Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Rugsėjo mėn. 23 – 26 dienomis ir lapkričio mėn. 17 – 21 dienomis Lietuvos Rusų dramos teatre, gyvos muzikos klube „Tamsta“ ir viešbutyje „Holiday Inn Vilnius“ karaliaus Europos džiazo meistrai ir primadonos.

REKLAMA

Rugsėjo 23 d. vilniečius ir miesto svečius į koncertus pakvies gaivus džiazo muzikos gūsis, pradedantis dviejų ciklų džiazo projektą „Europos džiazas“.

Projektą atidarys grupė iš Norvegijos “Atomic”. Elektrinės netekti besiruošiančioje Lietuvoje žodis „atominis“ šiais laikais primena druskos barstymą ant žaizdos, tačiau šiems norvegams tai tikrai atleistina. Nes tikslesnį terminą apibūdinti laisvai, gaivališkai ir kūrybinio pamišimo kupinai grupės muzikai vargu ar surasi. Karjeros dešimtmetį šįmet mininti grupė savo repertuare suplaka amerikietiškojo free džiazo eksperimentus ir europietiškos muzikos tradicijas. Šiame koncerte taip pat muzikuos ir lietuviai. Klausytojai, jau susipažinę su grupe „QU5“, nė kiek nenustebtų, sužinoję, kad pirmasis jos koncertas už Lietuvos ribų šįmet įvyko Prancūzijoje – šio kolektyvo skambesyje tikrai netrūksta Paryžiaus dvelksmą primenančio žaismingumo ir nostalgijos. Dvi vokalistes, akordeonininkų trio ir būgnininką sujungęs projektas pirmuosius žingsnius į sceną žengė 2006-aisiais, o po metų jau džiaugėsi konkurso „Jazz fontanas“ pirmaja vieta.

REKLAMA
REKLAMA

Vilniečiams ir miesto svečiams koncertuos QU5, Neda ir Artūro Anusausko kvartetas, BrassBastardz (Lietuva), Aleksa Brothers Group (Lietuva – D. Britanija), Atomic (Norvegija – Švedija), Sun Trio (Suomija). Po vakarinių koncertų Lietuvos Rusų dramos teatre ir gyvos muzikos klube „Tamsta“ – žaižaruojantys nemokami jam sessions!

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų