Sekmadienį paaiškėjo visi laimingieji, kuriems TV3 grandiozinio projekto „Tu gali šokti“ teisėjai Eglė Visockaitė, Nerijus Juška ir Vaidotas Martinaitis suteikė šansą tęsti šokių kovas tolesniuose šou etapuose. Šį savaitgalį ryškiausiam šokių šou neabejingi žiūrovai išvys keturiasdešimt dalyvių, kurie po intensyvių treniruočių, repeticijų ir specialių teisėjų verdiktų keliaus namo arba į tiesioginius pusfinalius, kurie prasidės jau gegužės 2 dieną!

Šokių projekte išsilaikęs keturioliktukas tiesioginėse transliacijose bandys užkariauti viską lemiančių TV3 projekto žiūrovų širdis.

 „Dvi dienas nuo ankstyvo ryto iki vėlaus vakaro dirbsime kartu su šokėjais. Net keista, bet per tokį trumpą laiką susidraugavome. Juokaujame, kad esame viena didelė šeima, todėl atsisveikinti su visais iškritusiais – itin skausminga“, – sako TV3 šokių projekto „Tu gali šokti“ vedėjas Leonardas Pobedonoscevas-Leo.

Pirmoje laidoje buvo išdalinta dvidešimt laimingųjų bilietų. Praėjusį sekmadienį teisėjų simpatijomis džiaugėsi dar dvidešimt šokių projekto dalyvių.

Paskutinėje atrankų laidoje emocijos liejosi per kraštus. Mindaugas Bilevičius sugebėjo improvizuoti pirmą kartą išgirdęs posadoblio garsus. Vaikinas tikino šokantis seniau nei vaikštantis ir nuolat bandantis visus stilius.

REKLAMA

„Aš pradėjau šokti trokšdamas būti visų galų meistras. Gal ne viską darau gerai, bet kartais išeina“, – šypsojosi Mindaugas kiek nusivylęs, kad teisėjai taip ir neįžvelgė jo talento.

Nemažai aistrų praėjusioje „Tu gali šokti“ laidoje sukėlė profesionali šokėja Katerina Voropaj.  Kartu su partneriu sušokusi mergina nepaliko abejingų, tačiau teisėjai įsigeidė pažiūrėti, kaip Katerinai sekasi improvizuoti. Pasigirdus roko muzikos garsams mergina nepasimetė, tačiau jos improvizacija šou teisėjų neįtikino. Katerina auksinį bilietą gavo tik pasirodžiusi choreografijos pamokoje.

Po vilnietės Gaudrės šokio teisėjai tesugebėjo ištarti vieną ilgą nuostabos šauktuką „vaaau“. Dėl šokio į Angliją mokytis išvažiavusi, bet grįžusi namo ir įkūrusi savo mokyklą Gaudrė negalėjo patikėti, kad bilietas jau jos rankose.

„Mes visi ateiname nugalėti, bet tik tada, kai tau pasako „Taip“, supranti, kad šokis – tai tu. Aš pati laimingiausia šokėja“, – pasikabinusi Leonardui ant kaklo klykė Gaudrė.

Baletą dėl hiphopo metusi Modesta sugraudino ne tik Eglę, bet ir baleto primarijų. Jai Nerijus Juška plojo net atsistojęs.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų