Spalio 17 d. Kauno Girstučio kultūros centre „Laimingi žmonės“ pristato pirmąjį savo projektą, komediją „Prie barjero“.

„Laimingų ir kūrybingų žmonių ložė egzistavo jau ne vienerius metus, idėjos sklandė ore ar popieriuje kol pagaliau subrendom ir jaučiamės pajėgūs jas realizuoti. Savo veiklą pradedame pristatydami šaunų spektaklį, nes būtent teatro projektų organizavime turime didelę patirtį“, - sakė viena iš projekto kuratorių Ieva Zelionkaitė.

Anot moters, kompanijos pavadinimas gimė Vankuveryje (Kanada), kur ji su vyru, teatro ir kino režisieriumi Arvydu Lebeliūnu pragyveno beveik ketverius metus. Tai buvusi savanoriška emigracija, tačiau tėvynės, kūrybos, artimų žmonių ilgesys buvo stipresnis ir, paklajojusi po pasaulį, šeima sugrįžo atgal. Čia jie subūrė po vienu stogu, kaip jie patys sako, „kūrybingų sielų kompaniją“ ir taip gimė „Laimingi žmonės“.

„Prie barjero“ – keturios dinamiškos situacijų komedijos per dvi valandas. Keturiose Čechontės slapyvardžiu ankstyvajame savo kūrybiniame laikotarpyje pasirašinėjusio literatūros klasiko A.P.Čechovo vodevilių inscenizacijose narpliojami įvairių socialinių sluoksnių žmonių santykiai, keliami amžinos meilės, gyvenimo prasmės, asmenybės pašaukimo, teisingumo ir moralės klausimai.

REKLAMA

Spektaklio režisierius - Arvydas Lebeliūnas. Pastaraisiais metais jo sukurti spektakliai (sezono perliuku laikomas spektaklis „Viskas apie vyrus“ (Klaipėdos dramos teatre) bei teatro kritikų įvertintas ir apdovanotas „Žalias žalias obuoliukas“ (spektaklis visai šeimai, sukurtas Kauno lėlių teatre)) sutraukia pilnas žiūrovų sales.

Charakteringą muziką spektakliui parašė vienas ryškiausių šiandienos tradicinio džiazo atstovų Lietuvoje, pianistas, kompozitorius Saulius Šiaučiulis. Elegantišką scenografiją ir kostiumus kuria dailininkė, Auksinio scenos kryžiaus laureatė Vilma Galeckaitė-Dabkienė. Spektaklio afišą, inspiruotas ano meto stiliaus elegancijos, nutapė Arvydas Brazdžiūnas-Dusė.


Rašyti komentarą...
h
hmm
2008-10-04 16:08:39
Pranešti apie netinkamą komentarą
o is kur tas lebeliunas, kazko nelabai man jis girdetas, cia koks sugryzes emigrantas?
Atsakyti
0

m
mmm
2008-10-05 10:44:50
Pranešti apie netinkamą komentarą
butent, emigrantas, ir aciu dievui, kad sugrizes. O jei tamsta nezinai Lebeliuno, vadinasi esi tikras lietuviskas popkulturistas.
Atsakyti
0

r
rr
2008-10-14 20:06:00
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kas nepazista - labai gera proga susipazinti :)
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (4)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų