Kompanija „Disneynature“ pranešė, kad pradėti dviejų naujų dokumentinių filmų „Šimpanzė“ ir „Afrikos katės: narsos karalystė“ filmavimo darbai.

Tai šiandien pranešė „Disneynature“ kompanijos generalinis direktorius Jean-Francois Camilleri. Šie du filmai pratęs sėkmingą bendradarbiavimą su kino kūrėjais Alastairu Fothergillu ir Marku Linfieldu. Šie du yra visus rekordus dokumentiniame kine pasiekusio filmo „Žemė“ autoriai bei režisieriai.

„Afrikos katės: narsos karalystė“ režisuos Keithas Scholey („Leopardas: šešėlis žolėje“, „Didysis tarpeklis“, „Didžiosios katės dienoraštis“) kartu su Alastairu Fothergillu. Filmą tikimasi parodyti visame pasaulyje 2011-2012 metais.

„Šimpanzė“ režisuos ir statys Fothergillas ir Linfieldas kartu. Filmas pasauliui bus pristatytas 2012-2013 metais.

Kino kompanijos „Disneynature“ naujausias filmas „Žemė“ JAV debiutavo balandžio 22 dieną (Žemės dieną) ir iškarto sumušė du rekordus dokumentinių filmų kategorijoje. Surinko daugiausiai pinigų premjeros dieną ir daugiausiai pinigų per premjerinį savaitgalį. Per pirmas penkias demonstravimo dienas uždirbo kiek daugiau nei 14,5 milijono JAV dolerių. Taip sutapo, kad filmo premjeros savaitgalį „Disney“ prisidėjo prie „Gamtos apsaugos tarnybos“ akcijos, siekiančios atsodinti 2,7 milijono medžių nykstančiuose Brazilijos miškuose. Sekantis „Disneynature“ filmas pasirodysiantis JAV ekranuose bus režisierių Jacques Perrin („Sparnuotoji migracija“) ir Jacques Cluzaud bendras darbas „Okeanai“. Jo premjera taip pat numatyta balandžio 22 dienai (Žemės dienai) 2010 metais.

REKLAMA

Generalinis direktorius Jean-Francois Camilleri komentuodamas filmo pasirodymą sakė: „Mes neįprastai didžiuojamės, kad po „Disneynature“ ženklu išleistas filmas „Žemė“ yra taip puikiai įvertintas kritikų ir mėgstamas kino žiūrovų. Režisieriai Alastairas ir Markas atliko fantastišką darbą kurdami šį unikalų jaudinantį kino šedevrą. Mes didžiuojamės galėdami tęsti tolesnį mūsų bendradarbiavimą. Kartu su eile gabiausių laukinės gamtos operatorių jie toliau plečia laukinės gamtos dokumentikos ribas ir mus supantį pasaulį parodo artimu ir savu. „Walt Disney“ pakėlė kartelę su žemę po kojomis suvirpinusiu „Tikro gyvenimo nuotykiai“ (angl. „True Life Adventures”), o “Disneynature“ tęsia šias tradicijas naudodama moderniausias kino kūrimo technologijas ir pajungia talentingiausius kino kūrėjus mūsų filmams.“


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų