Rugsėjo 26 d. 19 val. Palangos kultūros centre „Ramybė“ (Vytauto g. 35) koncertuos Lietuvos sunkiosios muzikos scenoje gerai žinoma ir populiari grupė „Soul Stealer“ – vokalistas Jeronimas Milius, gitaristas Enrikas Slavinskis, bosistas Kęstutis Žigė, būgnininkas Šarūnas Venckus.

Heavy/power metal stiliuje grupė surado balansą tarp veržlios energijos, sunkumo ir harmoningos melodijos. Stiprus vokalas, gitarinė technika ir nepriekaištingas ritmas padeda gerai įsiminti grupės kūrinius ir juos pamėgti ne tik heavy metal gerbėjams.

„Soul Stealer“, anksčiau buvę žinomi kaip „Soul Brothers“ nuo pat susikūrimo prisidėjo prie naujos susidomėjimo bangos tradicine heavy metaline muzika. Jų koncertai surenka sausakimšus klubus ir sales, o ištikimiausi gerbėjai lydi grupę ir festivaliuose, kuriuos Lietuvoje „Soul Stealer“ aplankė veikiausiai jau visus.

Grupė susikūrė gitaristo Enriko Slavinskio ir vokalisto Jeronimo Miliaus iniciatyva. Nuo savo susikūrimo pradžios „Soul Stealer“ (tuometiniai „Soul Brothers“) grojo gana daug koncertų ir dalyvavo festivaliuose  („Naujas Kraujas 2005“, „Durys 2005“, „Roko naktys 2005“, „Helloween 2005“, „Roko naktys 2006“, „Burning Steel festival 2006“, „Krikšto skonis 2006“,  „Kilkim žaibu VII“, „Roko naktys 2009“). 2005 metais grupė dalyvavo konkurse „Brodvėjus Star 2005“ ir užėmė antrąją vietą, o 2006 metais  konkurse „EuroRock 2006“ užėmė trečiąją vietą, koncertavo Lenkijoje, Olecke, „Fiesta Borealis“ festivalyje.

REKLAMA

2008 m. grupė sugrįžo su nauju pavadinimu „Soul Stealer“, sutartimi su leidykla „Ledo Takas“ ir pirmuoju albumu – „Soul Stealer“.

2008 metų rudenį grupė vėl grojo Lenkijoje, šį kartą Gdansko mieste, bei 2009 metų pradžioje koncertavo Vilniuje su legendine rusų heavy metal grupe „Aria“.

2009 metų pradžioje „Soul Stealer“ pradėjo antrojo albumo įrašus Latvijos studijoje „Phoenix sturio“.

„Pirmą kartą per „Soul Stealer“gyvavimo laiką atvykstame groti į pajūrį! Laukiame susitikimo su visais neabejingais mūsų muzikai,“ – sako grupės vokalistas Jeronimas Milius.

Bilietus platina „Bilietai.lt“.

Bilietus galima įsigyti viloje "Ramybė" (Vytauto g. 54, Palanga).

Bilietai rezervuojami telefonu 864846042, arba e-paštu [email protected]


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų