Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

„Labai myliu savo miestą Kauną. Esu gimęs, čia augęs Šančiuose ir niekada nesikraustysiu į kitą miestą. Dauguma atlikėjų patogumo dėlei persikelia į Vilnių, tačiau aš neketinu palikti Kauno. Kaunas yra tikras supermiestas – čia nuo Smetonos laikų yra kultūros žmonių kalvė“, – sako LNK realybės šou „Kelias į žvaigždes“ išgarsėjęs dainininkas, tenoras Merūnas Vitulskis.

REKLAMA

Nuo Naujųjų metų Merūnas taps Kauno miesto komandos kapitonu naujajame LNK šou „Supermiestas“. Merūnas ieško žinomų žmonių, kurie talentingai groja, šoka, dainuoja, sportuoja, improvizuoja, pasakoja anekdotus. Subūręs savo komandą, Merūnas sieks į Kauną parvežti supermiesto titulą.

„Nepavyks tiems, kurie nori mane padaryti Kauno išdaviku. Aš kovosiu už savo miestą“, – sako Merūnas.

REKLAMA
REKLAMA

Kaunui ištikimas atlikėjas tiki savo miesto pergale. Jo komanda susikaus su kitų devynių šalies miestų – Vilniaus, Klaipėdos, Šiaulių, Panevėžio, Alytaus, Marijampolės, Mažeikių, Kėdainių ir  Visagino – susikaus dėl geriausio miesto vardo.

„Projektas apjungs šiuo metu pačius populiariausius žanrus, dabar karaliaujančius televizijoje – dainą, šokį, viktoriną, humorą ir sportą“, – sako projekto „Supermiestas“ prodiuseris Laurynas Šeškus.  Miestų varžybas vertins komisija ir žiūrovai. Supermiesto gyventojų lauks prizas, kuris atiteks visiems miestelėnams.

„Supermiestas“ su Kauno kapitonu Merūnu – nuo Naujųjų per LNK.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų