Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Jei vieni tėvai savo vaikus baudžia namų areštu, tai Žilvinas Žvagulis pasistengia, kad atžalos ilgam įsimintų žaidimus su tėvais.

REKLAMA

Bene garsiausias Žemaitijos atlikėjas negali pasigirti buvęs idealiu sūnumi, tačiau tokiais stengiasi išauginti savo sūnus. Tiesa, jo auklėjimo priemonės – tikrai ne tradicinės. Vieną iš jų dainininkas išdavė ir LNK laidos „Tu gali. Savaitės dvikova“ pusfinalio metu. Kuklintis nebuvo priežasties, nes scenos liūtas petys į petį su Merūnu stojo į kovą prieš verslininkę Dangę ir regbio čempionę Dainorą – reikėjo pasididžiuoti kietais edukacijos būdais.

REKLAMA
REKLAMA

„Su vyresnėliais sūnumis prieš vienas atostogas Egipte sutarėme, jog visos išvykos metu kortomis žaisime vadinamąjį „Durnių“, o daugiausiai pralošusiam atostogų pabaigoje bus sugalvota bausmė, – pasakojo Žilvinas. Labiausiai kortomis nesisekė vienam iš dainininko sūnų, tad jam tėvas ir brolis sugalvojo neįprastą bausmę.

„Ar teko girdėti apie laikinas tatuiruotes? Tokias darė ir Egipto paplūdimyje. Tad mano sūnui ant nugaros trims mėnesiams buvo ištatuiruotas milžiniškas užrašas „Esu durnas 823 kartus... Su tokia gražia nugara jis ir į studijas Anglijoje grįžo. Sakiau jam, kad žinos, kaip su tėvu žaisti“, – kvatojosi Ž.Žvagulis.

„Tu gali. Savaitės dvikova“ – penktadienį 19.10 val. per LNK.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų