Lietuvos televizija rudenį nudžiugins serialo „Dingę“ („Lost“) gerbėjus. Mistinis dramos serialas, prikaustęs milijonus žiūrovų visame pasaulyje kerinčiais nuotykiais, įvykiais, charakteriais, mitologija ir paslaptimis, neaplenkė ir Lietuvos gero kino mėgėjų.

Lietuvos televizija parodė jau keturis serialo „Dingę“ sezonus, o rudenį  transliuos penktąjį.

Pasaulinė serialo „Dingę“ premjera įvyko 2004 metais. Dėl didelio personažų skaičiaus ir filmavimo nuošaliose vietovėse tai vienas brangiausių serialų pasaulyje. „Dingę“ pelnė daugybę apdovanojimų, tarp jų „Emmy“ (2005) ir „Auksinį gaublį“ (2006).

Serialo siužetas prasidėjo lėktuvo „Oušeanik“, skridusio iš Sidnėjaus į Los Andželą, katastrofa, po kurios 48 likę gyvi keleiviai atsiduria paslaptingoje, iš pirmo žvilgsnio negyvenamoje Ramiojo vandenyno saloje. Tačiau netrukus paaiškėja, kad išgyvenusieji saloje ne vieni... Prasideda mįslingi, paslaptingi ir nepaaiškinami įvykiai, kuriuos sekdami serialo gerbėjai kartais juokauja – ar patys serialo „Dingę“ kūrėjai žino, kas bus toliau?

Dar dviejų serialų nauji sezonai per Lietuvos televiziją

„Specialioji jūrų policijos tarnyba“, detektyvinis veiksmo serialas, penktasis sezonas.

Žmogžudystės, šnipinėjimas, terorizmas, pagrobti povandeniniai laivai – tai nusikaltimai, kuriuos pasaulio jūrose tiria šaunus specialiųjų agentų ketvertas.

REKLAMA

„24 valandos“, ne vieną apdovanojimą, tarp kurių kelis „Emmy“ ir „Auksinius gaublius“ pelnęs veiksmo serialas, šeštasis sezonas.

Pirmasis televizijos serialas, sukurtas realiu laiku. Kiekviena serija – tai viena agento Džeko Bauerio gyvenimo valanda. Šis drąsus, sumanus ir ryžtingas patriotas gelbėja pasaulį nuo klastingų priešų, kurie grasina sunaikinti mūsų planetą. Kad sustabdytų nusikaltėlius ir išgelbėtų daugybę gyvybių, kiekvieną kartą jis turi tik vieną parą. Taigi – 24 valandas.

Lietuvos televizija rudens sezoną pradės rugsėjo 13 d.


Rašyti komentarą...
K
Kysia
2010-08-16 18:46:58
Pranešti apie netinkamą komentarą
Mhm... Lost'us rodys. Tikra nuostabybė!!! Žiūrėsim vėl būtinai
Atsakyti
0

B
Bebenciukas
2010-08-16 18:47:45
Pranešti apie netinkamą komentarą
24 valandos kazkada maciau serija viena berods. Reiktu gal paziuret kada prie progos. Lyg ir neblogas turetu but
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (2)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų