Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
0
TV3

Antradienio, kovo 22 d. vakarą LNK studijoje buvo filmuojama ypatinga, šventinė „Žvaigždžių duetų“ laida. Proga tokiam neeiliniam įvykiui itin linksma − kadangi šeštadienį rodoma laida bus paskutinė kovo mėnesį, projekto organizatoriai nusprendė surengti išankstinį balandžio 1-osios šventimą. Tai buvo puiki proga visiems duetams pademonstruoti humoro jausmą, taip pat ir tiems, kurie jo iki šiol dar neparodė.

REKLAMA

Žinant dainų šou pobūdį ir atsižvelgiant į nemažą dalyvių skaičių natūralu, kad scenoje buvo galima  išvysti įvairaus tipo humorą. Ne tik subtilų ir rafinuotą, bet ir paprastą bei tiesmukišką arba tokį, koks tinka pačiai plačiausiai publikai.

Persirengę alkoholiu piktnaudžiauti mėgstančiais vyrukais Agnė Armoškaitė ir Karolis Ramoška atliko lietuvišką, Rolando Kazlo perdainuotą Simono ir Garfunkelio dainos „Sound of Silence“ versiją dar žinomą pavadinimu „Eik peklon“. „Sunkus grituoklių gyvenimas, bet garbingas“, − komentavo pasirodymą Kristina Kazlauskaitė.

REKLAMA
REKLAMA

Medkirčius vaidinę Merūnas ir Rūta Pentiokinaitė scenoje pasirodė su pilna „ekipiruote“, įskaitant, storas žiemines striukes, kailines kepures, darbinius batus ir netgi benzininius pjūklus. Pajuodę jų veidai imitavo sunkų, purviną darbą. „Medžiai be lapų“ suskambėjo taip, kaip niekada iki šiol, muziką pasirodymo pabaigoje papildė ir veikiančių benzininių pjūklų garsai.

Andrius Butkus ir Ona Kolobovaitė persikūnijo į ganėtinai spalvingus ir stilingus benamius. Tiesa, jų iliustruojama istorija apie turto praradimą neišgalint mokėti paskolos, ne visiems atrodė juokinga. „Pirmas pasirodymas, kurį žiūrint man pasidarė liūdna. Žvelgiant į jus juokas neėmė“, − sakė K. Kazlauskaitė.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų