Jau netrukus, vasario 7 d., viename stilingiausių Vilniaus naktinių klubų  „Gravity“ MTV ir vėl užkurs tikrą muzikinę pirtį, r‘n‘b, hip – hop‘o ir urban muzikos apologetams.

Minią valdys pirmą kartą Lietuvoje besilankantis Dj Matt White (D. Britanija) ir Dj Mamania (G&G Sindikatas).

Dj Matt žinomas ne tik Didžiosiojoje Britanijoje, bet ir Jungtinėse Valstijose.DJ Matt White

DJ Matt White dirbo su Zhane, Mariah Carey vėliau su Eminem, Nelly Furtado, The Black Eyed Peas ir 50 Cent. Daugiausiai Dj Matt bedarbiavo su muzikos atlikėju Eminem.

Dj Matt White savo karjera pradėjo būdamas vos 10-ties metų. Vėliau Matt išvyko mokytis ir tobulinti Dj įgūdžių į JAV. Ten jis ėmė groti drauge su  Aitch B and Jazzie B, dirbo su „Catch a Groove“ bei "Ghetto Style On Ya Dial" įrašų kompanijose. Nuo 2001 m. Dj Matt White yra nuolat nominuojamas ir apdovanojamas kaip geriausias klubų ir radijo Dj.

„Esu daug girdėjęs apie MTV „The Block“ vakarėlius, tačiau dar nebuvo tekę juose dalyvauti. Džiaugiuosi, jog turėsiu galimybę atvykti į Lietuvą bei surengti nepakartojamas linksmybes drauge su Mamania. Tikiuosi, jog minia nesiskirstys iki paryčių!“, - sakė DJ Matt.

Vasario 7 d., MTV „The Block“ jau septynioliktą kartą iš eilės tavęs ir tavo draugų laukia Vilniaus klube „Gravity“.Rašyti komentarą...
r
rokelis
2009-02-15 17:44:41
Pranešti apie netinkamą komentarą
sandbox.mtv.lt/play.php?vid=340 butinai uzsukit cia ir pasiziurekit "tūsų liūtai" dj MAMANIA :) gero ziurejimo... mtv the block, nematyti kadrai :)
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų