Jei rokas ir klasika Jums atrodo nesuderinami, priešingi pradai, tai gitaristas Martynas Kuliavas, mecosopranas Ieva Prudnikovaitė, grupė „Ingenious” ir Šv. Kristoforo kamerinis orkestras įrodys, jog klystate… Liepos 30 dieną Vilniaus mokytojų namų kiemelyje jie į sukurs neįprastą skambesį, prisodrintą roko energijos, klasikinio skaidrumo, didžiulės galios bei virtuozinio gracingumo...

Kadaise Martynas Kuliavas turėjo svajonę pagroti su orkestru, ir maestro Donatas Katkus ją išpildė, suteikdamas gyvybę bendram muzikiniam projektui „Svajonių gatvės”, o šį kartą gitaristas sukvietė grupę „Ingenious”, kad įgyvendintų seną profesoriaus norą sugroti simforoką...Taigi, klasikos ir roko cheminė sąveika pasireikš dviem būdais: per Martyno Kuliavo dainų atlikimą klasikiniu stiliumi ir per J. Haidno, F. E. Bacho, S. Prokofjevo ir kitų klasikos kompozitorių muzikos aranžuotes roko stiliumi.

Martynas Kuliavas – išgarsėjęs kaip grupės „Bovy“ narys, ilgaamžių lietuviškų hitų autorius, prodiuseris, „Bravo“ laureatas, „Ingenious“ įkūrėjas... Didžiausią susižavėjimą kelia jo originalus dainų autoriaus ir aranžuotojo talentas. Visa artėjančio koncerto orkestrinė medžiaga išpiešta muzikanto fantazijomis, sukomponuota sugalvotais garsų architektūros principais ir gimsta iš įvairialypių patirčių...

REKLAMA

Martyno Kuliavo autorinių kompozicijų balsas – Ieva Prudnikovaitė, „naujosios primadonos“ tipo solistė – didelis balsas trapiame kūne. Gražiai išlavintą klasikinį mecosopraną turinti solistė, išlikdama ištikima akademinio repertuaro atlikėjos amplua, nevengia kitų sričių tyrinėjimų: tango, rok-opera, populiariosios muzikos „aukso fondo“ kūriniai... Eksperimentinių ekskursų į kitus žanrus dėka I. Prudnikovaitės balsas praturtėjo naujais tembriniais atspalviais, savitomis, technikomis ir ypatinga „neklasikine“ ekspresija, kuri aktuali tai muzikai, kurią kuria Martynas Kuliavas.

Pagrindinė jėga, ašis ir epicentras – Šv. Kristoforo kamerinis orkestras, į kiekvieną naują kūrybinę erdvę žengiantis su nuoširdžiu entuziazmu ir maksimaliu atsidavimu. Kolektyvas garsėja kaip išskirtinio universalumo orkestras: sugebantis sukurti muzikinę šypseną, bet išlaikantis aukščiausią klasikinio bei šiuolaikinio akademinio repertuaro atlikėjo kartelę. Vedami maestro Donato Katkaus, orkestrantai šturmuoja naująją atvertą tarpžanrinę erdvę – simforoką.


Rašyti komentarą...
E
Eugenijus
2009-07-29 16:16:50
Pranešti apie netinkamą komentarą
gal dar busite tokie malonus ir parasysite valanda kada prasides sis koncertas?
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų