globos namuose: sergančiųjų daugėja Antaviliuose, Širvintose
DABAR RODOMA
Vilniaus centre užpultas Anušauskas su žmona: ieško kaltininko
REKLAMA
Kraupaus įvykio vieta Mažeikių r. (nuotr. stop kadras)
Penktadienį Mažeikių rajone, Birbiliškės kaime paleisti šūviai pražudė policijos pareigūną, o jo kolegę – sužeidė. Žudikas visą dieną buvo ieškomas gausių policijos pajėgų, ...
Nužudyti policijos pareigūnai (tv3.lt fotomontažas)
Penktadienį Lietuvoje, Mažeikių rajone, tarnybos metu nušautas tyrėjas Saulius Žymantas. Deja, tai nėra nei pirmas, nei, veikiausiai, paskutinis atvejis, kuomet vykdydami savo ...
Studentai (nuotr. 123rf.com)
Lietuvai vaduojantis iš COVID-19 infekcijos gniaužtų šalies universitetai šiemet susiduria su rimtu iššūkiu – kaip saugiai suorganizuoti iškilmingą diplomų įteikimo ceremoniją. ...
Poliklinika (nuotr. stop kadras)
Karantinas švelninimas, tačiau kai kurie sergantys tautiečiai, ilgus mėnesius laukę tyrimų, siuntimų pas gydytojus, ar net operacijų, vis dar tebelaukia. Mat ne visos šalies ...
Meška (nuotr. stop kadras)
Išskirtiniai video kadrai. Į Girią prie Anykščių atklydo  Lietuvoje yprastai negyvenantis gyvūnas – meška. Rudają atėjusią paskanauti į žvėrių jaukyklą užfiksavo anykštėnų ...
REKLAMA

×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų