Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Geriausiai pasaulyje efektų pedalais grojančių atlikėjų atrankoje lietuviai Tomas Dobrovolskis ir Justas Kulikauskas nušluostė nosį visiems Šiaurės šalių atstovams.

Geriausiai pasaulyje efektų pedalais grojančių atlikėjų atrankoje lietuviai Tomas Dobrovolskis ir Justas Kulikauskas nušluostė nosį visiems Šiaurės šalių atstovams.

REKLAMA
REKLAMA

Viso pasaulio atlikėjams, grojantiems efektų pedalais (angl. loop station), surengtas konkursas „Loop Station World Championship 2“ perkopė į antrąją pusę. Laiminga žinia lietuviams – antrąjį varžybų etapą, skirtą Šiaurės šalims sėkmingai įveikė net du mūsų šalies muzikantai – multiinstrumentalistas Tomas Dobrovolskis ir violončele grojantis grupės „Artrace“ narys Justas Kulikauskas.

REKLAMA
REKLAMA

Lietuvos atlikėjų atrankoje Vilniuje, klube „Tamsta“ įvyko dar spalio viduryje. Joje triumfavo T.Dobrovolskis, gavęs specialiai Lietuvos atrankos etapo rengėjų parengtą prizą – 1000 Lt Roland/BOSS produkcijai įsigyti.

Kaip teigė vienas renginio organizatorių, grupes „4FUN“ būgnininkas ir prodiuseris Laimonas Staniulionis, Lietuvos atranką laimėjęs T.Dobrovolskis kitose atrankos pakopose jokių privilegijų negavo. Teisė dalyvauti tolimesniame etape – Šiaurės šalių atrankoje – buvo suteikta visiems pasirodymui klube „Tamsta“ atrinktiems atlikėjams.

Lietuviai buvo neprilygstami

Šiaurės šalių atrankos metu iš visų šiaurės šalių – Danijos, Švedijos, Suomijos, Norvegijos, Estijos, Latvijos ir Lietuvos – sudaryta vertintojų komisija rinko du muzikantus, kurie pasirodys muzikinių varžybų pusfinalyje. Vertintojų gretose buvo konkursą rengiančios bendrovės Roland/BOSS atstovai ir profesionalūs muzikantai. „Komisija peržiūrėjo visų atlikėjų iš visų šalių-dalyvių pateiktus „Youtube“ vaizdo įrašus. Abu į pusfinalį komisijos išrinkti atlikėjai – lietuviai. Tai išties neįtikėtinas ir itin džiaugsmingas įvykis. Jie tiesiog pavergė Europą!“ – didžiuodamasis kalbėjo L.Staniulionis.

REKLAMA
REKLAMA

Į pusfinalį patekę T.Dobrovolskis ir J.Kulikauskas už šį pasiekimą iš organizatorių gavo po 1000 eurų (apie 3450 Lt), kuriuos gali išleisti norimai Roland/BOSS produkcijai.

„Į pusfinalį iš viso pasaulio jau atrinktas 31 pretendentas kartu su lietuviais, tačiau šis skaičius dar gali didėti. Gruodžio 15-ąją teisėjai turi baigti savo darbus, o gruodžio 20-ąją bus paskelbti 8 laimingieji, kurie keliaus į išsvajotąjį finalą“, – pasakojo L.Staniulionis.

Finalinis konkurso etapas vyks Vokietijoje, Frankfurte, kasmet vykstančioje parodoje „Musikmesse 2012“ kovo 21–24 dienomis, aštuoniems finalo dalyviams bus apmokėtos kelionės ir apgyvendinimo išlaidos. Finalo pirmosios vietos nugalėtojas gaus 3 tūkst. JAV dolerių, antrosios – 2 tūkst. JAV dolerių, o trečiosios – 1 tūkst. JAV dolerių.

Naudingos nuorodos ir informacija apie konkursą

Naujausią informaciją apie konkurso eigą sekti galima oficialiame konkurso puslapyje: http://www.boss.info/bossloop/

Taip pat lietuvių prižiūrimame „Facebook“ puslapyje „Boss Loopstation World Championship LITHUANIA“.

Visus lietuvių pasirodymus galima pamatyti http://www.youtube.com/BossLoopstationLT

REKLAMA
REKLAMA

Tomo Dobrovolskio pasirodymas:

http://youtu.be/43Hh8zuAJeM

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų