Rugsėjo 27 dieną pirmą kartą Lietuvoje įvyks didžiausias planetoje šokių muzikos šou „Sensation“.

Milžiniškos sėkmės daugelyje Europos šalių sulaukęs šokių muzikos renginys vyks „Siemens“ arenoje Vilniuje. Norintys patekti į šį analogų neturintį renginį turės laikytis griežto aprangos kodekso – rengtis baltai. Lygiai 20 val. vakaro prasidėsiantis šou tęsis iki 8 val. ryto, į jį bus įleidžiami lankytojai tik nuo 18 metų.

Didžiausias, karščiausias ir pats balčiausias šokių muzikos kultūros renginys „Sensation“ į Lietuvą atkeliaus po dvejus metus trukusių derybų. „Didžiuojamės, kad pavyko susitarti dėl paties svarbiausio pasaulyje šokių muzikos renginio organizavimo. Neabejojame, kad tai bus vienas įspūdingiausių šių metų klubinių renginių Lietuvoje“, – sakė koncertą organizuojančios agentūros „SEVEN Live“ generalinis direktorius Renatas Načajus.

Bilietais į muzikos šou „Sensation“ elektroninės prekybos bendrovė „Tiketa“ pradės prekiauti liepos 29 d. 10 val. ryto. Tik tą dieną bilietai kainuos nuo 125 litų. Vėliau bilietai kainuos nuo 150 iki 750 litų. Detalesnė informacija apie šio renginio bilietus bus pateikta interneto svetainėje www.tiketa.lt.

Didžiausio ir masiškiausio šokių muzikos renginio „Sensation“ istorija prasidėjo 2000 m. Amsterdame, Olandijoje. Tais metais į pirmą kartą surengtą renginį, kuris vyko futbolo klubo „Ajax“ namuose „Amsterdam ArenA”, susirinko apie 20 000 šokių muzikos gerbėjų. Iki šiandien Belgijoje, Čilėje, Čekijoje, Danijoje, Vokietijoje, Vengrijoje, Latvijoje, Olandijoje, Lenkijoje ir Rusijoje surengtuose „Sensation“ renginiuose apsilankė daugiau nei 500 000 šokių muzikos gerbėjų.

REKLAMA

Fenomenalus šokių muzikos renginys „Sensation“ visų pirma išsiskiria tuo, kad žiūrovai privalo laikytis griežto aprangos kodo – rengtis baltai. Ši tradicija prasidėjo organizuojant antrąjį „Sensation“ šou, kada renginio organizatorius „ID&T“ vadovas Duncanas Stutterheimas paprašė būtent balta apranga pagerbti neseniai automobilio avarijoje žuvusio savo brolio atminimą.


Rašyti komentarą...
V
Vaida
2008-07-25 19:55:34
Pranešti apie netinkamą komentarą
Y tokius renginius galetu yleisti zmones nuo 16 metu..Siuo metu man 17 ir tikrai labai nesmagu kad negalesiu nuvaziuoti y sy rengini vien del savo amziaus trugdzio..apmaudu labai
Atsakyti
0

A
Aurius
2008-07-26 10:01:36
Pranešti apie netinkamą komentarą
Na as nors ir pilnametis, bet siek tiek pasipiktines kad ileidzia tik nuo 18.. dabar mano drauge negales ieiti..
Atsakyti
0

K
Karolis
2008-07-26 11:31:13
Pranešti apie netinkamą komentarą
Visur taip yra,tad nevaidinkite cia labai nuskriaustu.
Sis amzius parodo kad zmogus jau yra savarankiskas,dziaukites kad pas mus tik nuo 18,nes JAV viskas vyksta nuo 21m. tad neverkite cia labai. Sutarta? ;)
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (13)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų