Po kelis metus užtrukusių klajonių klaipėdietis IJO sugrįžta ir jau liepos 18 d. kartu su kolega Few Nolder bei britu Luke Vibert pasirodys Vilniaus publikai renginyje „SutemosBANG“. Tai bus vienintelis IJO pasirodymas sostinės gyventojams šią vasarą. Beje, žadama, kad dar šiais metais „Sutemose“ bus išleistas ir trečiasis jo virtualus leidinys.

25-erių Andrius Vaitiekūnas (IJO) prieš ketverius metus buvo žinomas vos kelioms dešimtims žmonių, tuo tarpų šiandien jį žino visi bent kiek besidomintys elektronine muzika. IJO singlai „The Driw Play EP“ ir „Computer Pop“ nemokamai platinami „Sutemose“ guli daugelyje kompiuterių visame pasaulyje. Portalo teigimu, iki šiandien IJO leidiniai yra vieni populiariausių tarp visų 20-ies „Sutemose“ išleistų. Ne veltui prieš kelis metus net dvi klaipėdiečio kompozicijos buvo išleistos garsiojo Lietuvos house dueto „RyRalio“ rinkinyje „Pizza Jazz Music“.

IJO – The Driw Play EP:

http://www.sutemos.net/lt/release;gid,6

IJO – Computer Pop:

http://www.sutemos.net/lt/release;gid,14

Tiesa, pastaruoju metu IJO tarsi dingo iš elektroninės muzikos scenos, nes yra išvykęs į užsienį. "Gyvenu Londone. Keletą dienų per savaitę dirbu muzikos parduotuvėje, vien tik tam, kad apmokėti savo sąskaitas. Kitu laiku stengiuosi kurti muziką, būti su draugais. Tiesiog gerai leisti laiką. Kartais pagroju viename ar kitame vakarėlyje.“, - trumpai savo kasdienybę pristato IJO.

REKLAMA

Liepos pradžioje IJO grįžo į gimtinę vasaros atostogų. Lietuvoje jis pristatys savo gyvus šou festivaliuose "Tundra" bei "Satta Outside", o jau kitą penktadienį debiutuos "Sutemų" serijoje. Paklaustas, kodėl tik dabar pasirodys jį išgarsinusio portalo renginiuose, IJO atsakė:

„Na, anksčiau aš kažkaip net nelabai galvojau apie pasirodymus klubuose. Kai tam prisiruošiau, persikėliau gyventi į Angliją, todėl tapo ne taip ir lengva mane prisikviesti. Šį kartą taip jau sutapo, kad visą liepos mėnesį koncertuosiu, todėl atsirado reali galimybė pagaliau pasirodyti ir „Sutemų“ organizuojamajame vakarėlyje. Aš negalėjau atsisakyti sugroti kartu su garsiuoju Luke Vibert“ - teigia atlikėjas.

Paprašytas atskleisti, ką galės išgirsti „SutemosBANG“ renginio lankytojai, IJO nebuvo kalbus: „Stengiuosi per kiekvieną savo pasirodymą sugroti vis kitaip. Apibūdinti ką grosiu aš nedrįstu, nes net nežinau kaip visa tai įvardinti. Tiesiog visko po truputį“.


Rašyti komentarą...
A
Agne
2008-07-09 16:27:48
Pranešti apie netinkamą komentarą
kiek žinau, IJO vardas yra Audrius, o ne Andrius
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų