Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

APDO2009 – taip šiemet (ir nuo šiol) vadinasi radijo stoties „Radiocentras“ muzikos apdovanojimai. Tryliktą kartą rengiami rinkimai šiemet pasižymi itin nedideliu skaičiumi nominantų– visi jie suskirstyti tik į septynias kategorijas.  

REKLAMA

Kaip ir anksčiau, balsavimas už nominantus patikėtas ne komisijai, o yra atviras abosliučiai visiems radijo stoties interneto puslapyje www.rc.lt.

Pasak organizatorių, šiųmetiniai apdovanojimai smarkiai skirsis nuo ankstesniųjų. „Metas pokyčiams!” bei „apdovanosime tik vertus” – tokie yra du pagrindiniai lozungai, vadovaujantis kuriais buvo sudaryti nominacijų sarašai.

„Mes pavargome skaičuoti visas naujas grupes, susikuriančias tik tam, kad per televiziją pasirodytų pusnuogės. Pavargome girdėti atlikėjus, kurie dalyvauja talentų realybės šou (nors visiškai neturi talento) ir ten į fonogramą įrašo neoriginalią užsieninę dainą, o paskui prieš kameras ją žiopčioja. Pavargome nuo besikeičiančių vardų ir veidų, kuriuos pamatai šiandien, o rytoj jau pamiršti. Ir tikime, kad nuo to pavargome ne tik mes patys, bet ir nemaža dalis Lietuvos“, - sako „Radiocentro“ programų direktorius Donatas Bučelis. „Ir todėl šį kartą apdovanoti žadame tik dirbusius, tik kūrusius ir tik įrašinėjusius – o ne tuos, kurie daug ir viešai vaipėsi bei rodėsi“.

REKLAMA
REKLAMA

APDO2009  įteikimo ceremonija bus surengta sausio 29 dieną Vilniuje, „Forum Palace“ Balsas.lt klube. Skirtingai nuo visų praėjusių metų, renginys nebus rodomas per televiziją, o tik tiesiogiai transliuojamas per „Radiocentrą“.

Didžioji dalis salės bus skirta kviestinei publikai, tačiau bus parduodamas ir nedidelis skaičius bilietų.

O APDO2009 ceremonijoje gyvai ir be jokių fonogramų pasirodys Antis, BIX, Aistė Smilgevičiūtė ir Skylė, Suicide DJs, G&G Sindikatas, Happyendless, InCulto, Skamp, Pieno Lazeriai, Jurga ir kiti.

Visas APDO2009 nominacijų sąrašas:

Metų dainininkas

ANDRIUS MAMONTOVAS

LINAS ADOMAITIS

MARIJONAS MIKUTAVIČIUS

VAIDAS

Metų dainininkė

ALINA ORLOVA

JURGA

MIA

VIOLETA RIAUBIŠKYTĖ

Metų grupė

ANTIS

G&G SINDIKATAS

MANGO

SKAMP

Metų daina

AISTĖ SMILGEVIČIŪTĖ ir SKYLĖ „Baltas brolis“

ANTIS „Mes rimti!“

ARBATA su ALINA ORLOVA „Aguona“

MARIJONAS MIKUTAVIČIUS „Dvylika savaičių sniego“

MOKINUKĖS „Melagis“Metų veteranai

ANTIS

EMPTI

HAPPYENDLESS

SIELA

Miesto muzika

EMPTI

G&G SINDIKATAS

HAPPYENDLESS

SUICIDE DJS

Metų rokas

ANTIS

BIPLAN

MARIJONAS MIKUTAVIČIUS

SIELA

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų