Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Profesijų vakaras „Žvaigždžių duetuose“ buvo labai linksmas, bet linksmybės baigėsi ašaromis. Tvirta ir savimi pasitikinti teisininkė Rūta Pentiokinaitė, „Duetuose“ pasirinkusi aktualią gamtosauginę temą, pravirko.

REKLAMA

Jiedu su Merūnu tapo aplinkosaugininkais, lietuviškai  sudainavo J. Jacksono dainą „They Don't Care About Us“ ir žiūrovams parodė sukrečiančius vaizdus: nužudytus delfinus, jūroje išsiliejusioje naftoje žuvusius paukščius, kruvinas nuo žudomų banginių vandenyno bangas. Tačiau judviejų pasirodymą sukritikavo Arūnas Valinskas: „Jūs nuėjote lengviausi keliu, rodydami sukrečiančius vaizdus iš interneto“.

REKLAMA
REKLAMA

Po komisijos komentarų Rūtos Pentiokinaitės akyse sužibo ašaros. Moteris paprašė jos nefilmuoti. Rūta prisipažino, kad ašaras išspaudė įtampa ruošiantis pasirodymui. Paskui viskas atlėgo, nors ir ne su palankiausiais komisijos vertinimais. Moterį užkulisiuose guodė nuolat filmavimuose ją lydintis vyras.

Tačiau kolegų pasirodymai praskaidrino Rūtai nuotaiką, nes iš tiesų buvo šmaikštūs. Vilija ir Mantas Stonkus tapo kelininkais, , Ilja - angelu, Tina – karžyge,  Agnė Armoškaitė su gilia sekretorės  iškirpte viliojo langų valytoją Karolį Ramošką, Andrius Butkus sakė kunigo pamokslą, Evelina Sašenko tapo gailestinga sesele, beviltiškai įsimylėjusia kareivį Jokūbą Bareikį.

„Atsiprašau Violetos Tarasovienės ir Rūtos Ščiogolevaitės, bet Evelina Sašenko šiuo metu yra pirmas moteriškas vokalas populiariojoje Lietuvos scenoje“, - sakė Valinskas.

REKLAMA
REKLAMA

Aktorius Tomas Rinkūnas su Egle Jakštyte tapo burtininkais, tačiau komisijai užkliuvo, kad visi fokusai buvo atlikti... iš aktoriaus klyno.

„Fokusus techniškai lengviausia atlikti iš ten“, - aiškinosi Tomas, ir visa salė lūžo juoku. „Ko gero kalbate kaip vyras, ne kaip iliuzionistas“, - juokėsi komisija.

Tačiau daugiausia kontraversiškų kalbų kaip visada sukėlė Jarmo ir Ruslanas Kirilkinas, suvaidinę briedį ir Kalėdų senelį. Numeryje Ruslanas jojo ant Jarmo, kuris buvo pasipuošęs ragais.

„Senelis myli briedį, o ne vaikus“, - konstatavo Vytautas Juozapaitis.

Profesijų vakaras „Žvaigždžių duetuose“ – šį šeštadienį 19 val. per LNK.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų