Antrasis Tarptautinis Kauno kino festivalis (TKKF) unikalioje programoje „Muzika, keičianti pasaulį“ pristatys pasaulinio pripažinimo sulaukusius filmus apie ne mažesnio pripažinimo sulaukusius muzikantus ir muzikos reiškinius. Tai – ir 2008 m. Tarptautinio Berlyno kino festivalio atidarymo filmas apie legendinius „Rolling Stones“, ir geriausių ABBAmanijos laikų juosta apie švedų ketveriukę, ir mistiškojo Damon‘o Albarn‘o projekto „Gorillaz“ gimimą atskleidžiantis filmas „Bananaz“.

Be to, Kaune įvyks tarptautinė danų dokumentinio filmo „Roskildė“ apie to paties pavadinimo muzikos festivalį, gerai pažįstamą ir Lietuvos melomanams, premjera. Kelios vasariškos dienos muzikos, šėlsmo, lietaus ir kaitros – tai jau skamba pažįstamai, ar ne?

„Kinas gali daug naujo papasakoti apie muziką, - sako TKKF programos sudarytojas Tomas Tengmark. – Todėl mes tęsiame praėjusių metų tradiciją, vieninteliai Lietuvoje atskira programa pristatydami filmus apie muziką. Kinas nukels žiūrovus ir į dideles koncertų sales, vasaros festivalių horizontus, ir į intymias kūrybos vietas, studijas, užkulisius.“


Rašyti komentarą...
V
Valdukas
2008-09-22 10:18:59
Pranešti apie netinkamą komentarą
tai gal parasysit kada ir kur vyks filmu perziuros, a?!!!
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų