Dešimtmetės dainininkės Eglės Jurgaitytės dėka tarptautiniame „Vaikų Eurovizijos“ konkurse Lietuva šiemet pirmąkart pakilo į prizinę vietą.

Kipre vykusiame tarptautiniame „Vaikų Eurovizijos“ konkurse Vilniaus Balio Dvariono dešimtmetės muzikos mokyklos auklėtinės Eglės Jurgaitytės pelnyta trečioji vieta Lietuvai iki šiol yra didžiausias laimėjimas suaugusiųjų ir vaikų „Eurovizijos“ konkursuose. Tai konkurso gerbėjams įkvėpė vilties, kad pagaliau šiame konkurse baigėsi geopolitinis balsavimas. Iki šiol buvo pastebėta, kad dažniausiai buvo balsuojama už šalis kaimynes. Šįkart už Eglės atliktą „Laimingą dieną“ balsavo ir labai tolimos šalys.

Kaip tvirtina mažosios dainininkės tėvelis Virgilijus Jurgaitis, šie metai Eglutei, be abejonės, yra patys sėkmingiausi, išskirtiniai metai.

„Po konkurso neturėjome beveik nė vienos laisvos dienos - interviu, kvietimai koncertuoti, filmuotis, dalyvauti įvairiuose renginiuose tiesiog pasipylė“, - pasakojo V.Jurgaitis. Tokio užimtumo, koks užgriuvo po sėkmingo pasirodymo konkurse, mergaitei dar neteko patirti. Eglutės vokalo mokytoja Nijolė Maceikaitė, pas kurią dainavimo mažoji laureatė mokosi jau trečius metus, sakė, kad E.Jurgaitytės sėkmės priežastis - jos požiūris į muziką. „Jai dainavimas - pramoga, džiaugsmas, tarsi žaidimas. Galbūt todėl jai taip gerai ir sekasi, jos dar nekausto atsakomybė, joks nervas netrukdo laisvai ir džiaugsmingai dainuoti“, - sakė N.Maceikaitė.


Rašyti komentarą...
s
seiminija
2009-12-07 15:32:36
Pranešti apie netinkamą komentarą
per daug ji sureikšminama - dabar net chorams "diriguos" - vaikas dar, negi nėra vertesnių ?
Atsakyti
0

s
seiminija
2009-12-07 15:32:56
Pranešti apie netinkamą komentarą
ir kas pasakys kad jai ne tėvai pwerka daug ką
Atsakyti
0

s
seiminija
2009-12-07 15:33:10
Pranešti apie netinkamą komentarą
pinigai visagaliai
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (4)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų