Sunkiosios muzikos festivalis Velnio akmuo, vyksiantis Anykščių Dainuvos slėnyje liepos 17-19 dienomis, pasipildo dar spalvingesniu dalyvaujančių muzikantų sąrašu.

Karšto būdo brazilai SEPULTURA lieka šių metų festivalio vinimi, kaip ir rafinuotai nuožmūs norvegai KEEP OF KALESSIN. Ir, žinoma, svorio nepraranda nei viena iš jau paskelbtų grupių, tik jų įvairovė bei geografija (beje, ir taip plati), plečiasi dar labiau.

Festivalis VELNIO AKMUO suteiks retą progą išgirsti kažką iš pačio Arabijos pusiasalio – pasirodo, net ir egzotiškuose kraštuose yra kolektyvų, kuriančių kokybišką ir įdomią sunkią muziką! BILOCATE, šešetukas iš Jordanijos, tai black, death ir doom metalo muzikos mišinys, paaitrintas Europiečio ausiai nelabai įprastais rytietiškais motyvais. Galiausiai, kad ir kokį stilių BILOCATE begrotų, dėmesio vertas vien faktas, jog Lietuvoje pirmą kartą pasirodys musulmoniška metalo muzikos grupė...Grupė iš Jordanijos "Bilocate"

Tuo tarpu death ir thrash metalo muzikos skambesio CROCELL iš Danijos pateiks tradiciško skandinaviško metalo mišinį, arba kitaip – melodingumo, dinamikos ir brutalumo sintezę...


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų