Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Prieš šiek tiek daugiau nei du mėnesius socialiniame tinklalapyje „Facebook“ prasidėjusioje Knygų klubo akcijoje „Mes už vaikystę su knyga“ surinkta daugiau kaip 10 tūkst. litų. Už šią pinigų sumą visuomeninės organizacijos „Gelbėkit vaikus“ globojamiems vaikų globos namams bei dienos centrams Knygų klubas perduos daugiau kaip po 200 vaikams skirtų knygų.

REKLAMA

„Džiaugiamės, kad akcija „Mes už vaikystę su knyga“ sulaukė itin didelio susidomėjimo. Nuoširdžiai dėkojame visiems, kurie prisidėjo prie jos, ir padedami socialinio tinklalapio „Facebook“ surinko daugiau kaip 10 tūkst. Lt. Už šią pinigų sumą 60 vaikų globos namų bei dienos centrų pasieks  šventinės Knygų klubo knygelių siuntos“, – sako „Knygų klubo“ vadovė Janina Ustilaitė.

Akcija „Mes už vaikystę su knyga“ prasidėjo spalio 15 dieną ir per pirmąsias savaites prie šios iniciatyvos prisidėjo daugiau kaip 15 tūkst. neabejingų žmonių. Projektui pasibaigus Knygų klubas už akcijos metu surinktą pinigų sumą visuomeninės organizacijos „Gelbėkit vaikus“ globojamiems vaikų dienos centrams bei globos namams perduos įvairių grožinių, pažintinių, lavinamųjų vaikiškų knygelių siuntą. Jose bus galima rasti jau gerai mažiesiems pažįstamų knygelių – „Čipolino nuotykius“, „Meškiuką Rudnosiuką“, istoriją apie blogiuką Henrį, kitų daug įdomių pasakų.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų